Ślub od pierwszego wejrzenia - kolejny ślub po programie
Instagram/Asia Lazar
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Szykuje się kolejny ślub?! Widzowie nie mają wątpliwości

"Ślub od pierwszego wejrzenia" dostarcza nam wielu emocji, jednak byli uczestnicy też nie dają nam o sobie zapomnieć. Już niedługo szykuje się kolejne wesele?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" ma sporą rzeszę fanów, których ciekawią losy zarówno bohaterów obecnej edycji, jak i poprzednich. Sympatycy miłosnego hitu TVN co chwila doszukują się drobnych szczegółów, które świadczyłyby o zmianach w życiu swoich ulubieńcó. Obserwatorzy doszukują się zaokrąglonych brzuszków u uczestniczek, braku obrączki lub podobnych smaczków na zdjęciach, świadczących o tym, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów eksperymentu. Tym razem internauci są przekonani, że u byłych bohaterów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" właśnie szykuje się ślub. Skąd ta pewność? Miało go zdradzić to zdjęcie!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Marta o udziale w show. "Poniosłam cenę za to, że wzięłam w nim udział"

Były bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" szykuje się do ślubu?

Wszystkie edycje miłosnego show TVN przyciągają wielu widzów przed telewizory. Eksperyment, który wydawał się być szalony, okazał się strzałem w dziesiątkę! I choć dla wielu par eksperyment zakończył się fiaskiem, to kilka małżeństw zawartych w programie przetrwała próbę czasu i wciąż tworzy udany związek. To tej drugiej grupy należą m.in.  to Anita i Adrian z trzeciej edycji show, którzy niedawno przeprowadzili się do nowego, wspólnego mieszkania, czy Agnieszka i Wojtek, którzy niebawem zostaną rodzicami.

Ślub od pierwszego wejrzenia. Anita o trudnych chwilach z Adrianem: Było sporo wątpliwości
@anitaczylija, Instagram

Dużą rozpoznawalnością cieszą się również uczestnicy, których małżeństwa nie przetrwały próby czasu, jak Ania Wróbel czy Marcin Wichrowski. I choć bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie odnaleźli w programie bratniej duszy, to udział w miłosnym show zapewnił nim nie tylko ogromną rozpoznawalność i niezapomniane przeżycia, ale też masę nowych przyjaciół.

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po zakończeniu programu chętnie spędzają razem czas,  wspólnie oglądają kolejne edycje show, a także wymieniają się doświadczeniami zdobytymi w programie. Z pewnością możemy więc nazwać ich jedną, dużą rodziną. Niedawno Marcin Wichrowski został nawet ojcem chrzestnym córeczki Adriana i Anity - Bianki. 

 

Ostatnio byli uczestnicy wybrali się na wspólną wycieczkę do zamku w Ogrodzieńcu, gdzie śluby brały pary z 6 edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Marcin Wichrowski pochwalił się zdjęciami i zasugerował, że w niedalekiej przyszłości szykuje się kolejny ślub. Widzowie domyślają się, że może chodzić o Anię Wróbel, ponieważ od jakiegoś czasu spotyka się z Wojtkiem. 

Myślicie, że Ania niebawem powie sakramentalne "tak"?

 

Anita ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram/anitaczylija
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom?
"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" dostarcza widzom wielu emocji. Niestety nie wszyscy są ciekawi losów bohaterów. Anita z trzeciej edycji uważa, że obecni uczestnicy nie są tak emocjonujący.

Szósta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyciąga przed telewizory wielu widzów. Produkcja doczekała się grona wiernych fanów, których interesują również dalsze losy bohaterów show. Okazuje się, że emocje związane z obecną edycją nie wszystkim się udzieliły. Anita z trzeciej edycji uznała, że uczestnicy nie są tak emocjonujący. Co dokładnie powiedziała na ten temat? Sprawdźcie szczegóły! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Julia zalała się łzami przez Tomasza. To koniec?!  "Ślub od pierwszego wejrzenia 6" nie dostarcza emocji? Anita z trzeciej edycji ma o tym swoje zdanie...  Anita z trzeciej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" to jedna z uczestniczek, której małżeństwo przetrwało próbę czasu. W życiu Adriana i Anity nie zawsze było kolorowo o czym sama zainteresowana wspominała w swoich mediach społecznościowych. Pomimo pewnych trudności para doczekała się dzieci - Jerzyka oraz młodszej Bianki.  Bohaterowie poprzednich edycji zaprzyjaźnili się ze sobą, co możemy obserwować na ich profilach w mediach społecznościowych. Często spotykają się, aby wspólnie oglądać show czy wyjeżdżają razem. Ich relacje są tak dobre, że stają się jedną wielką rodziną. Niedawno Marcin Wichrowski, który również jest uczestnikiem "Ślubu od pierwszego wejrzenia" został ojcem chrzestnym małej Bianki - córki Anity i Adriana.   Uczestnicy innych edycji często spotykają się, aby wspólnie obejrzeć show i podzielić się swoimi przemyśleniami z fanami. Ostatnio jednak Anita, która była uczestniczką trzeciej edycji wbiła szpilę obecnym uczestnikom eksperymentu. Najwyraźniej według niej szósta edycja nie jest tak...

Kolejny uczestnik Ślubu od pierwszego wejrzenia spodziewa się dziecka?
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny uczestnik w ostrych słowach krytykuje produkcję
Uczestnik drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się w ostrych słowach skrytykować obecną odsłonę show. Marcin Wichrowski zasugerował produkcji "brak szacunku"!

Siódma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się ku końcowi. Im bliżej telewizyjnej emisji ostatniego odcinka, który na antenie TVN zostanie wyemitowany już we wtorek, 24 maja, tym częściej pojawiają się słowa krytyki. Okazuje się, że nie tylko widzowie mają sporo do zarzucenia produkcji, ale także uczestnicy poprzednich odsłon programu "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kolejny uczestnik w ostrych słowach krytykuje produkcję . Marcin Wichrowski w ostrych słowach podsumował 7. edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia".  - Szacunek był dla nas i naszych gości - punktował.  Sprawdźcie, co napisał były uczestnik show! Produkcja nie będzie zadowolona.  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin Wichrowski uderza w produkcję  Marcin i Agnieszka zostali dopasowani do siebie przez ekspertów w drugiej edycji show "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Małżonkowie są jedną z par, którą widzowie zapamiętali na długi czas, jednak nie za sprawą długiego stażu związku, a specyficznego zachowania. Uczestnicy świadomie zgłosili się do eksperymentu, którego elementem jest obecność kamer, jednak świeżo upieczona żona i mąż mieli zupełnie inne plany. Agnieszka i Marcin wiecznie uciekali przed kamerzystami i starali się ukryć rozwijające się uczucie. Ich taktyka jednak nie powiodła się, a małżeństwo nie przetrwało.  Po zakończeniu show Marcin Wichrowski stał się bardzo aktywny w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje swoją codzienność. W trakcie kolejnych edycji mężczyzna poznał nowych uczestników i zaprzyjaźniał się z nimi. W ciągle powiększającym się gronie wszyscy z zainteresowaniem śledzą losy bohaterów 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że Marcin zauważył spadek "jakości" produkcji, a...

Marcin zdradził jak wyglądał ostatni etap zgłoszeń do Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @marcin.wichrowski
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin pokazał jak wyglądają selekcje do programu
Tak wygląda ostatni etap zgłoszeń do "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Potem wszystko przebiegło bardzo ekspresowo" - napisał Marcin.

Już 14 grudnia dowiemy się, jak potoczyły się losy uczestników 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Kasia i Paweł, Julia i Tomasz oraz Aneta i Robert ostatecznie zdecydują czy chcą kontynuować swoje małżeństwa czy może zdecydują się na rozwód. Przy okazji finału Marcin Wichrowski z 2. edycji ślubnego programu zdradził tajemnicę, jak wygląda ostatni etap zgłoszeń do programu. To właśnie po tym kroku eksperci ostatecznie dopasowują do siebie uczestników!  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin pokazał jak wyglądają zgłoszenia do programu od kulis Za nami już 6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". 14 grudnia zostanie wyemitowany finałowy odcinek sezonu, w którym poznamy dalsze losy par po eksperymentalnym miesiącu. Uczestnicy poprzednich edycji chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami i zdradzają, jak wyglądają kulisy zgłaszania się do ślubnego hitu. Marcin z 2. edycji postanowił podzielić się zdjęciem zrobionym podczas wykonywania badań antropologicznych, których wyniki były czynnikiem składowym wpływającym na późniejszą decyzję ekspertów na etapie dopasowywania par:  Przypadki chodzą parami, dzisiaj wskoczyło mi takie przypomnienie które miało miejsce w eksperymencie @slubodpierwszegowejrzenia 🙈😉 Dokładnie 5 lat temu byłem z innymi kandydatami na badaniach antropologicznych we Wrocławiu. Był to jeden z ostatnich etapów, po którym wszystko przebiegło bardzo ekspresowo i w ciągu dwóch tygodni, wiedziałem, że nie ma już odwrotu..., bo ktoś został dopasowany 🙈😱         Wyświetl ten post na Instagramie                  ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik