Ilona i Milena Krawczyńskie w Tańcu z Gwiazdami
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show

"Taniec z Gwiazdami": Fani oburzeni decyzją Iwony Pavlović po tańcu sióstr ADiHD

"Chyba coś personalnie ma do Ilony"- fani komentują brak "10" od Pavlović. Ilona i Milena Krawczyńskie dały czadu w "Tańcu z Gwiazdami".

Internauci  nie ukrywają rozczarowania decyzją Iwony Pavlović, która nie przyznała Ilonie Krawczyńskiej 10 punktów za jej wspólny taniec z siostrą i Robertem Rowińskim. Występ Ilony i Mileny Krawczyńskich zachwycił internautów i pozostałych jurorów, ale Iwona Pavlović nie oceniła go najwyżej. Po emisji ostatniego odcinka "Tańca z Gwiazdami" w sieci zawrzało! 

"Taniec z Gwiazdami": Iwona Pavlović nie zgadza się z werdyktem? Wskazała, która para powinna wygrać

Fani "Tańca z Gwiazdami" mają żal do Iwony Pavlović za 9 punktów dla sióstr Krawczyńskich

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami. W najnowszej odsłonie show Polsatu gwiazdy zaprezentowały się na parkiecie z bliską osobą i zatańczyły w duecie. Jak już wiemy z "Tańcem z Gwiazdami" pożegnała się Karolina Pisarek, a Jacek Jelonek i Michał Danilczuk w towarzystwie Aggie zachwycił jurorów i otrzymał 40 punktów. 

Na parkiecie zachwycili również Ilona Krawczyńska z siostrą Mileną i Robertem Rowińskim. Razem zatańczyli cha-chę i wydawało się, że padnie pierwsza "40" dla gwiazdy programu "Farma". Jurorzy komentując ich występ nie ukrywali, że są pod wielkim wrażeniem.

Robercie, musisz mi wybaczyć, ale w ogóle nie widziałam Cię w tym tańcu, ale to dobrze! Tak dziewczyny zdominowały, tak przyciągały nasz wzrok nie tylko poprawnością tańca, ale też energią, siłą która jest niesamowita- mówiła Iwona Pavlović.

Co ciekawe, kiedy jurorzy zaczęli oceniać występ Ilony Krawczyńskiej i jej siostry, Iwona Pavlović jako jedyna nie dała im 10 punktów, a to nie spodobało się widzom!

- Najlepszy taniec tego sezonu! Tylko szkoda, że nawet w takim momencie Ilona nie może dostać 40 pkt..
- Pani Iwonie to już podziękujemy . Chyba coś personalnie ma do Ilony 😢
- Pani Iwonoooo!!! Dlaczego nie 10?? 😱😱😱😱😭😭😭
- Najlepiej zatańczyły, a tylko 39. Gdzie ta sprawiedliwość...- komentują fani na Instagramie.

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Jacek Jelonek i Michał Danilczuk z Aggie! Porwali jurorów? [ZDJĘCIA]

 

 

 

Na szczęście sprawa wyglądała zupełnie inaczej w przypadku tańca w duecie. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zaprezentowali quickstepa i tym razem po raz pierwszy Ilona otrzymała 40 punktów za swój występ.

Mniej znaczy więcej. Dzisiaj super, że przy scence ty byłaś Ilona, ale kiedy tańczyłaś stanęłaś bardzo spokojnie, bardzo poprawnie i wykonałaś zadanie- powiedziała Iwona Pavlović. Najlepszy quickstep tej edycji- dodała jurorka. 

Ilona Krawczyńska nie ukrywała wzruszenia, kiedy wszyscy jurorzy ocenili jej taniec na maksymalną ilość punktów. 

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami" 13: Wiesław Nowobilski szczerze o wypadku. "Straciłem palce, ale mój syn jest zdrowy"

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński w Tańcu z Gwiazdami
East News

Kibicujecie Ilonie Krawczyńskiej i Robertowi Rowińskiemu w "Tańcu z Gwiazdami"? Myślicie, że zobaczymy ich w wielkim finale tanecznego show Polsatu? My mocno trzymamy za nich kciuki!

Zobacz także: Kto wygra "Taniec z gwiazdami"? Sylwia Madeńska ocenia: "Wszystko się rozegra między..."

Ilona Krawczyńska z siostrą, Mileną, w Tańcu z Gwiazdami
East News

Jacek Jelonek i Ilona Krawczyńska w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13" finał: Kto wygrał program? Oto zwycięzcy [relacja +zdjęcia]
Jacek Jelonek czy Ilona Krawczyńska z sióstr ADiHD? Kto wygra 13. edycję "Tańca z Gwiazdami"? Finał programu już dziś!

Za nami 13. edycja "Tańca z Gwiazdami". W finale zawalczyły ze sobą dwa utalentowane duety. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński czy Jacek Jelonek i Michał Danilczuk - kto z nich sięgnął po "Kryształową Kulę" i olbrzymią wygraną pieniężną? Poznajcie wyniki finału 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". "Taniec z Gwiazdami 13": Kto wygrał program?  Niemalże do samego końca nie było wiadomo, kto zatańczy w finale "Tańca z Gwiazdami 13".   Program był pełen emocji i zwrotów akcji. Ostatecznie jednak jury oraz widzowie wyłonili dwie finałowe pary. O Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych dla gwiazdy oraz 50 tysięcy złotych dla tancerza zawalczą: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński a także Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.  Chociaż Jacek Jelonek zapisał się w historii "Tańca z Gwiazdami" już w pierwszym odcinku, przecierając ślady dla jednopłciowych par tanecznych, swoim zaangażowaniem udowodnił, że jest dobrym tancerzem i zasłużył na finał. Brawurowymi umiejętnościami na parkiecie popisała się także Ilona Krawczyńska, która chociaż długo musiała czekać na pierwsze "cztery dziesiątki", przez cały program pozostawała w czołówce tabeli według ocen jurorskich. Kto w finale "Tańca z Gwiazdami" spełnił swoje marzenia i sięgnął po Kryształową Kulę? Okazało się, że wielkimi zwycięzcami 13. edycji Tańca z Gwiazdami" zostali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Zobaczcie, jak wyglądały wszystkie tańce finalistów w relacji poniżej.  Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Taneczny partner Jacka Jelonka jest singlem, ale podrywają go głównie faceci! Ma apel Pierwszy taniec odbył się w klimacie Halloween. Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński zatańczyli jive'a, zdobywając 39 punktów:  W wielkim...

Kto odpadł z Tańca z Gwiazdami
Instagram
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Wiemy, kto odpadł z show! To ogromne zaskoczenie [ZDJĘCIA + WYNIKI]
W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" nie brakowało emocji! Uczestnicy zatańczyli w trio! Kto odpadł, kto zdobył najwyższe noty? Zobaczcie!

W siódmym odcinku "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie uczestnicy show zatańczyli ze swoimi bliskimi! Kto zdobył najwyższe noty jurorów, a kto poradził sobie najsłabiej i pożegnał się z programem? Zobaczcie! To naprawdę spore zaskoczenie! "Taniec z Gwiazdami": kto odpadł z show? W show zostało już tylko pięć par, które walczyły o Kryształową Kulę oraz czek na 100 tysięcy złotych. W poniedziałkowym odcinku każdej z par towarzyszyła bliska osoba! I tak m.in. Karolinie Pisarek zatańczyła z babcią, zaś Wiesław Nowobilski z żoną, Barbarą. Ponadto każda z par wykonała również drugi taniec, już w duecie.  Jako pierwsi na parkiecie zaprezentowali się Natalia Janoszek, Rafał Maserak oraz mama aktorki, pani Iwona. Wykonali energicznego rock and rolla!  Była rewelacja! - ocenił Malitowski Byłam zauroczona, zaszokowana, to było piękne widowisko - dodała Pavlović Andrzej Piaseczny: 9 Iwona Pavlović: 9 Michał Malitowski: 10 Andrzej Grabowski: 10 Razem: 38 Potem przyszedł czas na Jacka Jelonka i Michała Danilczuka. W ognistym pasodoble towarzyszyła im zjawiskowa Aggie, przyjaciółka Jacka z programu "Prince Charming "! Zdobyli najwyższe noty! Andrzej Piaseczny: 10 Iwona Pavlović: 10 Michał Malitowski: 10 Andrzej Grabowski: 10 Razem: 40 Karolinie Pisarek towarzyszyła babcia! Wielkim marzeniem pani Maryli był taniec z profesjonalistą, modelka postanowiła więc je spełnić. Zatańczyli twista, wysoko ocenionego przez jurorów. Andrzej Piaseczny: 9 Iwona Pavlović: 7 Michał Malitowski: 8 Andrzej Grabowski: 10 Razem: 34 Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, z żoną kierownika budowy z "Nasz nowy dom", Barbarą, zatańczyli uroczego swinga. To był wyjątkowy występ, a dodatkowo Wiesław świętował dziś swoje 53. urodziny - cała ekipa...

Ilona Krawczyńska i Jacek Jelonek w finale Tańca z Gwiazdami 13
Wojciech Olkusnik/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami 13": Kto zatańczy w finale? Wyniki półfinału [relacja + zdjęcia]
Znamy finałowy skład 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Jacek Jelonek, Ilona Krawczyńska, Wiesław Nowobilski, kto z nich odpadł w półfinale?

W półfinałowym odcinku "Tańca z Gwiazdami 13" zaprezentowały się trzy pary. Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Jacek Jelonek i Michał Danilczyk oraz Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Dla kogo to był ostatni wieczór w wyścigu po "Kryształową Kulę"? Zobaczcie, kto odpadł w półfinale, a które pary dostały się do finału "Tańca z Gwiazdami 13".  [Artykuł aktualizowany na bieżąco] Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Julia Wieniawa gorzko komentuje ćwierćfinał: "Znów nie wygrał taniec" "Taniec z Gwiazdami 13": Kto w finale?  Ćwierćfinał "Tańca z Gwiazdami", w którym odpadła Natalia Janoszek był bardzo emocjonujący. Widzowie byli oburzeni ostatecznym werdyktem i nie zgadzali się z eliminacją faworytki show. Odpadnięcie Natalii Janoszek dosadnie skomentowała nawet Iwona Pavlović, nie ukrywając, że jest jej przykro. Uwaga widzów skierowana była również w stronę Michała Malitowskiego, który podczas odcinka rzucił w kierunku uczestniczki dwuznaczny komentarz, za który następnie publicznie przeprosił na swoim profilu.  Dziś obserwowaliśmy zmagania uczestników w półfinale "Tańca z Gwiazdami". Podczas jednego z występów gwiazdom towarzyszyli goście specjalni: z Wiesławem Nowobilskim i Janją Lesar zatańczył Sławomir, z Jackiem Jelonkiem i Michałem Danilczukiem zatańczył Piotr Mróz, natomiast z Iloną Krawczyńską i Robertem Rowińskim zatańczył Łukasz "Juras" Jurkowski. Zobaczcie, jak im poszło. Jako pierwsi w finale 13. edycji "Tańca z Gwiazdami" znaleźli się Iwona Krawczyńska i Robert Rowiński. Drugą finałową parą zostali Jacek Jelonek i Michał Danilczuk, a tuż przed wielkim finałem odpadli Wiesław Nowobilski i Janja Lesar. Dla mnie największą nagrodą jest to, że zatańczyliśmy w...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik