Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram
1/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram

Agnieszka i Grzegorz Hyży od lat żyją w szczęśliwym związku i są bardzo zgodnym małżeństwem. Teraz Agnieszka Hyży wyznała, że namawia swojego ukochanego do wzięcia udziału w show „Taniec z Gwiazdami”. Czy Grzegorz ulegnie swojej żonie? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Agnieszka i Grzegorz Hyży w egzotycznej podróży, ale to nie są wakacje! Sprawdźcie, co robi znana para

2/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram

Agnieszka Hyży od 7. edycji prowadzi kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Nic więc dziwnego, że chętnie zobaczyłaby swojego męża na parkiecie - dzięki temu mogłaby spędzać z nim więcej czasu. Do tego jest pewna, że Grzegorz miałby zwycięstwo w kieszeni!

 

– Bardzo chciałabym zobaczyć na parkiecie mojego męża bo wiem, że świetnie tańczy! Nawet Rafał Maserak kiedyś powiedział, że Grzesiek by ten program wygrał - powiedziała Agnieszka w rozmowie z „Faktem”.

 

Zobacz: Agnieszka Hyży ostro odpowiada na fałszywe oskarżenia: "Publicznie oświadczam, nikt nikomu nie rozbił rodziny!" 

3/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram

Czy Grzegorz Hyży ulegnie namowom swojej żony? Niestety, ku jej i fanek rozczarowaniu, nie zobaczymy wokalisty na parkiecie.

 

– Niestety mimo moich wielkich starań pewnie nigdy się to nie wydarzy. Świat mediów mimo wykonywanego zawodu jest Grześkowi jednak bardzo obcy. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby się zdecydował zatańczyć! Będę go dalej namawiać, może w końcu się złamie! – powiedziała Agnieszka Hyży.

 

Zobacz: Wiemy, jak Agnieszka i Grzegorz Hyży świętowali drugą rocznicę ślubu! Romantycznie?

4/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram

Przypomnijmy, że Grzegorz Hyży rozpoczął swoją karierę od udziału w telewizyjnym show. Wtedy wystąpił wraz ze swoją byłą żoną Mają w "X Factor". Oboje walczyli ze sobą w półfinale - Maja odpadła, a Grzegorz przeszedł dalej, ale nie wygrał programu.

 

Zobacz: Maja Hyży zaskoczona pytaniem dziennikarza o duet z byłym mężem! Co odpowiedziała? WIDEO

5/5
Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży
Instagram

Chcielibyście teraz zobaczyć Grzegorza Hyżego w „Tańcu z Gwiazdami”?

 

Zobacz: Grzegorz Hyży pierwszym trenerem "The Voice of Kids"! "Ma świetny kontakt z dziećmi"