Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Facebook

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o swoim nowym chłopaku: "Zaprzyjaźnił się z Wojtkiem"

Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Facebook

Ania Wróbel to uczestniczka drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu show jej związek z Grzegorzem się rozpadł, a ona sama poinformowała, że czekają na rozwód. Aktualnie jest w szczęśliwym związku, a jej aktualny chłopak poznał jej przyjaciół ze ślubnego show, chociaż jak sama przyznała, początkowo miał opory! Co jeszcze opowiedziała o swoim związku? 

Zobacz także: Niezwykła przyjaźń uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"! Zobacz, jak imprezowali po finale!

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o swoim chłopaku

Ania Wróbel dała się poznać jako bardzo pozytywnie nastawiona do życia kobieta. Nawet po niepowodzeniu w związku, który narodził się w drugiej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie straciła wiary w siebie. Niedługo później ponownie była w związku. Jej obecny chłopak poznał jej przyjaciół ze ślubnego show, ponieważ piątkowy finał świętowali razem. Na domówce oprócz Agnieszki i Wojtka oraz Asi z czwartej edycji, pojawiło się spore grono uczestników z poprzedniego sezonu. W końcu każdy z nich kiedyś przeżył podobne emocje, dzięki temu narodziły się nowe przyjaźnie. 

To był wspaniały weekend! ❤ Dawno się tak nie uśmiałam 😂 Nasza ślubna rodzina się powiększyła o nowych "wariatów", ludzi z podobnymi doświadczeniami, energią oraz humorem 😁😍 @agnieszka_lyczakowska @wojtek_1989 @samosia_zosia33 witajcie w rodzinie! ❤

Na imprezie z uczestnikami "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pojawił się również ukochany Ani. Jak sama przyznała początkowo miał obawy, czy odnajdzie się w tym towarzystwie, jednak ostatecznie okazało się, że atmosfera była doskonała i zaprzyjaźnił się nawet z Wojtkiem: 

Dziękuję również mojemu chłopakowi (to on robił zdjęcia 😁) za to, że chciał poznać moją ekipę, choć początkowo był oporny, bo myślał, że się nie odnajdzie w programowym towarzystwie. Na szczęście tak się nie stało, wręcz chyba nawet narodziła się męska przyjaźń z Wojtkiem 😁😂❤ Wielkie gratulacje też dla @modrafrelka oraz @elkuchta ! ❤ Czekamy na Was z otwartymi ramionami ❤ @marcin.wichrowski @anitaczylija @adrian_szz @jacekw85 @lankija_ @__xrebel_ @pitero_oo

W wesołym gronie zabrakło jedynie Oliwii i Łukasza. Oni w tym czasie czekali już na narodziny swojego dziecka. Piękna historia! 

Zobacz także: Ania ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg jednak znowu ma problemy z sylwetką. Jak wygląda teraz?

Ania Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała o swoim chłopaku. Jak odnalazł się w gronie jej przyjaciół z telewizyjnego show? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ania Wróbel (@aniawrobel)

Ania Wróbel to bohaterka drugiej edycji. Bardzo zaprzyjaźniła się z uczestnikami zarówno ze swojego sezonu jak i tych późniejszych. 

Anna Wróbel ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 11 kg
Instagram

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36