„The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP „The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP The Voice Kids - Edyta Górniak Kiedy emisja The Voice Kids? Allan Krupa i Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival
„The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP
Mat. promocyjne
1/5
„The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP
Mat. promocyjne

W pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids" w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz duet Tomson i Baron z zespołu Afromental.

Do czego posuną się Trenerzy „The Voice Kids”, by zachęcić dzieciaki do swojej drużyny? Edyta Górniak postanowi wyciągnąć sekretne asy z rękawa i spróbuje zabawić się w swatkę. Kogo będzie chciała zeswatać? Zobacz kolejny slajd!

ZOBACZ: Górniak, Tomson, Baron i Kwiatkowski - czyli jurorzy The Voice Kids we wspólnej, świątecznej piosence! Zobaczcie też zakręcony teledysk

2/5
„The Voice Kids” - Edyta Górniak i Allan Krupa na planie show TVP
Mat. promocyjne

Chcąc przekonać uczestniczkę do dołączenia do swojej drużyny, postanowi wykorzystać urok swojego syna Allana i przedstawi ich sobie na scenie. Jak się okaże nastolatkowie szybko znajdą wspólny język i nawet zaczną obserwować się na Instagramie. Czy to początek młodzieńczej miłości? Okaże się już wkrótce! Kiedy premiera "The Voice Kids"?

3/5
The Voice Kids - Edyta Górniak
Materiały prasowe

„The Voice Kids” to wyjątkowy muzyczny talent-show, który odniósł spektakularny sukces na całym świecie. Format obecny jest już w prawie 30 krajach m.in. USA, Brazylii, Wielkiej Brytanii czy Indiach. Program składa się z kilku etapów: Przesłuchań w Ciemno, Bitew, SingOff oraz Finału. Podczas pierwszego etapu, młodzi wykonawcy w wieku 8-15 lat spróbują zaczarować swoim głosem Trenerów. Zasady programu są niemal takie same jak w „The Voice of Poland”. Podczas Przesłuchań w Ciemno każdy z Trenerów skompletuje swoją drużynę złożoną z najlepszych dziecięcych głosów. Na etapie Bitew uczestnicy podzieleni na trzyosobowe grupy stoczą muzyczne starcia. Aby utrzymać atmosferę dobrej zabawy i wspaniałej muzycznej podróży, każda Bitwa wyłoni jednego zwycięzcę, ale nie wskaże przegranego. Zwycięzcy trafią do etapu Sing Off, w którym Trenerzy wybiorą finalistów. W Finale zwycięzca otrzyma nagrodę główną: możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tys. złotych, które może zostać przeznaczone na dalszą edukację muzyczną. O tym, kto zostanie Najlepszym Głosem w Polsce zadecydują widzowie za pomocą głosowania SMS. 

Kto poprowadzi polską edycję show?

4/5
Kiedy emisja The Voice Kids?
Instagram

W pierwszej edycji „The Voice Kids” w fotelach trenerskich zasiądą: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz zakręcony duet Tomson i Baron z zespołu Afromental. W roli prowadzących program widzowie zobaczą sprawdzony duet Tomasza Kammela i Barbary Kurdej-Szatan. Towarzyszyć im będzie Adam Zdrójkowski – młody aktor znany m.in. z serialu Rodzinka.pl.

Premiera „The Voice Kids” już 1 stycznia w Telewizyjnej Dwójce. Kolejne odcinki w każdą sobotę od 6 stycznia o 20:05 w TVP2.

5/5
Allan Krupa i Edyta Górniak na Sopot Top of the Top Festival
East News

Syn Edyty Górniak pojawi się w show "The Voice Kids".