Już dosłownie za kilka dni na antenie Telewizji Polskiej pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony". W roli prowadzącej po raz kolejny zobaczymy Martę Manowską. Gwiazda w środę, 24 sierpnia, zaprezentowała się na oficjalnej imprezie zorganizowanej przez TVP w czarnej kreacji, od której nie można oderwać wzroku. Zobaczcie zdjęcia!

Reklama

Marta Manowska z "Rolnik szuka żony" w czarnej kreacji

TVP przygotowało dla swoich widzów mnóstwo nowych propozycji, jednak możemy liczyć również na uwielbiane od lat programy. Już w niedzielę 4 września pojawi się wyczekiwany przez miliony Polaków "Rolnik szuka żony", a 9. odsłona hitowego show dostarczy nam mnóstwo emocji, wzruszeń oraz uśmiechów.

Na imprezie pojawiła się cała plejada uwielbianych przez widzów gwiazd. Maja Hyży olśniła w neonowej, pierzastej kreacji. A Marta Manowska zachwyciła reporterów na czerwonym dywanie w czarnej kreacji, która podkreśliła jej szczupłą sylwetkę oraz wyeksponowała biust.

AKPA/Piętka Mieszko

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 9": Znamy pierwszego uczestnika programu! Ma tylko jedno marzenie...

Marta Manowska postawiła na sprawdzoną klasykę, czyli czerń. Długa dopasowana sukienka podkreśliła figurę prowadzącej "Rolnik szuka żony", a oryginalny dekolt idealnie wyeksponował biust oraz koronkowy stanik. Gwiazda zdecydowała się na skromną fryzurę oraz wyrazisty makijaż. A całości dopełniły sandałki na obcasie z kryształkami oraz srebrna biżuteria.

Zobacz także
AKPA/Piętka Mieszko

Gwiazda wybrała do klasycznej stylizacji dość oryginalny dodatek w postaci torebki. Marta Manowska na czerwony dywan wzięła ze sobą szarą materiałową torebkę z żółtym uśmiechem. Ten dodatek sprawił, że jej kreacja wyróżnia się na tle innych.

Zobacz także: "The Voice Senior": Małgorzata Tomaszewska promuje show w białej sukni z trenem. DUŻO ZDJĘĆ

AKPA/Jacek Kurnikowski
AKPA/Piętka Mieszko
AKPA/Piętka Mieszko
Reklama

Wykorzystaj do Bon Prix kod rabatowy i spraw sobie kreację, dzięki której nie tylko wszystkich oczarujesz, ale także zaoszczędzisz co nie co!

Reklama
Reklama
Reklama