Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pokazała swoją miłość

Po rozstaniu z Kamilem, Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" stawia na siebie. Teraz była uczestniczka zaskoczyła fanów. Na Instagramie pochwaliła się swoją miłością.

Choć fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już poznali uczestników nowej edycji, wciąż śledzą losy ich poprzedników. Jedną z piękności, która budzi największe zainteresowanie wśród internautów jest Iza z poprzedniej edycji show. Kiedy na początku września blond piękność oznajmiła, że jej związek z Kamilem nie przetrwał próby czasu, internauci nie mogli w to uwierzyć i wciąż sugerowali, że ta dwójka z pewnością da sobie kolejną szansę i do siebie wróci.

Zarówno Iza, jak i Kamil skutecznie jednak zaprzeczają tym doniesieniom, a wszystko wskazuje na to, że kobieta po trudnych chwilach, znów jest szczęśliwa. Była uczestniczka społecznego eksperymentu TVN na nowo tryska energią i zaraża fanów pozytywnym nastawieniem i kuszącymi zdjęciami, jednak jej najnowsze InstaStories wywołało niemałe poruszenie w sieci. Iza pokazała swoją miłość.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta szybko wróciła do formy po ciąży! "Tej sylwetki nie zdobyłam od tak!”

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała swoją miłość

Kiedy Iza i Kamil brali udział w miłosnym eksperymencie, widzowie nie wróżyli im sukcesu, a wręcz okrzyknęli ich najgorzej dobraną parą programu. Jednak pozytywne nastawienie tej dwójki, a także ogromne wsparcie ze strony najbliższych sprawiło, że to właśnie ich małżeństwo, jako jedynie przetrwało także po zakończeniu 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Iza i Kamil chętnie dzielili się w sieci swoim szczęściem, a nawet planowali ślub kościelny. I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zmąci nich szczęścia, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Iza i Kamil rozstali się

Iza i Kamil ze
Instagram @kamil.wegrzyn @iziiij85

Szok i rozżalenie, jakie towarzyszyły sympatykom tej dwójki sprawiło, że widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wciąż żyli w przeświadczeniu, że ich ulubieńcy dadzą sobie jeszcze jedną szansę. Skąd taka pewność? Potwierdzeniem tych tez miały być wspólne wyprawy Izy i Kamila w towarzystwie innych uczestników miłosnego hitu TVN. Niestety, ku rozżaleniu internautów te domysły okazały się jedynie marzeniami, a Iza i Kamil ostatecznie zaprzeczyli, jakoby mieli do siebie wrócić

Od tego czasu zarówno Kamil, jak i Iza na nowo coraz śmielej dzielą się w sieci swoją codziennością. I podczas, gdy pewny siebie blondyn skupia się wyłącznie na kwestiach zawodowych, jego była małżonka ochoczo dzieli się w sieci nie tylko makijażowymi, włosowymi i modowymi inspiracjami, trikami na odchudzanie, ale też sposobami na spędzanie wolnego czasu. Niedawno Iza pochwaliła się też zmysłową sesją zdjęciową, a na Instagramie zawrzało. Teraz ulubienica widzów po raz kolejny wprawiła fanów w osłupienie. Iza pokazała swoją miłość.

Co ciekawe, wcale nie chodzi o nowego przystojniaka, który zawrócił w głowie byłej uczestniczce "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Jak się okazuje, dla Izy ogromnym wsparciem po rozstaniu z mężem jest jej ukochany piesek. Czułe całusy, wieczorne przytulanie, długie spacery i bezwarunkowe oddanie, to właśnie to, czego Iza potrzebuje teraz najbardziej, nic więc dziwnego, że była bohaterka miłosnego hitu TVN uwielbia spędzać niemal każdą wolną chwilę w towarzystwie  energicznego pupila, którego nazywa swoją miłością.

Iza ze
Instagram @iziiij85

Od czasu ogłoszenia rozpadu swojego małżeństwa, z instagramowego profilu Izy zniknęły niemal wszystkie wspólne zdjęcia z Kamilem - zostały tylko te, na których byli małżonkowie pozują w towarzystwie innych uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wszystko wskazuje więc na to, że choć ich miłość już się wypaliła, nie zamierzają burzyć dawnych mostów i wciąż pozostają w przyjacielskich stosunkach. Ale klasa!

Ślub od pierwszego wejrzenia: Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Rozpromieniona Iza po rozstaniu z Kamilem. Nagrała wideo dla fanów!
Iza ciężko zniosła hejt, jaki wylał się na nią po rozstaniu z Kamilem. Dziś uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zamieściła wyjątkowe nagranie!

Iza i Kamil byli jedyną parą z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która w finałowym odcinku show oznajmiła, że chce pozostać w małżeństwie. Choć przez długi czas fani uczestników mogli obserwować kwitnące uczucie tej dwójki i piękne romantyczne zdjęcia, które publikowali w mediach społecznościowych, niestety związek Izy i Kamila nie przetrwał próby czasu. Od głośnej informacji o ich rozstaniu minęło zaledwie kilka dni. Jak radzi sobie Iza? Uczestniczka miłosnego eksperymentu opublikowała nagranie, na którym promienieje! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza nagrała filmik po rozstaniu z Kamilem. Jak się czuje? Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ich uwielbiali! Niestety, mimo romantycznych nagrań tej dwójki, okazało się, że pomiędzy uczestnikami miłosnego eksperymentu nie zawsze było kolorowo. 12 września na Instagramie Izy ukazał się post, w którym uczzestniczka ogłosiła rozstanie z Kamilem i przyznała, że choć bardzo się starali - nie wyszło. Czasem w życiu przychodzi moment w którym musisz podjąć ważną decyzję. Mając nadzieję, że zmieni Twoje życie na lepsze. Wspólnie podjęliśmy z Kamilem decyzję o rozstaniu. Próbowaliśmy nie wyszło. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności - oznajmiła. Iza odpowiedziała też na spekulacje fanów, którzy nie wierzyli w koniec związku tej dwójki, a ostatnio głos w sprawie rozstania zabrał jej były partner. Kamil podkreślił, że nie jest to wina Izy , reagując na hejt z jakim musiała mierzyć się kobieta. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że Iza bardzo ciężko zniosła obraźliwe komentarze.  Was hejterów nie zapraszamy. Możecie sobie w swoich grupach coś tam pisać, ale nie nie na nasze tematy, a w...

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
@iziiij85, Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kamil pokazał romantyczne nagranie z Izą! "Takich dni więcej..."
Uczucie pomiędzy Kamilem i Izą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dosłownie kwitnie, a filmik, który opublikował mężczyzna mówi sam za siebie! Piękne!

W przypadku tej dwójki eksperci "Ślubu od pierwszego wejrzenia" okazali się nieomylni. Choć na początku nie wszyscy wierzyli w to, że pomiędzy Kamilem i Izą nawiążę się prawdziwe uczucie, uczestnicy miłosnego eksperymentu szybko udowodnili, że są sobie pisani. Co więcej, Kamil i Iza - jako jedyne małżeństwo z piątej edycji kontrowersyjnego show - nie zdecydowali się na rozwód, a ich uczucie kwitnie również poza kamerami, na co właśnie mamy najlepsze dowody. Nagranie, które opublikował zakochany mężczyzna dosłownie chwyciło nas za serca!  Kamil ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał romantyczny filmik z Izą "Ślub od pierwszego wejrzenia" zapewnił im rozpoznawalność, spore grono fanów, ale przede wszystkim pomógł odnaleźć prawdziwą miłość. Niestety nawet ulubieńcy widzów musieli zmierzyć się z ciemnymi stronami sławy i Kamil i Iza znaleźli się w ogni krytyki internautów.  Zakochani udowodnili jednak, że razem są w stanie poradzić sobie ze wszystkim i jak widać nic nie jest w stanie ich unieszczęśliwić. Małżeństwo, które poznało się dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN 7 jest nierozłączne, a fani z rumieńcami na twarzy śledzą ich kolejne, wspólne kroki. Kiedy Kamil i Iza pokazali namiętne zdjęcia , internauci nie mogli powstrzymać się od zachwytów, a czujnym obserwatorom nie umknęła metamorfoza Izy. Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła kilkanaście kilogramów i co więcej wcale na tym nie poprzestaje - ma zamiar jeszcze stracić na wadze i jak sama przyznała, między innymi zrobiła to bo chciała "bardziej podobać się mężowi". Dziś Iza promienieje, a Kamil? Cóż, chyba dawno nie był tak szczęśliwy. Zakochani są nierozłączni, a mężczyzna właśnie pochwalił się romantycznym filmikiem ze...

Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": To zdjęcie Izy zszokowało fanów! "Co to mąż z kobity zrobił..." O co chodzi?
Czy Iza i Kamil są nadal razem? Tego niestety na razie nie wiemy. Jednak fani są pewni, że to, co zobaczyli na najnowszym zdjęciu uczestniczki 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", to na pewno zasługa Kamila!

Iza z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" oczarowała fanów swoim zdjęciem, którym pochwaliła się na Instagramie. Widzimy na nim zupełnie odmienioną dziewczynę, która wyraźnie zeszczuplała i zachwyca swoją spektakularną metamorfozą. Fani podejrzewają, że przyczynił się do tego jej związek z Kamilem! O co dokładnie chodzi? Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza i Kamil wybrali się na wspólny urlop? Fani są pewni, że zdradził ich ten szczegół "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iza pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani oniemieli! To zasługa Kamila? Izabela i Kamil z 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są prawdziwymi ulubieńcami widzów. Początkowo fani show nie wierzyli, że ta dwójka się dogada między sobą, ale szybko zmienili o nich zdanie. Pomimo różnicy wieku, wygląda na to, że Iza i Kamil zostali dopasowani przez ekspertów naprawdę doskonale. Fani uwielbiają śledzić ich losy za pośrednictwem Instagrama. To właśnie na profilach Izy i Kamila widzowie doszukują się dowodów na to, czy ich małżeństwo przetrwało. Według spekulacji fanów show, związek uczestników 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" może dalej trwać, a kolejnym potwierdzeniem na to, ma być nowe zdjęcie Izy! 35-latka pokazała się w zupełnie nowej odsłonie. Jak się okazało, Iza od czasu udziału w eksperymencie schudła kilkanaście kilogramów, o czym wspominała już jakiś czas temu na swoim InstaStory. Maja szafa nadaje się do wymiany odkąd schudłam kilkanaście kilogramów - przyznała jakiś czas temu Iza na swoim InstaStories. Fani są pewni, że do metamorfozy Izy przyczyniła się miłość i ich zdaniem na pewno jest szczęśliwa z Kamilem do dziś! - Ale...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik