4. odcinek Tańca z Gwiazdami 12
East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w czwartym odcinku show? Zatańczyła swój najlepszy taniec

Siedem par stanęło dziś na parkiecie popularnego show Polsatu. Kto stracił szansę na Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie relację z czwartego odcinka programu.

Wyjątkowa, bo poniedziałkowa 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" nabiera rumieńców. W czwartym odcinku na parkiecie stanęło już tylko siedem par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Izaba Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotra Mróz i Hanna Żudziewicz, a także Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Kto tym razem pożegnał się z show Polsatu? Czy była to typowana już wcześniej do opuszczenia parkietu kontuzjowana żona naszego najpopularniejszego skoczka narciarskiego w historii? Zobaczcie, jak wyglądał ostatni odcinek show.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania"

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba odejściu z show przed finałem i swojej córce: "Ona bardzo mnie potrzebuje"

4. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja

"Taniec z gwiazdami" zdecydowanie nabiera rozpędu. Nic dziwnego, w końcu od finału dzieli nas ledwie 5 tgodni! I już wygląda, że można powoli wskazywać faworytów tej edycji. Ale niektórzy mają też potężne kłopoty, jak Sylwia Bomba, która już drugi raz przygotowywała się do odcinka z pękniętym żebrem.

Kontuzję miała też żona Adama Małysza. Tańcząca w parze ze Stefano Terrazzino pani Iza Małysz skarżyła się przed występem na ból i poważne stany zapalne.

– Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe – mówiła Małysz dla Pomponika.

A jak wypadły panie?

4. odcinek 12. serii Tańca z Gwiazdami
East News

Sylwia zaczęła dzisiejsze występy, a dostała od widzów cha-chę! Zatańczyła do hitu Cleo "Kocham"!  Pierwszy oceniał ją Andrej Piaseczny. I znów było politycznie i kontrowersyjnie. Tydzień temu "Piasek" mówił o ośmiu gwiazdkach, dziś zaś nawiązał do głośnej ostatnio opinii ojca prezydenta Dudy o homoseksualiźmie...

... że m.in. ode mnie można się czymś zarazić. Można się zarazić wysokimi notami - stwierdził z uśmiechem.

Zaszczepiłam się - odpowiadała mało zachwycona Iwona Pavlović. I noty nie były zbyt wysokie. Razem Sylwia dostała 24 punkty. 

Gwiazdor serialu „Gliniarze” Piotr Mróz w parze z Hanią Żudziewicz zatańczyli tango. Wcześniej usłyszeliśmy dramatyczną historię aktora, który ratował kiedyś tonącą osobę. Niestety, nie udało mu się dopłynąć na czas, co mocno przeżył. 

Na parkiecie zebrał wielkie brawa. A oklaskiwali go m.in. uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Dobre tango otwiera drzwi do sypialni. Dziekuję za piękne zaproszenie, kiedyś chciałbym skorzystać - komentował Michał Malitowski, który zauważył nawet "zacięcie turniejowe".

Noty Piotra były umiarkowane, razem 28 punktów.

Magdalena Kajra Kajrowicz tydzień temu zdobyła aż cztery dziesiątki, jako pierwsza para tej edycji. W tym odcinku z Rafałem Maserakiem zatańczyli cha-chę... w kowbojskich strojach. 

Nie w każdy poniedziałek jest niedziela - mówił Andrzej Grabowski, - Zabrakło ci tego, co było poprzednim razem.

Byłaś w tej roli i twoja cha-cha też - bronił jej... Michał Malitowski.

Podobało się też Iwonie Pavlović. Kajra dostała więc dobre 36 punktów!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski niesłusznie odpadł z show?! Sylwia Bomba komentuje!

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski tym razem zaprezentowali taniec współczesny. Jak mówił Kuba, Kinga jest coraz bardziej profesjonalną tancerką, a zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy. Czy docenili ją jurorzy?

Radość tego tańca, to szczęście z jakim tańczyliście - zauważył Andrzej Piaseczny.

Partnerowanie było ok, i wykonaliście super trudne figury - mówił Malitowski.

I razem dostali 32 punkty.

Iza Małysz i Stefano również dostali od widzów tango. 

Przyszłam do programu, by przełamywać swoje bariery i ograniczenia. To jest lekcja życia, by pokazać siebie jako Izę, a nie jako żonę sławnego męża - mówiła.

Jak wyznała, kamery jej nie peszą. Czy jednak sprostał kolejnemu wyzwaniu? 

Iza to był twój najlepszy taniec. Zecydowanie - mówił Michał Malitowski. - Byłaś tu i teraz, był feeling, były emocje.

Dla mnie było kompletnie na nie. Byłaś sztywna jak drut. Ani jednego kroku nie było żebyś nie tańczyła samodzielnie - podsumowała Iwona Pavlović.

Łącznie 26 punktów.

Oliwia Bieniuk wyznała przed tańcem, że ciągle czuje się oceniana i porównywana. Oczywiście również do mamy, Ani Przybylskiej. W parze z Michałem Bartkiewiczem tym razem dostali do zatańczenia rumbę. 

Taniec bardzo ciężki, seksualny, kobiecy - mówił Michał.

Czy dobrze ją przygotował?

Może to nie były ciary, ale ciarki mnie złapały. Weszliście bardzo pięknie w klimat. Ta rumba była twoim najlepszym tańcem - mówiła Iwona Pavlović.

Michał Malitowski też docenił postęp. Razem Oliwka dostała 31 punktów. Brawa zebrała m.in. od swojego brata!

Juras i Wiktoria Omyła dostali od widzów sambę. Zanim zatańczył dowiedzieliśmy się, że prowadzący Ninja Warrior Polska lubi być sam... na motocyklu i na rybach nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak największy twardziel tej edycji sprawdził się w gorących rytmach?

Kiedyś słyszałam, że prawdziwi mężczyźni siedzą, piją i klną. Jak ja się cieszę, że ty nie należysz do tej grupy - mówiła Iwona Pavlović.

Lepiej piętę włożyć w ciasto, niż z tą sambą wyjść na miasto - skwitował Michał Malitowski. - Ale bez ciebie nie wyobrażam sobie tego programu.

Jakie noty? 25!

Po pierwszej rundzie punktacja więc wyglądała tak:

Kajra i Rafał - 36 punkty
Kinga i Kuba - 32
Oliwia i Michał - 31

Najmniej zebrali Sylwia i Jacek - 24 punkty

W drugiej rundzie były występy grupowe. Najpierw zaprezentowały się Sylwia, Kajra i Oliwia z partnerami. Za zabawę w stylu złodziejsko-policyjnym razem dostali 34 punkty.

Oliwka Bieniuk w roli policjntki w
East News

W grupie "kucharzy" znaleźli się Kinga, Piotr, Iza i Juras (w roli... rzeźnika). Jurorom spodobali się bardziej. I to zdecydowanie - łąćznie dostali 40 punktów. 

Kto odpadł w 4. odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Najważniejsze i tak były jednak głosy widzów, które dodano do punktacji jury. A ci zdecydowali, że dziś z programem pożegnają się Iza Małysz i Sefano Terrazzino. 

Chciałam podziękować wszystkim. Muszę powiedzieć, że z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo bardzo tęsknię za domem - mówiła Iza.

Zgadzacie się z tym wyborem?

Jak tańce, to tylko w wygodnym obuwiu! Wykorzystaj kod, który znajdziesz na naszej stronie i zyskaj do Worldbox rabat, dzięki któremu wygodne, sportowe buty kupisz jeszcze taniej!
Oliwia Bieniuk i Kajra w 6. odcinku Tańca z Gwiazdami.jpg
ADAM JANKOWSKI/REPORTER, Piotr Molecki/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł w 6. odcinku? Zobaczcie relację! 
Z programem pożegnała się kolejna gwiazda! Sprawdźcie, kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"!

Za nami 6. odcinek "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy show Polsatu znów pojawili się na parkiecie i zaprezentowali swoje umiejętności taneczne. Tydzień temu z programem pożegnali się Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, a dziś o przejście do kolejnego odcinka walczyli: Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz Sylwia Bomba i Jacek Jeschke.  Relacja z 6. odcinka "Tańca z Gwiazdami" W szóstym odcinku "Tańca z Gwiazdami" uczestnicy tańczyli do piosenek zespołu Abba. Kajra i Rafał Maserak zaprezentowali tango do piosenki „Voulez – Vous”. Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz zatańczyli swing przy dźwiękach „Honey, honey”, Juras i Wiktoria Omyła pokazali cha-chę do „Mamma Mia”, Piotr Mróz i Hania Żudziewicz zatańczyli paso doble do „Gimme, gimme, gimme”, a Sylwia Bomba i Jacek Jeschke zaprezentowali sambę do „Dancing Queen”.  Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Kajra i Rafał Maserak. Jak ich taniec ocenili jurorzy? - Tango to zdecydowanie twój taniec- mówił Michał Malitowski.  - Ja na początku się wystraszyłam, ponieważ taka energia była, że aż mnie zatkało- dodała Iwona Pavlović.  Andrzej Piaseczny: 9 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 7 pkt. Andrzej Grabowski: 10 pkt. Zobacz także:   Izabela Janachowska poprawiła zęby? Internauci sugerują, że gwiazda ma nowy uśmiech Jako drudzy wystąpili Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz. Jak ich swing oceniło jury? - Oliwia, dziecko...- zaczął Andrzej Piaseczny. Podobało mi się- dodał. - W tym swingu nie było swingu, w...

Kinga Sawczuk odpadła w 5. odcinku "Tańca z gwiazdami"
East News
TV-Show
"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w 5. odcinku? "To nie był dla ciebie najlepszy taniec..."
Finał najpopularniejszego tanecznego show coraz bliżej. Dziś na parkiecie Polsatu zostało tylko sześć par. Kto wypadł najlepiej, kto niestety nie będzie już mieć kolejnej szansy? Zobaczcie naszą relację.

To już 5. poniedziałkowy odcinek 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". A na parkiecie, po ostrych ocenach jury w 4. odcinku, zostało tylko sześć par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz oraz gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem"  Sylwia Bomba  i Jacek Jeschke. Która para wypadła tym razem najlepiej, a kto musiał pożegnać się z show? Czy jest już zdecydowany faworyt do zdobycia Kryształowej Kuli? Zobaczcie naszą relację z najnowszego odcinka show. Zobacz także:   "Taniec z gwiazdami": Oliwia Bieniuk w parze bratem! Syn Anny Przybylskiej wystąpi w programie 5. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja W tym tygodniu w "Tańcu z gwiazdami" było naprawdę wzruszająco. Nasze gwiazdy występowały z bliskimi! Jak wypadli? Szymona, brata Oliwki Bieniuk zobaczyliśmy ostatnio jak dopingował siostrę na widowni. Wielu zszokowało wówczas jak bardzo już wyrósł. Dziś 15-latek pokazał się na parkiecie. Jak wypadły w parze ukochane dzieci nieodżałowanej Ani Przybylskiej ? Do zatańczenia dostali jive'a. Szkoda, że jeszcze z Jasiem nie mogliśmy zatańczyć. Byłoby naprawdę super - mówiła Oliwia. Jak im poszło w towarzystwie Michała Bartkiewicza? Iwona Pavlović pochwaliła Oliwię: Nie wiem, czy zatańczyłaś lepiej, na pewno lżej, luźniej. Jednak rodzina, to jest rodzina. Ta więź bardzo mocno widzieliśmy. A Ty Szymon zatańczyłeś bardzo ładnie - Iwona. Michał był zachwycony talentem Szymona, który tańczył przecież zaledwie kilka dni. Razem dostali jednak nieprzesadnie dużo... 27 punktów.  Na widowni dopingowali ich tata -...

Uczestnicy w 2. odcinku Tańca z Gwiazdami 12
Mateusz Jagielski/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Kto odpadł z programu? To spore zaskoczenie!
Która para poradziła sobie najgorzej i musiała pożegnać się z show Polsatu? Zobaczcie naszą relację!

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. Tydzień temu z tanecznego show Polsatu odpadli Denis Urubko i Janja Lesar, a dziś kolejna para musiała pożegnać się z programem. Kto tym razem zatańczył po raz ostatni? Zobaczcie naszą relację z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Relacja z drugiego odcinka "Tańca z Gwiazdami" W drugim odcinku dwunastej edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpili: Izabela Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Radosław Liszewski i Lenka Klimentova, Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz, Wojciech Węcławowicz czyli Fit Old Boy i Paulina Biernat, Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Jak poradzili sobie na parkiecie? Jako pierwsi wystąpili Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz- para zatańczyła walca. Jak ocenili ich jurorzy? - Piotrze zmroziło mnie, ale pozytywnie- mówiła Iwona Pavlović. Popraw tylko troszkę dół- dodała. Oceny jury: Andrzej Piaseczny: 10 pkt. Iwona Pavlović: 8 pkt. Michał Malitowski: 6 pkt. Andrzej Grabowski: 9 pkt. Zobacz także:  "Taniec z gwiazdami": Piotr Mróz z serialu "Gliniarze" miał wypadek samochodowy! Dramatyczna relacja Wzruszona Sylwia Bomba wspomina rozstanie z partnerem w "Tańcu z Gwiazdami" Druga para, która zaprezentowała się na parkiecie to Sylwia Bomba i Jacek Jeschke. Para zatańczyła  jive'a. Sylwia Bomba w filmie pokazywanym przed występem nie ukrywała łez wspominając rozstanie z byłym partnerem. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" przyznała, że ma za sobą nieudany związek. To jest cieżka dla mnie sytuacja, ponieważ ja pochodzę z rodziny, gdzie mooi rodzice są 35 lat razem-...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik