4. odcinek Tańca z Gwiazdami 12
East News
TV-Show

"Taniec z gwiazdami": Kto odpadł w czwartym odcinku show? Zatańczyła swój najlepszy taniec

Siedem par stanęło dziś na parkiecie popularnego show Polsatu. Kto stracił szansę na Kryształową Kulę "Tańca z Gwiazdami"? Zobaczcie relację z czwartego odcinka programu.

Wyjątkowa, bo poniedziałkowa 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" nabiera rumieńców. W czwartym odcinku na parkiecie stanęło już tylko siedem par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Izaba Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotra Mróz i Hanna Żudziewicz, a także Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Kto tym razem pożegnał się z show Polsatu? Czy była to typowana już wcześniej do opuszczenia parkietu kontuzjowana żona naszego najpopularniejszego skoczka narciarskiego w historii? Zobaczcie, jak wyglądał ostatni odcinek show.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania"

"Taniec z Gwiazdami": Sylwia Bomba odejściu z show przed finałem i swojej córce: "Ona bardzo mnie potrzebuje"

4. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja

"Taniec z gwiazdami" zdecydowanie nabiera rozpędu. Nic dziwnego, w końcu od finału dzieli nas ledwie 5 tgodni! I już wygląda, że można powoli wskazywać faworytów tej edycji. Ale niektórzy mają też potężne kłopoty, jak Sylwia Bomba, która już drugi raz przygotowywała się do odcinka z pękniętym żebrem.

Kontuzję miała też żona Adama Małysza. Tańcząca w parze ze Stefano Terrazzino pani Iza Małysz skarżyła się przed występem na ból i poważne stany zapalne.

– Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe – mówiła Małysz dla Pomponika.

A jak wypadły panie?

4. odcinek 12. serii Tańca z Gwiazdami
East News

Sylwia zaczęła dzisiejsze występy, a dostała od widzów cha-chę! Zatańczyła do hitu Cleo "Kocham"!  Pierwszy oceniał ją Andrej Piaseczny. I znów było politycznie i kontrowersyjnie. Tydzień temu "Piasek" mówił o ośmiu gwiazdkach, dziś zaś nawiązał do głośnej ostatnio opinii ojca prezydenta Dudy o homoseksualiźmie...

... że m.in. ode mnie można się czymś zarazić. Można się zarazić wysokimi notami - stwierdził z uśmiechem.

Zaszczepiłam się - odpowiadała mało zachwycona Iwona Pavlović. I noty nie były zbyt wysokie. Razem Sylwia dostała 24 punkty. 

Gwiazdor serialu „Gliniarze” Piotr Mróz w parze z Hanią Żudziewicz zatańczyli tango. Wcześniej usłyszeliśmy dramatyczną historię aktora, który ratował kiedyś tonącą osobę. Niestety, nie udało mu się dopłynąć na czas, co mocno przeżył. 

Na parkiecie zebrał wielkie brawa. A oklaskiwali go m.in. uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Dobre tango otwiera drzwi do sypialni. Dziekuję za piękne zaproszenie, kiedyś chciałbym skorzystać - komentował Michał Malitowski, który zauważył nawet "zacięcie turniejowe".

Noty Piotra były umiarkowane, razem 28 punktów.

Magdalena Kajra Kajrowicz tydzień temu zdobyła aż cztery dziesiątki, jako pierwsza para tej edycji. W tym odcinku z Rafałem Maserakiem zatańczyli cha-chę... w kowbojskich strojach. 

Nie w każdy poniedziałek jest niedziela - mówił Andrzej Grabowski, - Zabrakło ci tego, co było poprzednim razem.

Byłaś w tej roli i twoja cha-cha też - bronił jej... Michał Malitowski.

Podobało się też Iwonie Pavlović. Kajra dostała więc dobre 36 punktów!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski niesłusznie odpadł z show?! Sylwia Bomba komentuje!

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski tym razem zaprezentowali taniec współczesny. Jak mówił Kuba, Kinga jest coraz bardziej profesjonalną tancerką, a zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy. Czy docenili ją jurorzy?

Radość tego tańca, to szczęście z jakim tańczyliście - zauważył Andrzej Piaseczny.

Partnerowanie było ok, i wykonaliście super trudne figury - mówił Malitowski.

I razem dostali 32 punkty.

Iza Małysz i Stefano również dostali od widzów tango. 

Przyszłam do programu, by przełamywać swoje bariery i ograniczenia. To jest lekcja życia, by pokazać siebie jako Izę, a nie jako żonę sławnego męża - mówiła.

Jak wyznała, kamery jej nie peszą. Czy jednak sprostał kolejnemu wyzwaniu? 

Iza to był twój najlepszy taniec. Zecydowanie - mówił Michał Malitowski. - Byłaś tu i teraz, był feeling, były emocje.

Dla mnie było kompletnie na nie. Byłaś sztywna jak drut. Ani jednego kroku nie było żebyś nie tańczyła samodzielnie - podsumowała Iwona Pavlović.

Łącznie 26 punktów.

Oliwia Bieniuk wyznała przed tańcem, że ciągle czuje się oceniana i porównywana. Oczywiście również do mamy, Ani Przybylskiej. W parze z Michałem Bartkiewiczem tym razem dostali do zatańczenia rumbę. 

Taniec bardzo ciężki, seksualny, kobiecy - mówił Michał.

Czy dobrze ją przygotował?

Może to nie były ciary, ale ciarki mnie złapały. Weszliście bardzo pięknie w klimat. Ta rumba była twoim najlepszym tańcem - mówiła Iwona Pavlović.

Michał Malitowski też docenił postęp. Razem Oliwka dostała 31 punktów. Brawa zebrała m.in. od swojego brata!

Juras i Wiktoria Omyła dostali od widzów sambę. Zanim zatańczył dowiedzieliśmy się, że prowadzący Ninja Warrior Polska lubi być sam... na motocyklu i na rybach nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak największy twardziel tej edycji sprawdził się w gorących rytmach?

Kiedyś słyszałam, że prawdziwi mężczyźni siedzą, piją i klną. Jak ja się cieszę, że ty nie należysz do tej grupy - mówiła Iwona Pavlović.

Lepiej piętę włożyć w ciasto, niż z tą sambą wyjść na miasto - skwitował Michał Malitowski. - Ale bez ciebie nie wyobrażam sobie tego programu.

Jakie noty? 25!

Po pierwszej rundzie punktacja więc wyglądała tak:

Kajra i Rafał - 36 punkty
Kinga i Kuba - 32
Oliwia i Michał - 31

Najmniej zebrali Sylwia i Jacek - 24 punkty

W drugiej rundzie były występy grupowe. Najpierw zaprezentowały się Sylwia, Kajra i Oliwia z partnerami. Za zabawę w stylu złodziejsko-policyjnym razem dostali 34 punkty.

Oliwka Bieniuk w roli policjntki w
East News

W grupie "kucharzy" znaleźli się Kinga, Piotr, Iza i Juras (w roli... rzeźnika). Jurorom spodobali się bardziej. I to zdecydowanie - łąćznie dostali 40 punktów. 

Kto odpadł w 4. odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Najważniejsze i tak były jednak głosy widzów, które dodano do punktacji jury. A ci zdecydowali, że dziś z programem pożegnają się Iza Małysz i Sefano Terrazzino. 

Chciałam podziękować wszystkim. Muszę powiedzieć, że z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo bardzo tęsknię za domem - mówiła Iza.

Zgadzacie się z tym wyborem?

Jak tańce, to tylko w wygodnym obuwiu! Wykorzystaj kod, który znajdziesz na naszej stronie i zyskaj do Worldbox rabat, dzięki któremu wygodne, sportowe buty kupisz jeszcze taniej!
Joanna Ruda Lazer odpadła z Tańca z Gwiazdami
ONS.pl
TV-Show
Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" na nami! Spodziewaliście się, że to akurat "Ruda" odpadnie z show?
Trzeci odcinek "Tańca z gwiazdami" na nami! Spodziewaliście się, że to akurat "Ruda" odpadnie z show?

W trzecim odcinku "Tańca z gwiazdami" zostało 9 tanecznych par. Tydzień temu pożegnaliśmy Rafała Szatana , który tańczył w parze z Lenką Klimentovą. Jak sobie poradzili ich małżonkowie - Basia Kurdej-Szatan w parze z Jackiem Jeschke i Janek Kliment prowadzący tanecznie wnuczkę byłego premiera - Monikę Miller? A jak inni uczestnicy, w tym rewelacyjnie tańcząca w 2. odcinku modelka Sandra Kubicka ? W trzecim odcinku jubileuszowej serii odpadła Joanna Lazer, czyli "Ruda" z zespołu "Red Lips". Zgadzacie się z tym werdyktem? Zobaczcie naszą relację! Taniec z gwiazdami, odc. 3 relacja Jako pierwszy mistrz kulturystyki Akop Szostak i Sara Janicka zatańczyli jive'a do rytmu hitu grupy Queen - "Don't Stop Me Now". Układ miał wiele elementów związanych ze sportami siłowymi. A jak poszło Akopowi? Byli nie do zatrzymania - komentował Krzysztof Ibisz. A jurorzy? Akop i jive... pomyślałem sobie mission impossible. Ale, udało się! Choć, niestety, wypadałeś z rytmu - komentował Michał Malitowski. Uświadomiłem sobie, że taniec to jak bokserski ring. Przecież bokser w ringu też tańczy. Też są partnerzy, kroki i uderzenia. Teraz uderzałeś znacznie lepiej - mówił Andrzej Grabowski. Jesteś napakowany... wdziękiem. Ty cholero jedna, ty masz coś takiego, że masz dużo wdzięku w sobie - komplementowała Iwona Pavlović. Łączna nota jurorów - 16. Przy okazji Akop postanowił załatwić trochę prywaty. Jak się okazało dokładnie 6 lat temu poznał swoją żonę. Wręczył jej z tej okazji wspaniały bukiet kwiatów. Jak się okazało 10. rocznicę obchodziła również Iwona Pavlović. Basia Kurdej-Szatan pokazała byłego chłopaka - Łukasza Kolejną parą byli Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Na początek Basia zabrała Jacka do... rodzinnego Opola....

Półfinaliści 10. edycji "Tańca z Gwiazdami"
East News
Newsy
Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Kto musiał pożegnać się z programem?
Ogromne emocje w półfinale Tańca z Gwiazdami! Kto pożegnał się z programem?

Półfinał dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami"  już za nami! W dzisiejszym odcinku tanecznego show Polsatu wystąpiły już tylko trzy pary. O wejście do finału walczyli Damian Kordas i Janja Lesar, Sandra Kubicka i Wojtek Jeschke oraz Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. Przypominamy, że tydzień temu z "Tańca z Gwiazdami" odpadły aż dwie pary: Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko. A kto dziś pożegnał się z show?  Zobaczcie naszą relację z półfinału programu! Kto pożegna się z "Tańcem z Gwiazdami"? Tuż przed półfinałem Basia Kurdej-Szatan opublikowała w sieci zdjęcie z Sandrą Kubicką i Damianem Kordasem. Jak widać, uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" cały czas mocno się wspierają!  W takim fajowym gronie być w półfinale @tanieczgwiazdami to czysta przyjemność :)))))))) @sandrakubicka @damiankordas - trzymam za nas wszystkich dziś !!!! Rozwalimy tę scenę !!! 💪💪💪- napisała aktorka.  Niestety, dziś jedna z gwiazd pożegnała się z programem. Kto zajął 3. miejsce w 10. edycji "Tańca z Gwiazdami", a kto będzie walczył w wielkim finale? Zobaczcie naszą relację!  Dzisiejszy odciek został podzielony na trzy rundy. W pierwszej pary wykonają taniec, za który we wcześniejszych odcinkach otrzymali najmniej punktów. W drugiej rundzie uczestnicy zatańczyli z gwiazdami z poprzednich edycji. Po dwóch tańcach dowiedzieliśmy się, która para przeszła do finału! W trzeciej rundzie dwie pary walczyły o przejście do kolejnego odcinka.  Jako pierwsi zatańczyli Sandra Kubicka i Wojciech Jeschke. Para zatańczyła pasodoble! Jak sobie poradzili? Było dobrze, było o wiele lepiej niż poprzednio. Dużo błędów dzisiaj było, ale kształty były o wiele lepsze-...

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
Taniec z Gwiazdami: Wielki finał już za nami! Kto wygrał show Polsatu? 
Ostatni odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W wielkim finale spotkały się dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz.

Ostatni odcinek jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" już za nami! W wielkim finale spotkały się dwie pary: Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino oraz Edyta Zając i Michał Bartkiewicz. Kto zachwycił swoim tańcem,  wygrał najnowszą edycję "Tańca z Gwiazdami" i zdobył Kryształową Kulę? Wiemy!  Wielki finał "Tańca z Gwiazdami" Jedenasta edycja "Tańca z Gwiazdami" przeszła już do historii. Ostatnia seria programu rozpoczęła się wiosną tego roku, jednak przez pandemię koronawirusa show zostało zawieszone już po kilku pierwszych odcinkach. "Taniec z Gwiazdami" wrócił w jesiennej ramówce Polsatu, ale przez coraz większą liczbę przypadków koronawirusa szybko zrezygnowano z udziału publiczności. W ostatnim czasie ze względu na kwarantannę czy pozytywny wynik na koronawirusa z programu zniknęli Bogdan Kalus i Lenka Kliment oraz Jan Klimenta, którzy trafili na kwarantannę. Tydzień później w programie zabrakło Sylwii Lipki i Rafała Maseraka u których wykryto koronawirusa. W związku pandemią koronawirusa producenci zdecydowali, że finał jedenastej edycji odbędzie się wcześniej niż planowano. Początkowo ostatni odcinek mieliśmy zobaczyć 30 października, jednak finał został przyspieszony i już dziś poznaliśmy zwycięzców "Tańca z Gwiazdami". Kto wygrał taneczne show? Zobaczcie naszą relację z ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami"! Wielki finał programu rozpoczął się od występu Kayah i Wiki Gabor, które zaśpiewały wielki hit "Ramię w ramię". Kayah wystąpiła w kreacji, na której pojawił się symbol Strajku Kobiet.  Jako pierwsi zatańczyli Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino- para zatańczyła do choreografii, którą przygotowali razem z Michałem Malitowskim....

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner