Dawid Kwiatkowski na planie "The Voice Kids" Dawid Kwiatkowski na planie "The Voice Kids" The Voice Kids  - trenerzy show The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018 The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
Dawid Kwiatkowski na planie "The Voice Kids"
Mat. promocyjne
1/6
Dawid Kwiatkowski na planie "The Voice Kids"
Mat. promocyjne

W nowym formacie telewizyjnej Dwójki „The Voice Kids” w gronie Trenerów znalazł się m.in. Dawid Kwiatkowski. Jak się okazuje, polski Justin Bieber bardzo dobrze sprawdza się w nowej roli. Nie brakuje mu pozytywnej energii i spontaniczności. Na scenę rusza przy każdej możliwej okazji - by na przykład zatańczyć z Edytą Górniak lub podarować buziaka jednej z mam. Podczas „Przesłuchań w Ciemno” chcąc namówić 10-letnią uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowi napisać na kartce „kocham Cię”. Ale czy taki argument przekona dziewczynkę? O tym przekonamy się już podczas pierwszego odcinka „The Voice Kids”! Kiedy premiera? Co się wydarzy? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: Dawid Kwiatkowski odwiedzi Edytę Górniak i Allana w Los Angeles?! "Wpadam na chatę i mówię, gdzie są naleśniki!"

 

2/6
Dawid Kwiatkowski na planie "The Voice Kids"
Mat. promocyjne

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2. Co wydarzy się w pierwszym odcinku?

Dawid Kwiatkowski uda się na lekcje cheerleadingu, Edyta Górniak wspólnie z uczestniczką zaśpiewa wielki przebój Whitney Houston „I Will Always Love You”, a po wzruszającym występie Zuzi Jabłońskiej, nawet Tomkowi Kammelowi zaszklą się oczy. Nie zabraknie momentów zaskoczenia – w premierowej edycji „The Voice Kids” będziemy świadkami wręczenia „dzikiej karty”. Oznacza to, że uczestnik w kolejnej edycji programu ominie pre-eliminacje i od razu weźmie udział w „Przesłuchaniach w ciemno”, by zaprezentować swoje umiejętności wokalne przed Trenerami i publicznością. 

ZOBACZ: Łzy wzruszenia i szalejący Dawid Kwiatkowski... Zobaczcie występ 13-letniego Mateusza w premierowym odcinku "The Voice Kids"

3/6
The Voice Kids  - trenerzy show
Mat. promocyjne

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, Sing Off oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl. 

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z planu show!

4/6
The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
5/6
The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
YouTube
6/6
The Voice Kids Poland - odcinek premierowy 1 stycznia 2018
YouTube