polskie diwy

Kto będzie trenerem w pierwszej edycji „The Voice Kids”? To jedna z polskich diw! Która?

polskie diwy

Edyta Górniak w „The Voice Kids”? Jak podają Wirtualnemedia.pl wokalistka zostanie trenerką w pierwszej edycji dziecięcego talent-show. Od dawna spekuluje się, kto zostanie trenerem w tym programie. Mówiło się o Justynie Steczkowskiej czy Natalii Kukulskiej, a nawet o Kayah. Ale wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie trenować dzieci „The Voice Kids”.

 

Edyta Górniak w „The Voice Kids”

Górniak pracowała już przy formacie „The Voice of Poland”, była trenerką w trzeciej, piątej i szóstej edycji programu. Oceniała też dzieci w talent-show Jedynki „Hit, hit, hurra”. Jak poradzi sobie w „The Voice Kids”?

 

Zobacz: Edyta Górniak jest zakochana! Pokazała zdjęcia nowego partnera. Co za przystojniak!

 

W show występują dzieci, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są podobne jak w „The Voice”. Dzieci przejdą przez castingi, wybierają potem drużynę trenera, w której chcą być i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi.

 

Zobacz: Czym jest talent? Jak dowiedzieć się, do czego mam talent?

 

Nieoficjalnie mówi się, że pozostałymi trenerami w programie będzie Dawid Kwiatkowski oraz Grzegorz Hyży. Czy będziesz oglądać show „The Voice Kids” w takim składzie?

 

Zobacz także: Kim jest nowy partner Edyty Górniak? To znany aktor! "Jest szaleńczo zakochana" ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak, gratulacje!

Edyta Górniak

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Anna Mucha w półfinale "Czaru Par"! "Małżeństwo to jest obóz przetrwania"

zobacz 00:30