Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pochwaliła się zdjęciem z rodzinnej uroczystości. Uczestniczka 4. edycji programu zrobiła na fanach ogromne wrażenie, ponieważ zdecydowała się na mocną zmianę koloru. Do tej pory Oliwia była blondynką, a nową fryzurą postanowiła dodać sobie... pazura! Fani są zachwyceni tą przemianą i zgodni twierdzą, że warto było tak zaryzykować!

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia Ciesiółka zrezygnowała z blondu!

Oliwia i Łukasz byli zdecydowanie jedną z ulubionych par widzów w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Obydwoje od początku świetnie się dogadywali i mimo że ich związek nie był najłatwiejszy, to fani trzymali bardzo za nich kciuki. Niedługo po zakończeniu emisji, para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Gdy na świat przyszedł Franek, oboje rodzice wyglądali na bardzo szczęśliwych. Niestety, niedługo później ogłosili swoje rozstanie. To właśnie wtedy Łukasz kompletnie zniknął z social mediów, zaś Oliwia unikała wszelkich komentarzy na temat swojego zakończonego związku.

Mimo że miłosny eksperyment nie powiódł się w przypadku tej pary, to fani nie spuszczają oka z obojga uczestników i śledzą, co się u nich dzieje. Oliwia często publikuje swoje zdjęcia, a widzowie zawsze chwalą jej urodę, w szczególności figurę, która mimo ciąży, nie zmieniła się ani trochę.

modrafrelka/Instagram

Na ostatnim swoim zdjęciu na Instagramie Oliwia pochwaliła się zdjęciem z siostrą. Obie były na weselu przyjaciół, a więc ubrały się stosownie do sytuacji. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podkreśliła swoją idealną figurę, zakładając granatową, obcisłą suknię sięgającą kostek. Fani tym razem jednak skupili się nie tylko na doskonałej figurze, ale na zaskakującej fryzurze. Oliwia postanowiła się przefarbować i postawiła na brąz! Ta jedna zmiana kompletnie odmieniła jej wizerunek.

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie kryją dużego zaskoczenia, a nawet przyznają, że w pierwszej chwili nie poznali bohaterki ukochanego show:

Zobacz także

Nie poznałbym!

Oliwka to zdecydowanie Twój kolor

Pięknie wyglądasz ???????? co za zmiana!

Oliwka w brązie petarda ???????????? - zachwycają się fani.

modrafrelka/Instagram

Niektórzy jednak uważają, że to blond jest zdecydowanie kolorem Oliwii. Jako jeden z najczęstszych argumentów pojawiło się stwierdzenie, że jasny kolor zdecydowanie odmładza uczestniczkę:

Dla mnie w jasnych o niebo młodziej i lepiej

Nie poznałam .. .ale szczerze w blondzie zdecydowanie lepiej i młodziej????

Czemu zmieniłaś kolor włosów? W tamtym było milion razy lepiej ???? - stwierdzają fani.

A Wy, jak myślicie, w którym kolorze Oliwia wygląda lepiej?

Czy wiesz, że wykorzystując do 5 10 15 kod rabatowy, dużo taniej kupisz ubranka dla dzieci w każdym wieku! Sprawdź aktualne kody na naszej stronie!

@modrafrelka, Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama