Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska na planie "The Voice of Poland"
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP
TV-Show

"The Voice of Poland": Nowy prowadzący dołącza do Tomasza Kammela i Małgorzaty Tomaszewskiej! 

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski znikają z muzycznego programu TVP. Wiadomo już, kto ich zastąpi w 12. edycji "The Voice of Poland"!

Wiadomo już, kto poprowadzi dwunastą edycję "The Voice of Poland"! Wielki hit Telewizyjnej Dwójki wraca na antenę Telewizyjnej Dwójki i już za kilka tygodni widzowie zobaczą pierwszy odcinek programu. Do tej pory producenci nie zdradzali, kto zostanie gospodarzem "The Voice of Poland", ale teraz podali nazwiska gwiazd, które poprowadzą muzyczne talent-show!

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska rozpłakała się oceniając jednego z uczestników!

Zmiany wśród prowadzących w "The Voice of Poland"

Już 11 września ruszy dwunasta edycja "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w roli trenerów tym razem zobaczymy: Justynę Steczkowską, Sylwię Grzeszczak, Marka Piekarczyka oraz Tomsona i Barona. Poprzednią edycję show prowadzili Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz Adam Zdrójkowski i Małgorzata Tomaszewska- niestety, ostatnio portal wirtualnemedia.pl informował ostatnio, że w dwunastej edycji z pewnością nie zobaczymy już Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. 

Kto ich zastąpi w roli gospodarzy "The Voice of Poland 12? Teraz wszystko stało się jasne. 

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Okazuje się, że najnowszą edycję "The Voice of Poland" ponownie poprowadzą Tomasz Kammel i Małgorzata Tomaszewska, ale tym razem dołączy do nich... Aleksander Sikora, którego widzowie doskonale znają m.in. z "Pytania na śniadanie".

Powierzona mi rola w „The Voice of Poland” to dla mnie ogromny zaszczyt. Szczególnie w obliczu nieodkrytych muzycznych talentów, których nadal jest tak wiele. Cieszę się, że będę świadkiem narodzin kolejnego głosu Polski! Przyszłego artysty, który niczym himalaista, szturmem zdobędzie szczyty list przebojów. Przygoda zwana skrótowo „Voice-em” jest także dla mnie wejściem na ośmiotysięcznik w dorobku zawodowym. Podczas tej wyprawy, chciałbym każdemu okazać wsparcie, uraczyć dobrym słowem, szczerym uściskiem lub przybić pokrzepiającą piątkę, szczególnie po wręczeniu legendarnej koperty z zaproszeniem do programu. To pewna zawartość mojego ekwipunku podczas tej wyprawy!-  komentuje Aleksander Sikora.

Aleksander Sikora nowym prowadzącym
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

To jeszcze nie koniec niespodzianek! Okazuje się, że w programie pojawi się jeszcze jedna nowa gwiazda, jednak producenci wciąż nie zdradzili, kto to będzie. Domyślacie się, kto dołączy do grona prowadzących "The Voice of Poland 12"?

Zobacz także: Co łączy Olka Sikorę i Małgosię Tomaszewską? Czy są parą? Zdradzili nam wszystko!

Jurorzy The Voice of Poland 12 na konferencji
Pawel Wodzynski/East News

Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski w The Voice of Poland
Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP
Newsy
Zmiana w "The Voice of Poland"! W nowym odcinku zabraknie Musiała i Zdrójkowskiego! Dlaczego?
Zmiana w "The Voice of Poland"! W nowym odcinku zabraknie Musiała i Zdrójkowskiego! Dlaczego?

Tego nie spodziewał się chyba nikt! Tuż przed pierwszym z trzech finałowych odcinków "The Voice of Poland"  producenci musieli wprowadzić kolejną zmianę. Zaledwie wczoraj okazało się, że ze względu na zakażenie koronawirusem w programie nie wystąpi jeden z faworytów z drużyny Urszuli Dudziak, a dziś dowiadujemy się, że w w finałowej odsłonie show zabraknie dwóch prowadzących - Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego. Co się stało?  Zmiany prowadzących w "The Voice of Poland" W związku z pandemią koronawirusa władze TVP już kilka dni temu poinformowały, że trzy finałowe odcinki zostaną nagrane wcześniej i bez udziału publiczności. Okazało się wówczas, że w finałowych odcinkach nie będzie również głosowania widzów - o wszystkim mają decydować głosy jurorów. Niestety, w miniony czwartek, 12 listopada, okazało się również, że w programie zabraknie Michała Matuszewskiego z drużyny Urszuli Dudziak. Wokalistę, u którego wykryto  koronawirusa, zastąpi Martyna Zygadło,  która jako ostatnia odpadła w Nokautach.  Teraz okazuje się, że w pierwszym finałowym odcinku "The Voice of Poland" zabraknie również Macieja Musiała i Adama Zdrójkowskiego!  Po podjęciu decyzji o nagraniach odcinków finałowych okazało się, że terminy innych zobowiązań zawodowych obu aktorów uniemożliwiły im pojawienie się na planie "The Voice of Poland"- czytamy w informacji prasowej. Na szczęście nieobecność prowadzących nie będzie zbyt długa - Maciej Musiał wróci do programu już w kolejnym odcinku, a Adam Zdrójkowski pojawi się na planie "The Voice of Poland" kiedy zakończy zdjęcia do produkcji w których gra. A kto zastąpi Adama i Macieja w jutrzejszym odcinku...

Kate Rozz i Tomasz Kammel poprowadzą The Voice Of Poland
Newsy
Kate Rozz i Tomasz Kammel poprowadzą The Voice!
Dobry wybór TVP?

Od miesięcy trwały spekulacje na temat tego, które gwiazdy poprowadzą drugą edycję "The Voice of Poland". Na giełdzie nazwisk pojawiły się m.in. Agnieszka Szulim, Ada Fijał i Paulina Drażba. Jednak ostatecznie to żadnej z nich nie zobaczymy na scenie w roli gospodyni widowiska. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, producenci zdecydowali, że najlepiej w roli prowadzącej spełni się, o dziwo... Kate Rozz . Żona Piotra Adamczyka niedawno zapowiadała, że będzie nagrywać nową płytę. Jednak w obecnej chwili skupi się na karierze prezenterki TVP2. Dowiedzieliśmy się również, że na scenie Kate towarzyszyć będzie znany fanom telewizyjnej Dwójki, Tomasz Kammel . Dobry duet prowadzących?

"The Voice of Poland" - TVP 2
TV-Show
Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko! 
Kto w jury 11. edycji The Voice of Poland? The Voice of Poland 11 - znamy skład.

To już oficjalne! Znamy cały skład jurorki najnowszej edycji "The Voice of Poland"! 11 już odsłona show ruszy na antenie TVP 12 września. Z tej okazji na Facebooku show pojawiła się fotka z sylwetkami trenerów - choć są oni zaciemnieni, i tak widać, o kogo chodzi! Kto więc zasiądzie w jury muzycznego talent-show? Znamy trenerów 11. edycji "The Voice of Poland" Pierwszą, oficjalnie potwierdzoną trenerką show została Urszula Dudziak, która wcześniej zasiadała w jury "The Voice Senior". Dużo mówiono o powrocie na fotel jurorki Edyty Górniak - i rzeczywiście - piosenkarka po kilku latach nieobecności wraca do "The Voice of Poland"! (wzięła udział w trzech edycjach). Po raz czwarty w roli trenera zobaczymy także Michała Szpaka, ale prawdziwymi rekordzistami są oczywiście Tomson i Baron - w roli jurorów zobaczymy ich dziewiąty raz!  Co ciekawe, zmiany zaszły również w składzie prowadzących - "The Voice of Poland" poprowadzą Tomasz Kammel, Maciej Musiał oraz zamiast Marceliny Zawadzkiej - Małgorzata Tomaszewska!  Nie ukrywam, stres jest. Każda produkcja rządzi się swoimi prawami, ale adrenalina, która zawsze się pojawia przy nowych projektach, jest bardzo przyjemna – mówiła prezenterka "Fleszowi" przed rozpoczęciem nagrań. Przypominamy - na "The Voice of Poland" możecie głosować w naszym wielkim plebiscycie na Show Roku 2020!  Czekamy z niecierpliwością na skład "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior"! Zobacz także: Wyobrażacie sobie ten program bez Michała Szpaka? Do show wraca Edyta Górniak, która ostatnio zasłynęła m.in. krytyką ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.  W show zobaczymy Urszulę Dudziak! ...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner