polskie diwy

Kto będzie trenerem w pierwszej edycji „The Voice Kids”? To jedna z polskich diw! Która?

polskie diwy

Edyta Górniak w „The Voice Kids”? Jak podają Wirtualnemedia.pl wokalistka zostanie trenerką w pierwszej edycji dziecięcego talent-show. Od dawna spekuluje się, kto zostanie trenerem w tym programie. Mówiło się o Justynie Steczkowskiej czy Natalii Kukulskiej, a nawet o Kayah. Ale wszystko wskazuje na to, że Edyta Górniak będzie trenować dzieci „The Voice Kids”.

 

Edyta Górniak w „The Voice Kids”

Górniak pracowała już przy formacie „The Voice of Poland”, była trenerką w trzeciej, piątej i szóstej edycji programu. Oceniała też dzieci w talent-show Jedynki „Hit, hit, hurra”. Jak poradzi sobie w „The Voice Kids”?

 

Zobacz: Edyta Górniak jest zakochana! Pokazała zdjęcia nowego partnera. Co za przystojniak!

 

W show występują dzieci, których występy na wszystkich etapach programu oceniają trenerzy. Zasady są podobne jak w „The Voice”. Dzieci przejdą przez castingi, wybierają potem drużynę trenera, w której chcą być i rywalizują o przejście do etapu z koncertami finałowymi.

 

Zobacz: Czym jest talent? Jak dowiedzieć się, do czego mam talent?

 

Nieoficjalnie mówi się, że pozostałymi trenerami w programie będzie Dawid Kwiatkowski oraz Grzegorz Hyży. Czy będziesz oglądać show „The Voice Kids” w takim składzie?

 

Zobacz także: Kim jest nowy partner Edyty Górniak? To znany aktor! "Jest szaleńczo zakochana" ZDJĘCIA

 

Edyta Górniak, gratulacje!

Edyta Górniak

Więcej na temat The Voice of Poland
Przeładuj

Syn Małgorzaty Rozenek jest najpopularniejszym dzieckiem na Instagramie!

zobacz 02:22