Grzegorz Hyży
ONS

Grzegorz Hyży pierwszym trenerem "The Voice of Kids"! "Ma świetny kontakt z dziećmi"

Grzegorz Hyży
ONS

Grzegorz Hyży trenerem w "The Voice of Kids", informuje "Fakt". Piosenkarz otrzymał propozycję pracy w nowym talent show TVP2. To pierwsze nazwisko, które poznajemy w kontekście nowego programu. Grzegorz Hyży będzie miał okazję, by sprawdzić się w roli trenera utalentowanych muzycznie dzieci.

 

Zobacz też: "The Voice Kids" trafi na antenę TVP2 już... Znamy konkretny termin!

 

Grzegorz Hyży trenerem w "The Voice of Kids"

 

Grzegorz Hyży został wybrany do roli trenera "The Voice of Kids" ze względu na m.in.  swój dobry kontakt z dziećmi. Sam jest ojcem bliźniąt, które są owocem związku z poprzednią żoną muzyka, Mają Hyży. Gwiazdor miał już okazję sprawdzić się jako juror w innym talent show z udziałem dzieci, a mianowicie w programie "Mali Giganci", który był emitowany przez TVN. 

 

Już w „Małych gigantach” udowodnił, że ma świetny kontakt z dziećmi. Poza tym jego piosenki są na topie. Świetnie wpasował się więc w nurt świeżości, na którym zależało producentom show - czytamy w tabloidzie.

 

Serdecznie gratulujemy! Zdjęcia do premierowej produkcji "The Voice of Kids" mają powstawać już w sierpniu. Pierwszy odcinek show zobaczymy w TVP 2 zimą 2018 roku". "The Voice of Kids" to dziecięcy odpowiednik popularnego talent show "The Voice of Poland". W programie wystąpią utalentowane wokalnie dzieci w wieku od 6 do 14 lat. 

 

Polecamy: Szpak zastąpił Kukulską w "The Voice of Poland"! Co o nim myśli? Czego mu brakuje?

 

Grzegorz Hyży pierwszym trenerem "The Voice of Kids".

Grzegorz Hyży na Polsat SuperHit Festiwal 2017
ONS

Piosenkarz miał okazję sprawdzić się już w "Małych Gigantach".

Grzegorz Hyży w programie Mali Giganci
ONS

Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49