Wyjątkowa, bo poniedziałkowa 12. edycja "Tańca z Gwiazdami" nabiera rumieńców. W czwartym odcinku na parkiecie stanęło już tylko siedem par: Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski, Izaba Małysz i Stefano Terrazzino, Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz, Łukasz "Juras" Jurkowski i Wiktoria Omyła, Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Rafał Maserak, Piotra Mróz i Hanna Żudziewicz, a także Sylwię Bombę i Jacka Jeschke. Kto tym razem pożegnał się z show Polsatu? Czy była to typowana już wcześniej do opuszczenia parkietu kontuzjowana żona naszego najpopularniejszego skoczka narciarskiego w historii? Zobaczcie, jak wyglądał ostatni odcinek show.

Reklama

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Iza Małysz myślała, że odpadnie z programu! "Szykowałam się do pakowania"

4. odcinek 12. edycji "Tańca z gwiazdami", relacja

"Taniec z gwiazdami" zdecydowanie nabiera rozpędu. Nic dziwnego, w końcu od finału dzieli nas ledwie 5 tgodni! I już wygląda, że można powoli wskazywać faworytów tej edycji. Ale niektórzy mają też potężne kłopoty, jak Sylwia Bomba, która już drugi raz przygotowywała się do odcinka z pękniętym żebrem.

Kontuzję miała też żona Adama Małysza. Tańcząca w parze ze Stefano Terrazzino pani Iza Małysz skarżyła się przed występem na ból i poważne stany zapalne.

– Mam ponaciągane i nadwyrężone mięśnie międzyżebrowe, co wiąże się z ogromnym bólem. Taka dramatyczna sytuacja trwa od tygodnia, od ostatniego odcinka. Ból promieniuje spod ręki, łopatki, aż do bioder. Jest to bardzo uciążliwe – mówiła Małysz dla Pomponika.

A jak wypadły panie?

Zobacz także
East News

Sylwia zaczęła dzisiejsze występy, a dostała od widzów cha-chę! Zatańczyła do hitu Cleo "Kocham"! Pierwszy oceniał ją Andrej Piaseczny. I znów było politycznie i kontrowersyjnie. Tydzień temu "Piasek" mówił o ośmiu gwiazdkach, dziś zaś nawiązał do głośnej ostatnio opinii ojca prezydenta Dudy o homoseksualiźmie...

... że m.in. ode mnie można się czymś zarazić. Można się zarazić wysokimi notami - stwierdził z uśmiechem.

Zaszczepiłam się - odpowiadała mało zachwycona Iwona Pavlović. I noty nie były zbyt wysokie. Razem Sylwia dostała 24 punkty.

Gwiazdor serialu „Gliniarze” Piotr Mróz w parze z Hanią Żudziewicz zatańczyli tango. Wcześniej usłyszeliśmy dramatyczną historię aktora, który ratował kiedyś tonącą osobę. Niestety, nie udało mu się dopłynąć na czas, co mocno przeżył.

Na parkiecie zebrał wielkie brawa. A oklaskiwali go m.in. uczestnicy Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Dobre tango otwiera drzwi do sypialni. Dziekuję za piękne zaproszenie, kiedyś chciałbym skorzystać - komentował Michał Malitowski, który zauważył nawet "zacięcie turniejowe".

Noty Piotra były umiarkowane, razem 28 punktów.

Magdalena Kajra Kajrowicz tydzień temu zdobyła aż cztery dziesiątki, jako pierwsza para tej edycji. W tym odcinku z Rafałem Maserakiem zatańczyli cha-chę... w kowbojskich strojach.

Nie w każdy poniedziałek jest niedziela - mówił Andrzej Grabowski, - Zabrakło ci tego, co było poprzednim razem.

Byłaś w tej roli i twoja cha-cha też - bronił jej... Michał Malitowski.

Podobało się też Iwonie Pavlović. Kajra dostała więc dobre 36 punktów!

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami": Radek Liszewski niesłusznie odpadł z show?! Sylwia Bomba komentuje!

Kinga Sawczuk i Jakub Lipowski tym razem zaprezentowali taniec współczesny. Jak mówił Kuba, Kinga jest coraz bardziej profesjonalną tancerką, a zawdzięcza to swojej ciężkiej pracy. Czy docenili ją jurorzy?

Radość tego tańca, to szczęście z jakim tańczyliście - zauważył Andrzej Piaseczny.

Partnerowanie było ok, i wykonaliście super trudne figury - mówił Malitowski.

I razem dostali 32 punkty.

Iza Małysz i Stefano również dostali od widzów tango.

Przyszłam do programu, by przełamywać swoje bariery i ograniczenia. To jest lekcja życia, by pokazać siebie jako Izę, a nie jako żonę sławnego męża - mówiła.

Jak wyznała, kamery jej nie peszą. Czy jednak sprostał kolejnemu wyzwaniu?

Iza to był twój najlepszy taniec. Zecydowanie - mówił Michał Malitowski. - Byłaś tu i teraz, był feeling, były emocje.

Dla mnie było kompletnie na nie. Byłaś sztywna jak drut. Ani jednego kroku nie było żebyś nie tańczyła samodzielnie - podsumowała Iwona Pavlović.

Łącznie 26 punktów.

Oliwia Bieniuk wyznała przed tańcem, że ciągle czuje się oceniana i porównywana. Oczywiście również do mamy, Ani Przybylskiej. W parze z Michałem Bartkiewiczem tym razem dostali do zatańczenia rumbę.

Taniec bardzo ciężki, seksualny, kobiecy - mówił Michał.

Czy dobrze ją przygotował?

Może to nie były ciary, ale ciarki mnie złapały. Weszliście bardzo pięknie w klimat. Ta rumba była twoim najlepszym tańcem - mówiła Iwona Pavlović.

Michał Malitowski też docenił postęp. Razem Oliwka dostała 31 punktów. Brawa zebrała m.in. od swojego brata!

Juras i Wiktoria Omyła dostali od widzów sambę. Zanim zatańczył dowiedzieliśmy się, że prowadzący Ninja Warrior Polska lubi być sam... na motocyklu i na rybach nad Zalewem Zegrzyńskim. Jak największy twardziel tej edycji sprawdził się w gorących rytmach?

Kiedyś słyszałam, że prawdziwi mężczyźni siedzą, piją i klną. Jak ja się cieszę, że ty nie należysz do tej grupy - mówiła Iwona Pavlović.

Lepiej piętę włożyć w ciasto, niż z tą sambą wyjść na miasto - skwitował Michał Malitowski. - Ale bez ciebie nie wyobrażam sobie tego programu.

Jakie noty? 25!

Po pierwszej rundzie punktacja więc wyglądała tak:

Kajra i Rafał - 36 punkty
Kinga i Kuba - 32
Oliwia i Michał - 31

Najmniej zebrali Sylwia i Jacek - 24 punkty

W drugiej rundzie były występy grupowe. Najpierw zaprezentowały się Sylwia, Kajra i Oliwia z partnerami. Za zabawę w stylu złodziejsko-policyjnym razem dostali 34 punkty.

East News

W grupie "kucharzy" znaleźli się Kinga, Piotr, Iza i Juras (w roli... rzeźnika). Jurorom spodobali się bardziej. I to zdecydowanie - łąćznie dostali 40 punktów.

Kto odpadł w 4. odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami"

Najważniejsze i tak były jednak głosy widzów, które dodano do punktacji jury. A ci zdecydowali, że dziś z programem pożegnają się Iza Małysz i Sefano Terrazzino.

Chciałam podziękować wszystkim. Muszę powiedzieć, że z pewną ulgą żegnam się z tym programem, bo bardzo tęsknię za domem - mówiła Iza.

Zgadzacie się z tym wyborem?

Reklama

Jak tańce, to tylko w wygodnym obuwiu! Wykorzystaj kod, który znajdziesz na naszej stronie i zyskaj do Worldbox rabat, dzięki któremu wygodne, sportowe buty kupisz jeszcze taniej!

Reklama
Reklama
Reklama