Dawid Kwiatkowski w "The Voice Kids"
East News

"The Voice Kids": Najbardziej anielski głos tej edycji. Jurorzy nie mogli przestać płakać!

Dawid Kwiatkowski w "The Voice Kids"
East News

Pierwsze przesłuchania w ciemno czwartej edycji "The Voice Kids" już za nami. Musimy przyznać, że ten muzyczny program dosłownie udowadnia, że dzieci mają głos, a ich wyczyny, które mogliśmy oglądać w sobotnim odcinku, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania - i patrząc po reakcjach jurorów, nie tylko nasze. Ta dziewczynka ma na imię tak samo, jak znana finalistka poprzedniej edycji i choć jurorzy odwrócili swoje fotele dopiero pod koniec jej występu, to co wydarzyło się później sprawiło, że Tomasz Kammel musiał wbiec na scenę z paczką chusteczek, a my żałowaliśmy, że nie możemy się nimi poczęstować. Kim jest najbardziej anielski głos "The Voice Kids 4"?

"The Voice Kids": 14-latka napisała piosenkę dla mamy i wzruszyła jurorów do łez

14-letnia Alicja wyszła na scenę "The Voice Poland" jako pierwsza uczestniczka i postanowiła zaprezentować swój talent w utworze "Just Give Me A Reason" Pinki. Podczas tego występu emocje naprawdę sięgały zenitu, bo mimo pięknego głosu nastolatki jurorzy wciąż odwróceni byli do niej tyłem i to przez dość długi czas. Dopiero w ostatnich minutach jeden za drugim zaczęli naciskać przyciski, jednak zanim Ala musiała wybrać, do czyjej drużyny dołączy, na scenie wydarzyło się coś niebywałego. 

- Alicjo, przeniosłaś nas w krainę czarów swoim śpiewaniem, to było znakomite - podsumował Baron 

- Ja mam niedosyt - zaczęła Cleo - możesz nam jeszcze coś zaprezentować?

Alicja nie odmówiła, a co więcej zdecydowała się zaśpiewać piosenkę, którą napisała sama i to w dodatku w środku nocy tuż przed przyjazdem na przesłuchania w ciemne do "The Voice Kids"!  Dugi występ 14-latki dosłownie rozłożył jurorów na łopatki i jesteśmy pewni, że widzów przed telewizorami również. Ala zaśpiewała piękną piosenkę, której słowa były skierowane do jej mamy! Tą dwójkę łączy naprawdę niesamowitą więź, a emocje były tak ogromne, że Tomasz Kammel musiał wbiec na scenę z ogromną paczką chusteczek. Cleo,  Dawid Kwiatkowski, a nawet Tomson i Baron - nie było nikogo, kto się nie wzruszył. 

Dziękujemy ci za te emocje, chciałabym mieć taką córkę - wyznała Cleo. 

Dziewczynka ujęła jurorów nie tylko swoim pięknym głosem, ale i niezwykłą emocjonalnością i dojrzałością, a jej śpiew określili "anielskim". Kogo wybrała Alicja? Choć od samego początku zapewniała, że pójdzie do Cleo, ostatecznie zdecydowała się dołączyć do ekipy Dawida Kwiatkowskiego! W studiu zapanował prawdziwy szał, ale my jeszcze długo nie mogliśmy powstrzymać łez. Jeżeli nie widzieliście jej występu, koniecznie musicie to zobaczyć!

Zobacz także:  "The Voice Kids": Wyszła na scenę, a trenerzy zaniemówili! To nowa Roxie Węgiel?

14-letnia Alicja zachwyciła wszystkich swoim głosem, ale to jej piosenka dla mamy, skradła serca.

Ala z "The Voice Kids4"
Instagram
 

Dawid Kwiatkowski ma w swojej drużynie już czwórkę uczestników!

 

 

Więcej na temat The Voice Kids
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48