Kim jest Zuzia Jabłońska, która urzekła serca Trenerów? Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja
Kim jest Zuzia Jabłońska, która urzekła serca Trenerów?
1/8
Kim jest Zuzia Jabłońska, która urzekła serca Trenerów?

 

Za nami pierwszy odcinek nowego show TVP 2 - "The Voice Kids". Co działo się w premierowym odcinku? Kto zachwycił jurorów najbardziej? Jak w roli trenera sprawdził się Dawid Kwiatkowski, który debiutuje w takiej roli ? Zobaczcie relację oraz zdjęcia z "The Voice Kids". Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2.

 

Zobacz: Dawid Kwiatkowski wyznaje miłość na planie "The Voice Kids"! Komu? Sprawdź!

2/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja

 

W 1. odcinku na scenie pojawiła się m.in. Zuzia Jabłońska, która urzekła wszystkich Trenerów niezwykle poruszającym wykonaniem piosenki „7 Years”. Jej występ tak bardzo wzruszył Dawida Kwiatkowskiego, że nie wytrzymał emocji. W kulisach przyznał:

Zmiotłaś mnie. Poryczałem się jak głupi, ale przy Tobie to sama przyjemność. 

Z kolei Tomek Kammel oglądał występ uczestniczki z wyraźnie zaszklonymi oczami.

Ale to nie wszystko. Uczestniczka zmaga się z pewną chorobą...

3/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja

 

W programie „The Voice Kids” Zuzia wyznała, że od drugiej klasy szkoły podstawowej zmaga się z Zespołem Tourett’a (zespół tików głosowych i ruchowych – wrodzone zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych - podaje Wikipedia). Jak sama przyznaje, gdy śpiewa choroba nie daje o sobie znać - muzyka koi nie tylko jej duszę, ale i ciało:

Nie chcę pokazać, że jestem pokrzywdzona, tylko że ludzie z tą czy innymi trudnościami też są czegoś warci i nie powinni się chować ani bać. Trzeba iść po swoje –  mówiła.

Choć walczyli o nią wszyscy jurorzy, przygodę w programie zdecydowała się kontynować z grupie Tomsona i Barona. 

 

Zobacz: Z kim ćwiczą Michał Szpak, Dawid Kwiatkowski i Nergal? Oto 6 najpopularniejszych trenerów gwiazd

4/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja

 

Edyta Górniak w programie „The Voice Kids” ma przed sobą spore wyzwanie – musi rozdzielić rolę matki i trenera. Jak się okazuje, jest jej trudno zapanować nad instynktem macierzyńskim. W pierwszym odcinku „The Voice Kids” piosenkarka plotła dziewczynkom warkocze, proponowała im swoje sukienki czy uczyła Dawida Kwiatkowskiego, jak poprawnie wiązać dziewczynkom chustki na głowie. Co więcej - jedną uczestniczkę spytała wprost:

Masz mamę? A chcesz mieć dwie?

Zobacz: Edyta Górniak szuka Allanowi dziewczyny na planie "The Voice Kids"! Poznała go z jedną z uczestniczek. Coś z tego będzie?

5/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja

 

Jurorzy byli zachwyceni również wykonem Neli, która zaśpiewała utwór "Meluzyna" Małgorzaty Ostrowskiej.

 

Zobacz: Ta uczestniczka zachwyciła jurorów The Voice Kids. Zobaczcie tylko ich reakcje! WIDEO

6/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja
7/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja
8/8
Co w 1. odcinku The Voice Kids? Relacja