East News
1/4
East News

To będzie naprawdę ciekawa edycja! Jak już pisaliśmy, "Taniec z gwiazdami" wróci na antenę Polsatu wiosną 2019 roku. Powoli do mediów docierają kolejne nazwiska gwiazd, które pojawią się na parkiecie. Już teraz wiemy, że w 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczy między innymi Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski, Justyna Żyła, Jakub Kucner, Daniel "Qczaj" Kuczaj, Joanna Mazur, Czadomen oraz Macademian Girl.

Coraz więcej wiemy również o tancerzach, pod okiem których będą trenowali celebryci. Tu mamy kilka zaskoczeń. Szykuje się wielki powrót na parkiet. Kogo? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

POLECAMY: Stefano Terrazzino wraca do "Tańca z gwiazdami"? Jest ostateczna decyzja!

2/4
Instagram

 

Wojciech Jeschke wraca do "Tańca z gwiazdami"

Niedawno informowaliśmy, że do "Tańca z gwiazdami" powraca ulubieniec widzów, Stefano Terrazzino. Jednak to nie jedyny miły powrót po krótkiej przerwie. W 9. edycji "Tańca z gwiazdami" zobaczymy także Wojciecha Jeschke. Tancerz ogłosił to za pośrednictwem Instagramu. 

 

JeschkeBros are ready for some fight! 🤜🏻🤛🏻 #dwts #tzg #fun#dance #fight - napisał Wojciech Jeschke.

 

Pamiętacie, z kim tańczył w poprzednich edycjach show Polsatu? Zobaczcie kolejny slajd! 

Zobacz także: Justyna Żyła wystąpi jednak w "Tańcu z gwiazdami"? Były mąż ma być jej największym wsparciem!

3/4
East News

 

Wojciech Jeschke wystąpił jedynie w dwóch edycjach "Tańca z gwiazdami". Zatańczył między innymi z Katarzyną Sawczuk. Niestety, para odpadła już w pierwszym odcinku. Pamiętacie, z kim jeszcze tańczył Wojciech Jeschke? Zobaczcie kolejny slajd!

4/4
East News

Wojciech Jeschke stworzył również taneczną parę z Urszulą Dębską. Z nią także nie udało mu się zawędrować do finału. Myślicie, że 9. edycja "Tańca z gwiazdami" okaże się dla niego szczęśliwa? Trzymamy za niego kciuki! Przyłączacie się? 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami