Viola Nowasielska i Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" na Zanzibarze
Mat. prasowe

Sonia i Viola wystąpią w "Hotelu Paradise 3"?! Ten szczegół rozgrzał atmosferę! 

Viola Nowasielska i Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" na Zanzibarze
Mat. prasowe

Czy Sonia Szklanowska i Viola Nowasielska pojawią się na planie "Hotelu Paradise 3"? Popularne uczestniczki opublikowały w sieci serię relacji z rajskiego Zanzibaru, a to właśnie tam kręcona właśnie jest trzecia edycja programu, który dał im popularność! To zwykle wakacje w popularnej w dobie pandemii lokalizacji, a może coś więcej? 

Zobacz także: Ata z "Hotelu Paradise 2" pokazała chłopaka! Przystojny brunet podbił serca internautek: "Nierealnie piękny"

Sonia i Viola z "Hotelu Paradise" na Zanzibarze

Sonia Szklanowska i Viola Nowosielska wybrały się na wspólne wakacje, jednak w ich przypadku, kierunek, który właśnie wybrały może nie być przypadkowy! Na ich profilach pojawiły się właśnie gorące zdjęcia z pożądanego w ostatnim czasie Zanzibaru. Aktualnie to nie tylko modny ale również najbezpieczniejszy kierunek w dobie pandemii, a na spędzenie ferii w takich okolicznościach zdecydowało się wiele gwiazd. 

Warto jednak dodać, że aktualnie na Zanzibarze kręcona jest również trzecia edycja "Hotelu Paradise" i to właśnie tam popularność zyskały finalistki pierwszej i drugiej edycji tego kontrowersyjnego show - Viola Nowosielska oraz Sonia Szklanowska. Edycje, w których wzięły udział obie uczestniczki zostały zrealizowane na Bali, jednak aktualnie kręcony sezon, ze względu na pandemię, zmienił swoją lokalizację, a jego uczestnicy przebywają na słonecznym Zanzibarze. Czy to oznacza, że dziewczyny odwiedzą uczestników w którymś z odcinków? A może po prostu postanowiły spędzić wakacje w ciepłych krajach, a ten kierunek jest tylko zbiegiem okoliczności? Kto wie! 

Zobacz także: Gwiazdy uciekły przez zimą i wygrzewają się na rajskich plażach! Opozda, Rozenek, Kurdej... Kto jeszcze?

Sonia Szklanowska pokazała piękne zdjęcia z wakacji na Zanzibarze. Czy przy okazji pozna uczestników "Hotelu Paradise 3", który kręcony jest właśnie tam? 

Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise 2" wypoczywa na Zanzibarze z Violą Nowasielską z pierwszej edycji! Czy dziewczyny pojawią się na planie "Hotelu Paradise 3"? 

Viola Nowasielska i Sonia Szklanowska z "Hotelu Paradise" na Zanzibarze
Instagram

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47