Już 3 września 2022 roku wystartuje 13. edycja „The Voice of Poland”, a w niej mnóstwo zmian. W roli trenerki nie zobaczymy już Sylwii Grzeszczak, a na jej miejscu pojawi się Lanberry. Wokalistka zjawiła się na imprezie ramówkowej zorganizowanej przez Telewizję Polską i zadała szyku w kolorowej stylizacji! Przesadziła? Sprawdźcie!

Reklama

"The Voice of Poland": Lanberry w kolorowych spodniach i pierzastym płaszczu

W środę, 24 sierpnia cała plejada największych gwiazd TVP pojawiła się na oficjalnej imprezie, na której zaprezentowano największe hity, które już jesienią pojawią się na antenie. Maja Hyży olśniła w pierzastej kreacji, jednak oczy wszystkich zwrócone były w kierunku nowej jurorki "The Voice of Poland" - Lanberry.

Artystka wybrała kontrowersyjny zestaw, który dla jednych będzie strzałem w dziesiątkę, inni zaś uznają go za wpadkę. Zobaczcie najnowsze fotki.

East News/Pawel Wodzynski

Lanberry, która zastąpiła Sylwię Grzeszczak w 13. edycji "The Voice of Poland" zdecydowała się na wielobarwną kreację. Artystka postawiła na szerokie spodnie w pomarańczowo-różowych tonach, a do tego fioletowy top. Jakby tego było mało, dodała również płaszcz w podobnych odcieniach z piórami przy rękawach. Całość uzupełniły ciężkie glany, przezroczyste czarne rękawiczki oraz mnóstwo biżuterii. Lanberry zdecydowała się na geometryczny makijaż oraz wysoko upięty kucyk.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek w dopasowanej, fioletowej kreacji z trenem na ramówce TVP. Ale figura!

Zobacz także
East East News/Pawel Wodzynski

Na tle pozostałych gwiazd Lanberry wyglądała niczym kolorowy ptak. Małgorzata Tomaszewska wybrała o wiele bardziej stonowaną kreację w bieli, a Marta Manowska postawiła na klasyczną czerń z seksowym dekoltem.

Co myślicie o wielobarwnej stylizacji nowej trenerki w "The Voice of Poland", zaliczyła wpadkę?

East News/Pawel Wodzynski
East News/Pawel Wodzynski
East News/Pawel Wodzynski

Reklama

Lubisz zachwycać, jak kolorowy ptak? A może wolisz coś skromniejszego? Wszystko znajdziesz w Answear i kupisz taniej, wykorzystując nasz kod rabatowy Answear!

Reklama
Reklama
Reklama