Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!

Iza ciężko zniosła hejt, jaki wylał się na nią po rozstaniu z Kamilem. Dziś uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wyjątkowe nagranie!

Iza i Kamil byli jedyną parą z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w finałowym odcinku show oznajmiła, że chce pozostać w małżeństwie. Choć przez długi czas fani uczestników mogli obserwować kwitnące uczucie tej dwójki i piękne romantyczne zdjęcia, które publikowali w mediach społecznościowych, niestety związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu. Od głośnej informacji o ich rozstaniu minęło zaledwie kilka dni. Jak radzi sobie Iza? Uczestniczka miłosnego eksperymentu opublikowała nagranie, na którym promienieje!

Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przed ślubem mogą powiedzieć "nie"? Oliwia i Łukasz zdradzili nam kulisy show! 

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza nagrała filmik po rozstaniu z Kamilem. Jak się czuje?

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich uwielbiali! Niestety, mimo romantycznych nagrań tej dwójki, okazało się, że pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu nie zawsze było kolorowo. 12 września na Instagramie Izy ukazał się post, w którym uczzestniczka ogłosiła rozstanie z Kamilem i przyznała, że choć bardzo się starali - nie wyszło.

Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - oznajmiła.

Iza odpowiedziała też na spekulacje fanów, którzy nie wierzyli w koniec związku tej dwójki, a ostatnio głos w sprawie rozstania zabrał jej były partner. Kamil podkreślił, że nie jest to wina Izy, reagując na hejt z jakim musiała mierzyć się kobieta. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że Iza bardzo ciężko zniosła obraźliwe komentarze. 

Was hejterów nie zapraszamy. Możecie sobie w swoich grupach coś tam pisać, ale nie nie na nasze tematy, a w szczególności jeżeli chodzi o kobiety - one to naprawdę przeżywają, miejcie trochę ogaru - mówił na swoim InstaStory broniąc byłej partnerki.

Jak dziś czuje się Iza? Jak się okazuje uczestniczka miłosnego eksperymenty wręcz... promienie! Iza opublikowała na swoim InstaStory dwie relacje, na których możemy zobaczyć jej piękny, szeroki uśmiech, który tak bardzo urzekł widzów miłosnego eksperymentu. Była partnerka Kamila wygląda przepięknie, a co więcej na jednym z filmików wysyłała swoim fanom soczyste buziaki!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza
@iziiij85, Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Jak zostali dopasowani uczestnicy? Fani zebrali dowody!

Musimy przyznać, że doskonale jest widzieć Izę w takim wydaniu! Ta para rozstała się z wielką klasą i w prawdziwej przyjaźni, a jak możemy wywnioskować z ostatniej relacji Kamila, uczestnicy piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż mają ze sobą kontakt i żyją w naprawdę dobrych stosunkach! 

Iza i Kamil ze
Instagram @iziiij85

Czy z biegiem czasu uda im się utrzymać przyjacielską relację? Mocno trzymamy za to kciuki! Iza i Kamil na szczęście mogą liczyć na wsparcie bliskich i fanów, którzy pokochali oboje uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i są za nimi bez względu na to, czy są razem w związku czy nie. Żadne z nich nie żałuje również udziału w miłosnym eksperymencie, dzięki któremu poznali masę wyjątkowych osób. 

 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kamil szczerze o rozstaniu z Izą. Czyja wina?
@kamil.wegrzyn, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil szczerze o rozstaniu z Izą: "To nie jest jej wina"!
Wiadomość o rozstaniu Izy i Kamila wstrząsnęła fanami "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Teraz uczestnik po raz kolejny zwrócił się do internautów. "Życzylibyśmy sobie tego, żebyście się odwalili".

Niestety, Iza i Kamil dołączyli do grona tych par, których miłość nie przetrwała po powrocie do rzeczywistości. Uczestniczy piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", którzy jako jedyni postanowili kontynuować wspólną przygodę po programie, niedawno mieli świętować pierwszą rocznicę swojego ślubu - los jednak chciał inaczej. Choć tysiące fanów mocno trzymało za nich kciuki, tych dwoje podjęło decyzję o rozstaniu, która wcale - jak wielu sądziło - nie była żartem. Rozczarowani internauci postanowili wylać swoje frustracje, a w odpowiedzi Kamil postanowił po raz kolejny wypowiedzieć się o swoim rozstaniu z Izą! Dzień dobry, witajcie. Słuchajcie, chciałem wam nagrać relację na temat sytuacji, która miała miejsce ostatnio - posty moje i Izy. Jeśli chodzi o informację jaką wam przekazaliśmy - rozstaliśmy się, tak. Taką podjęliśmy decyzję i poprosiliśmy bardzo o to, żebyście tę decyzję uszanowali - zaczął. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil broni Izy po rozstaniu Choć jeszcze w sierpniu fani mogli obserwować romantyczne nagrania Izy i Kamila , które uczestnicy 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" publikowali w swoich mediach społecznościowych, we wrześniu czekała na nich niemiła niespodzianka. Iza oznajmiła, że rozstała się z Kamilem , a na Instagramie kobiety pojawił się poruszający post, w którym poprosiła o uszanowanie prywatności jej oraz jej byłego już partnera.  Jak się okazuje, nie wszyscy postawili się do tego zastosować. Niektórzy fani nie wierzyli w rozstanie Izy i Kamila , sądząc, że małżeństwo z miłosnego eksperymentu tak naprawdę rozstało się na potrzeby swoich wieczorów - kawalerskiego i panieńskiego. Ich wątpliwości szybko jednak zostały rozwiane. Iza odpowiedziała na spekulacje  i ponownie...

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pokazał romantyczne nagranie z Izą! "Takich dni więcej..."
Uczucie pomiędzy Kamilem i Izą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dosłownie kwitnie, a filmik, który opublikował mężczyzna mówi sam za siebie! Piękne!

W przypadku tej dwójki eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazali się nieomylni. Choć na początku nie wszyscy wierzyli w to, że pomiędzy Kamilem i Izą nawiążę się prawdziwe uczucie, uczestnicy miłosnego eksperymentu szybko udowodnili, że są sobie pisani. Co więcej, Kamil i Iza - jako jedyne małżeństwo z piątej edycji kontrowersyjnego show - nie zdecydowali się na rozwód, a ich uczucie kwitnie również poza kamerami, na co właśnie mamy najlepsze dowody. Nagranie, które opublikował zakochany mężczyzna dosłownie chwyciło nas za serca!  Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczny filmik z Izą "Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił im rozpoznawalność, spore grono fanów, ale przede wszystkim pomógł odnaleźć prawdziwą miłość. Niestety nawet ulubieńcy widzów musieli zmierzyć się z ciemnymi stronami sławy i Kamil i Iza znaleźli się w ogni krytyki internautów.  Zakochani udowodnili jednak, że razem są w stanie poradzić sobie ze wszystkim i jak widać nic nie jest w stanie ich unieszczęśliwić. Małżeństwo, które poznało się dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN 7 jest nierozłączne, a fani z rumieńcami na twarzy śledzą ich kolejne, wspólne kroki. Kiedy Kamil i Iza pokazali namiętne zdjęcia , internauci nie mogli powstrzymać się od zachwytów, a czujnym obserwatorom nie umknęła metamorfoza Izy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła kilkanaście kilogramów i co więcej wcale na tym nie poprzestaje - ma zamiar jeszcze stracić na wadze i jak sama przyznała, między innymi zrobiła to bo chciała "bardziej podobać się mężowi". Dziś Iza promienieje, a Kamil? Cóż, chyba dawno nie był tak szczęśliwy. Zakochani są nierozłączni, a mężczyzna właśnie pochwalił się romantycznym filmikiem ze...

Iza ze ślubu od pierwszego wejrzenia po rozstaniu z Kamilem
@iziiij85, Instagram/@kamil.wegrzyn, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Ktoś pociesza Izę po rozstaniu z Kamilem? To wyjątkowe wsparcie!
Zaskakująca relacja uczestniczki miłosnego eksperymentu. Kto pomaga w trudnych chwilach Izie ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Iza i Kamil tworzyli jedną z najbardziej lubianych par wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Choć po emisji finału programu tych dwoje udzielało wywiadów i otwarcie mówiło o łączących ich uczuciu, a fani - dzięki mediom społecznościowym - mogli obserwować wspólne, romantyczne chwile uczestników miłosnego eksperymentu, okazało się, że ten związek nie przetrwał próby czasu. Nikt nie ma wątpliwości, że zarówno Kamil, jak i Iza, przeżywają teraz trudne chwile. Na szczęście piękna fryzjerka może liczyć na wyjątkowe wsparcie. Zdjęcie, które opublikowała w swojej relacji na Instgramie mówi samo za siebie. "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kto wspiera Izę po rozstaniu z Kamilem? Iza i Kamil byli jedynym małżeństwem w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które w finałowym odcinku show przyznało, że chce kontynuować wspólną przygodę po programie. Niestety, w miniony weekend fanów tej dwójki obiegły przykre wieści. Kamil i Iza rozstali się , a na Instagramie uczestniczki pojawił się poruszający wpis: Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez 🌿 Izabela Juszczak 🌿 (@iziiij85) Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol opublikował zdjęcie: "Coś się kończy, coś się zaczyna" Wiadomość okazała się na tyle szokująca, że niektórzy nie byli w stanie w nią uwierzyć. Fani...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik