Agnieszka Latusek, Magda Adamiak i Monika Marcol pojawiły się w drugiej edycji "X-Factora". Konkurencja wśród wokalistów była tak spora, że panie nie zdołały przejść etapu castingowego jako solistki, jednak ich głosy tak spodobały się Kubie, Tatianie i Czesławowi, że postanowili stworzyć z dziewczyn zespół. W ten sposób powstała grupa The Chance, która pod skrzydłami Mozila znalazła się w finale programu, pokonując w półfinale samą Ewelinę Lisowską.

Reklama

Wiele osób po zakończeniu show uważało, że stworzony w sztuczny sposób zespół The Chance rozpadnie się tak szybko, jak powstał. Jak się okazało dziewczyny postanowiły wykorzystać swoją szansę i przez ostatnie kilka miesięcy pracowały nad debiutanckim singlem. Dziś w Polskim Radiu odbyła się oficjalna premiera piosenki "Myśl i pięść". W nagraniu możemy usłyszeć doskonale uzupełniające się silne głosy trzech wokalistek, które w każdym odcinku "X-Factora" zaskakiwały jurorów i publiczność swoimi występami.

O nagraniu koleżanek swoich fanów poinformowała już m.in. Ewelina Lisowska, która tym samym zapewnia dziewczynom dobrą promocję.

- Moje kochane The Chance i ich najnowszy singiel! Super dziewczyny, mega gratuluję :) - napisała na Facebooku Ewelina.

Reklama

Myślicie, że The Chance ma szansę odnieść sukces czy tak jak pozostali uczestnicy programu przepadnie w okrutnym świecie show-biznesu? Przy okazji przypomnijmy wszystkich finalistów 2. edycji programu:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama