Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza ma nowego wielbiciela
Instagram @iziiij85
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Izabela ma nowego wielbiciela? "Myślałam, że dżentelmenów już nie ma"

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się podzielić z fanami bardzo osobistym wyznaniem. Zdradziła również, jaki prezent dostała od tajemniczego nieznajomego.

Izabela pojawiła się w 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w poszukiwaniu miłości i trwałego związku. Eksperci dopasowali do niej Kamila, jednak para rozstała się po kilku miesiącach od zakończenia eksperymentu. Teraz Iza pokazała piękny kwiatek od tajemniczego mężczyzny i opowiedziała fanom historię związaną z prezentem. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma nowego adoratora? 

15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie kulisy urodzinowej sesji z udziałem zwycięzców plebiscytów

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Izabela dostała kwiaty od nieznajomego 

Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jakiś czas temu rozstała się z programowym mężem, którego wybrali dla niej eksperci. Uczestniczka show nie ukrywała, że było to dla niej przykre doświadczenie, jednak do tej pory nie zdradziła powodów decyzji o rozwodzie. Bohaterka kontrowersyjnego eksperymentu postanowiła zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, a cały proces rozpoczęła od metamorfozy. Kilka tygodni później Izabela "Ślub od pierwszego wejrzenia 5" pokazała fanom nowe mieszkanie. Mimo wielu zmian i deklaracji, że jest już gotowa na miłość, ulubienica widzów wciąż pozostawała singielką.

Jakiś czas temu Izabela ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia 5" wyznała, że z kimś się spotyka, a teraz pochwaliła się prezentem od tajemniczego mężczyzny. 

Izabela ze Ślubu od pierwszego wejrzenia dostała różę od nieznajomego
Instagram @iziiij85

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8" Agnieszka zdradziła jak potoczyły się losy Marty Milki z 8. edycji? 

Izabela szybko pośpieszyła z wyjaśnieniami i opowiedziała fanom historię, która przydarzyła jej się zupełnie niespodziewanie. 

- Chciałam się z wami podzielić taką fajną sytuacją, która mnie spotkała. Powiem wam, że są jeszcze fajni ludzie na świecie, uprzejmi, kulturalni, dobrze wychowani. Ja to już myślałam, że dżentelmenów już nie ma. A jednak! Jeszcze są. Miałam przed chwilą taką sytuację w sklepie. Wykładam sobie towar na taśmę, za mną stoi pewien pan z kwiatami w ręce i tak popatrzyłam na niego i mówię - pan ma tylko te kwiaty? To proszę - tak mi strasznie dziękował, że go przepuściłam, że wiecie co? Wychodzę ze sklepu, a ten pan stoi z jedną różą dla mnie - powiedziała na swoim InstaStories. 

Ślub od pierwszego wejrzenia: Iza dostała różę
Instagram @iziiij85

Iza była wyraźnie wzruszona sytuacją. W relacji stwierdziła, że taki drobny gest sprawił, że nie może przestać się uśmiechać. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miała ważny apel do fanów. 

- Róbmy coś dla innych, częściej się uśmiechajmy i bądźmy bardziej życzliwi - podsumowała. 

Wygląda na to, że w sercu Izy nadal jest miejsce na nową miłość. Czego jej życzymy! 

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Laura i Karol szykują się do ślubu?! To zdjęcie ich zdradziło?

Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia dostała kwiaty od tajemniczego mężczyzny
Instagram @iziiij85

Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia dostała kwiaty od tajemniczego mężczyzny 3
Instagram @iziiij85

Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia dostała kwiaty od tajemniczego mężczyzny 1
Instagram @iziiij85

Iza ze Ślubu od pierwszego wejrzenia dostała kwiaty od tajemniczego mężczyzny 3
Instagram @iziiij85

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w sukni ślubnej, Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia w garniturze
Mat. prasowe
TV-Show
Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaliczyła wpadkę podczas ślubu! Świadek zwrócił jej uwagę
Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaliczyła wpadkę podczas ślubu! Świadek zwrócił jej uwagę

Za nami śluby uczestników 5. edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Wiadomo już, że Marcin poślubił Laurę, Karol Izę, a Kamil Izabelę. Ta ostatnia nie była zadowolona z doboru partnera, czego nawet nie ukrywała. Pan młody również przyznał, że nie tak wyobrażał sobie przyszłą żonę. Izabela pierwszą wpadkę zaliczyła na kilka sekund przed poznaniem przyszłego męża. Dopiero świadek zwrócił jej uwagę, gdzie stoi pan młody. Zauważyliście to?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza rozczarowana doborem partnera! "To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pomyliła pana młodego ze świadkiem? Izabela i Kamil okażą się najbardziej niedobraną parą " Ślubu od pierwszego wejrzenia "? A może właśnie tutaj zadziała zasada, że przeciwieństwa się przyciągają? Uczestnicy pomimo tego, że dali sobie szansę i wzięli udział w eksperymencie już od początku zdradzili, że nie tak wyobrażali sobie programowego partnera:  -  To nie jest typ mojego wymarzonego mężczyzny  - stwierdziła Iza -  Na pewno nie tak wyobrażałem sobie moją przyszłą żonę  - powiedział Kamil Internauci zauważyli niechęć Izabeli w jej gestach i mimice, więc w sieci pojawiło się sporo krytycznych komentarzy sugerujących, że powinna być delikatniejsza w wyrażaniu emocji. Niektórzy zauważyli, że na kilka sekund przed poznaniem swojego przyszłego męża zaliczyła pierwszą wpadkę, nie podchodząc wprost do Kamila a... do jego świadka!  - A mnie się dobrze wydawało że Iza na początku podeszła do świadka Pana młodego? Wydaje mi się bardziej w jej typie - Tak tak, on wtedy cos powiedział ze tam pan młody jest - zauważyli internauci Faktycznie na chwilę przed poznaniem, świadek skierował Izabelę...

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pokazał romantyczne nagranie z Izą! "Takich dni więcej..."
Uczucie pomiędzy Kamilem i Izą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dosłownie kwitnie, a filmik, który opublikował mężczyzna mówi sam za siebie! Piękne!

W przypadku tej dwójki eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazali się nieomylni. Choć na początku nie wszyscy wierzyli w to, że pomiędzy Kamilem i Izą nawiążę się prawdziwe uczucie, uczestnicy miłosnego eksperymentu szybko udowodnili, że są sobie pisani. Co więcej, Kamil i Iza - jako jedyne małżeństwo z piątej edycji kontrowersyjnego show - nie zdecydowali się na rozwód, a ich uczucie kwitnie również poza kamerami, na co właśnie mamy najlepsze dowody. Nagranie, które opublikował zakochany mężczyzna dosłownie chwyciło nas za serca!  Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczny filmik z Izą "Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił im rozpoznawalność, spore grono fanów, ale przede wszystkim pomógł odnaleźć prawdziwą miłość. Niestety nawet ulubieńcy widzów musieli zmierzyć się z ciemnymi stronami sławy i Kamil i Iza znaleźli się w ogni krytyki internautów.  Zakochani udowodnili jednak, że razem są w stanie poradzić sobie ze wszystkim i jak widać nic nie jest w stanie ich unieszczęśliwić. Małżeństwo, które poznało się dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN 7 jest nierozłączne, a fani z rumieńcami na twarzy śledzą ich kolejne, wspólne kroki. Kiedy Kamil i Iza pokazali namiętne zdjęcia , internauci nie mogli powstrzymać się od zachwytów, a czujnym obserwatorom nie umknęła metamorfoza Izy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła kilkanaście kilogramów i co więcej wcale na tym nie poprzestaje - ma zamiar jeszcze stracić na wadze i jak sama przyznała, między innymi zrobiła to bo chciała "bardziej podobać się mężowi". Dziś Iza promienieje, a Kamil? Cóż, chyba dawno nie był tak szczęśliwy. Zakochani są nierozłączni, a mężczyzna właśnie pochwalił się romantycznym filmikiem ze...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!
Iza ciężko zniosła hejt, jaki wylał się na nią po rozstaniu z Kamilem. Dziś uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wyjątkowe nagranie!

Iza i Kamil byli jedyną parą z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w finałowym odcinku show oznajmiła, że chce pozostać w małżeństwie. Choć przez długi czas fani uczestników mogli obserwować kwitnące uczucie tej dwójki i piękne romantyczne zdjęcia, które publikowali w mediach społecznościowych, niestety związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu. Od głośnej informacji o ich rozstaniu minęło zaledwie kilka dni. Jak radzi sobie Iza? Uczestniczka miłosnego eksperymentu opublikowała nagranie, na którym promienieje! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza nagrała filmik po rozstaniu z Kamilem. Jak się czuje? Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich uwielbiali! Niestety, mimo romantycznych nagrań tej dwójki, okazało się, że pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu nie zawsze było kolorowo. 12 września na Instagramie Izy ukazał się post, w którym uczzestniczka ogłosiła rozstanie z Kamilem i przyznała, że choć bardzo się starali - nie wyszło. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - oznajmiła. Iza odpowiedziała też na spekulacje fanów, którzy nie wierzyli w koniec związku tej dwójki, a ostatnio głos w sprawie rozstania zabrał jej były partner. Kamil podkreślił, że nie jest to wina Izy , reagując na hejt z jakim musiała mierzyć się kobieta. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że Iza bardzo ciężko zniosła obraźliwe komentarze.  Was hejterów nie zapraszamy. Możecie sobie w swoich grupach coś tam pisać, ale nie nie na nasze tematy, a w...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik