Tomasz Lis
East News
TV-Show

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP "Nikt mi nie zamknie ust" Gdzie go teraz zobaczymy?

Tomasz Lis kończy współpracę z Telewizją Polską. Program "Tomasz Lis na żywo" zniknie z anteny TVP2. Na jego miejsce ma pojawić się nowy program publicystyczny. Dziennikarz właśnie zamieścił pożegnalny wpis.

Tomasz Lis zdradza, jak zachował się po narodzinach córki. Takiego wyznania się nie spodziewaliśmy!

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP

Po objęciu władzy w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość, losy Tomasza Lisa w telewizji publicznej były przesądzone. Od razu rozpoczęły się spekulacje o zakończeniu jego współpracy z TVP - nic dziwnego, dla PiS dziennikarz stał się wrogiem, pokazywanym przez prawicę jako wzór braku obiektywizmu. Do tego stopnia, że podczas ostatniej demonstracji poparcia dla PiS trafił na bardzo niewybredny transparent z wypchanym lisem...

Tomasz Lis właśnie oficjalnie pożegnał się ze swoimi widzami na łamach portalu NaTemat.pl. Dziennikarz i publicysta podsumował efekty swojej pracy i zapowiedział, co zamierza robić dalej.

Za chwilę nadany może być ostatni program "Tomasz Lis na żywo". A może ostatni program już był nadany. Może ostatni będzie nadany w poniedziałek. Albo za tydzień. Nieistotne. Nadszedł czas podsumowań. Rozstaję się z TVP w poczuciu satysfakcji. I spełnienia. Program "Tomasz Lis na żywo", to wielki sukces, w każdym sensie, pod względem liczby widzów, pod względem dochodów z reklam - napisał dziennikarz.

Tomasz Lis podkreślił, że jego program emitowany był w bardzo trudnym czasie antenowym, gdy na innych kanałach wyświetlano hity kinowe lub popularne show. Jednak to właśnie "Tomasz Lis na żywo" miał największą oglądalność, która utrzymywała się na wysokim poziomie przez lata. Dziennikarz uważa, że ciężko będzie powtórzyć jogo sukces:

Stawiam jednocześnie dolary przeciw orzechom, że w przyszłości żaden publicystyczny program poświęcony polityce, nie będzie miał takiej oglądalności jak mój. Zakłady już przyjmuję.

Lis zapowiedział, że choć znika z anteny TVP, to nie znika z mediów. Już wkrótce zobaczymy go w innej stacji:

Program "Tomasz Lis na żywo" przechodzi do historii. Ale ja nie zniknę. Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej. Zdążę Państwa poinformować gdzie - zdradził dziennikarz.

Nie obyło się także bez przytyków do obecnej władzy i zmian, szykowanych w Telewizji Polskiej:

Za chwilę, jak słyszę, szefem TVP, rozumiem, że w ramach jej odpolityczniania, zostanie Pan Jacek Kurski. To on ma sprawić, że TVP zostanie zamienione w TVPIS. Od ponad 25-ciu lat znam Pana Jacka Kurskiego. (...) Jacku, nie idź tą drogą, stanowisko prezesa, służbowe auto, pieczątka i służbowa karta kredytowa to nie są dobre ekwiwalenty przyzwoitości. Chcesz się dowiedzieć jak zachowuje się człowiek przyzwoity - spójrz na swego brata (jego brat, Jarosław Kurski, jest wicenaczelnym Gazety Wyborczej).

Poruszający wpis dziennikarza kończy się tymi słowami:

"Tomasz Lis na żywo" znika. "Lis na żywo" będzie trwał. Nikt nie zamknie ust Polakom. Nikt nie zamknie ust mi. Do zobaczenia.

Zobacz też: Wiadomo już, jaki program zastąpi "Tomasz Lis na żywo"!

 

Tomasz Lis zakończył współpracę z TVP

Tomasz Lis opuszcza budynek TVP

 

Dziennikarz pożegnał się z widzami

Tomasz Lis na Gali VIP Pucharu FIFA w Polsce
ONS

Tomasz Lis w dżinsach
Newsy
Tomasz Lis z córką na spacerze. 15-letnia Iga ma wzrost i figurę modelki! Zobaczcie! ZDJĘCIA
Tomasz Lis z córką na spacerze. 15-letnia Iga ma wzrost i figurę modelki! Zobaczcie! ZDJĘCIA
Tomasz Lis żegna się z widzami TVP
Newsy
Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...
Wiemy, co zamierza robić Tomasz Lis po odejściu z TVP! Jego program nadal będzie można oglądać w...

"Tomasz Lis na żywo" już wkrótce zniknie z anteny Telewizji Polskiej. Program Tomasza Lisa prawdopodobnie zostanie przeniesiony do Internetu - taką informację podał Presserwis. Czyli stanie się tak jak przewidywali nasi eksperci  - i o już czym pisaliśmy . Nie wiadomo na razie, który serwis internetowy będzie go emitował. "Tomasz Lis na żywo" przechodzi do Internetu O tym, że Tomasz Lis ma odejść z Telewizji Polskiej mówiło się od dawna. Popularny dziennikarz zdążył już nawet pożegnać się ze swoimi widzami. Choć pisało się o jego rzekomym zwolnieniu, to oficjalnie dziennikarzowi po prostu wraz z końcem stycznia 2016 roku wygasa umowa. Ostatni odcinek programu "Tomasz Lis na żywo" ma zostać wyemitowany 25 stycznia. Jednak fani programu Lisa nie muszą się martwić. Ma być emitowany przez jeden z dużych portali informacyjnych. Nieoficjalnie mówi się o Onecie lub Wirtualnej Polsce. Już w grudniu dziennikarz zapowiedział na swoim Twitterze, że: Już wkrótce będzie można mnie oglądać więcej i częściej niż w TVP. Na początku stycznia potwierdził tę informację na portalu NaTemat.pl: Za chwilę, o tej samej godzinie, także w poniedziałek, pojawię się gdzie indziej. Przypomnijmy, że Tomasz Lis jest również redaktorem naczelnym magazynu "Newsweek", należącym do grupy Onet-RASP. Kto zastąpi Tomasza Lisa? W miejsce programu "Tomasz Lis na żywo" na antenie TVP 2 pojawi się nowy program publicystyczny. Jak podaje Presserwis, jego gospodarzem ma zostać Jan Pospieszalski, który obecnie prowadzi "Bliżej" w TVP Info. Nowy program ma być nadawany w poniedziałki o godzinie 21:45.   Zobacz też: Tomasz Lis skomentował sprzeczkę Kuźniara z Kalczyńską. Dziennikarce musiało być przykro...   Tomasz Lis kończy współpracę z TVP     Hanna Lis została zwolniona z Telewizji Polskiej  

Tomasz Lis żegna się z widzami TVP
TV-Show
Tomasz Lis ŻEGNA się z widzami TVP! "Gdybyśmy mieli się już nie zobaczyć..."
Tomasz Lis ŻEGNA się z widzami TVP! "Gdybyśmy mieli się już nie zobaczyć..."

Tomasz Lis pożegnał się z widzami swojego programu w TVP. Podczas dzisiejszego odcinka dziennikarz powiedział, że ostatni odcinek powinien być nadany za 3 tygodnie, ale nie wiadomo czy tak będzie, dlatego woli pożegnać się już teraz. Tomasz Lis pożegnał się z widzami TVP O tym, że Tomasz Lis ma odejść z TVP mówiło się już od wielu tygodni, a sam dziennikarz nawet nie zaprzeczał tej informacji. Mówiło się, że jego program będzie nadawany do końca stycznia, ale po ostatniej ustawie medialnej, która została uchwalona w Sejmie oraz głośnych słowach Krystyny Pawłowicz , pojawiły się doniesienia, że program będzie zdjęty z anteny dużo szybciej. Podczas dzisiejszego odcinka, Lis zebrał głos w tej sprawie. " Ostatni odcinek powinien być nadany za trzy tygodnie, ale nie wiadomo, jak to będzie, dlatego podziękuję widzom za te osiem lat już teraz. Wielkie podziękowania za te lata dla TVP. Chciałbym powiedzieć też, że nigdy na ten program nie była przeznaczona nawet złotówka z abonamentu, a takie informacje się pojawiły. Program zarobił dla TVP  aż 100 milionów złotych. Wiele razy zapraszałem do udziału w programie polityków PiS, ale nigdy nie chcieli przyjąć zaproszenia. Gdybyśmy mieli się już nie widzieć, wszystkiego dobrego ".  Oglądaliście ten odcinek? Myślicie, że to był rzeczywiście ostatni odcinek programu Lisa?   Tomasz Lis na gali wręczenia nagród Newsweeka Iga Lis i Tomasz Lis na manifestacji w Warszawie Tomasz Lis wychodzi z TVP    

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner