Paweł jest niezadowolony z małżeństwa z Kasią ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Mat. prasowe, Ślub od pierwszego wejrzenia
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani ostro o relacjach Kasi z mamą. "Pępowina ewidentnie nieodcięta"

W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", znów najwięcej emocji wzbudziła Kasia! Fani są zszokowani, że dorosła kobieta nie potrafi ograniczyć kontaktów z mamą, aby mieć więcej czasu dla męża.

Kasia i Paweł z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, która w programie przeżywa najwięcej kryzysowych sytuacji. W minionym odcinku programu znów byliśmy świadkami kolejnego spięcia pomiędzy małżonkami, a jakby tego było mało, oliwy do ognia dolała jeszcze niespodziewana wizyta... mamy Kasi. Choć dziewczyna była lekko zakłopotana całą sytuacją, to jednak nie odmówiła mamie dłuższego spotkania, przez co jej rozmowa z Pawłem znowu zeszła na dalszy plan. 

Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są w szoku i obawiają się, że relacje Kasi z mamą, źle wpłyną na jej związek z Pawłem. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci piszą wprost, że ich zdaniem "nieodcięta pępowina", nie przyniesie nic dobrego. Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia rozstała się z Pawłem i wróciła do byłego partnera?!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Co słychać u uczestników, którzy nie znaleźli miłości w programie? Wiemy!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia w ogniu krytyki fanów!

Związek Kasi i Pawła z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaczął się idealnie - obydwoje byli sobą zachwyceni i już pierwszego dnia znajomości, nie szczędzili sobie czułości, a nawet namiętnych pocałunków. Jednak zmienne zachowania Kasi szybko zgasiły tę relację - dziewczyna zaczęła się wycofywać, a nawet podczas podróży poślubnej powiedziała Pawłowi wprost, że nie pociąga jej fizycznie. W ich małżeństwie w końcu pojawiło się tak wiele negatywnych emocji, że niezbędna była pomoc eksperta.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia i Paweł
Screen/Player.pl

To właśnie podczas spotkania Kasi i Pawła z Piotrem Mosakiem wyszedł na jaw kolejny problem. Jak się okazało, dziewczyna przez ciągłe telefony do mamy, których potrafi wykonać nawet 20 dziennie, nie ma już czasu na to, aby zająć się mężem. W minionym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" mogliśmy zauważyć, że Kasia poczuła się urażona, iż psycholog i mąż wytknęli jej nadmierne kontakty z mamą.

Kasia zamiast porozmawiać z mężem i wyjaśnić sytuację, postanowiła wyjść z psem na spacer, podczas którego spotkała... mamę! Jakby tego było mało, Kasia nie odmówiła jej kawy i wspólnego spotkania z Pawłem, choć dziewczyna przecież wiedziała, że nie dokończyła poważnej rozmowy z mężem - i to dotyczącej między innymi jej nadmiernych kontaktów z mamą.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Kasia zamieściła wymowny wpis. "Będziesz się musiała bronić jak Iga"

Wizyta mamy trwała dość długo, a Paweł był z tego powodu wyraźnie niezadowolony - w końcu chciał wyjaśnić z żoną kilka kwestii, aby ich relacja mogła wrócić na dobre tory. I właśnie z tego powodu, że Kasia po raz kolejny wolała zająć się mamą, niż swoim małżeństwem i mężem, internauci zaczęli mocno krytykować jej postawę. Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" twierdzą, że to wszystko niestety zmierza do jednego - prawdziwej katastrofy w małżeństwie Kasi i Pawła

- Biedny ten facet, babka jak 8 latka , mamusia, mamusia....

- Co za niedojrzała dziewczyna 😅😅😅😅😆😆😆 Mogła matce powiedzieć, że potrzebuje pobyć z mężem, SAMA

- O matko i córko! Przeginają te kobiety. Dobrze, że jest pies.. Paweł ma do kogo mówić.

- Mama Kasi zrobiła nalot, ot tak przyjechała, bo chciała. To jest dramat i toksyczna matka. Kasia nie zasługuje na Pawła, który jest super facetem. Wyszła obrażona na Pawła, może jak matkę zobaczyła to zrozumiała, że to jest nieodcięta pępowina. Tylko nie przyzna się do tego.

- Chłopie, uciekaj bo zniszczysz sobie życie. Ona świetnie czuje się w świecie gdzie jest piesio i mama - piszą fani. 

A Wy, co o tym wszystkim myślicie? Faktycznie Kasia zasłużyła na słowa krytyki?

Ślub od pierwszego wejrzenia: Kasia smutna
Screen/Player.pl

"Kto odmówi pannie młodej?" - oto fragment pierwszego odcinka
TV-Show
W nowym show TVN 7 "Kto odmówi pannie młodej" Kasia oświadczy się swojemu facetowi na trzy dni przed ślubem! Jak zareaguje? 
Kasia, uczestniczka nowego show TVN7, oświadczy się swojemu facetowi na trzy dni przed ślubem! Jak zareaguje? 

Już dziś, 18 września o godzinie 20, na antenie TVN7 pojawi się nowy program „Kto odmówi pannie młodej”, który w jesiennej ramówce stacji zastąpi show „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Bohaterką pierwszego odcinka jest Kasia, która zdecydowała się na ślub zaledwie po 8 miesiącach związku! Poznajcie ją bliżej.  Rusza program "Kto odmówi pannie młodej" Zasady nowego show są dość proste. W każdym odcinku ma wystąpić panna młoda, która w ciągu tylko trzech dni ma zorganizować swój ślub - od podstaw. Co ciekawe, swojego partnera ma postawić przed faktem dokonanym i oświadczyć mu się na trzy dni przed ceremonią, a mężczyzna musi podjąć decyzję, czy wstępuje w związek małżeński! Brzmi jak szaleństwo? Poznajcie motywacje uczestniczki pierwszego odcinka, Kasi! Kasia bardzo szybko zdecydowała się rzucić swoje ustabilizowane życie w Białymstoku i przeprowadzić się do Warszawy. Z partnerem, Dawidem, spotykają się od zaledwie 8 miesięcy, ale dziewczyna jest już gotowa na kolejny krok i zamierza zaskoczyć swojego partnera niespodziewanymi oświadczynami! Jak na całą sytuację zareaguje Dawid? O tym przekonamy się już dziś o godzinie 20, w TVN7! Zobacz także:  Joanna ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" marzy o drugim ślubie, jak powinien wyglądać? Oto fragment show: Show "Kto odmówi pannie młodej" poprowadzi Małgorzata Ohme!   

"Ślub od pierwszego wejrzenia" profesjonalne zdjęcia z wesel uczestników
Facebook, Ślub od pierwszego wejrzenia TVN7
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy spędzają ze sobą ostatnie chwile przed podjęciem decyzji! Którą parę dopadnie kryzys tuż przed finałem?
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy spędzają ze sobą ostatnie chwile przed podjęciem decyzji! Którą parę dopadnie kryzys tuż przed finałem?

Już w najbliższy piątek 15 maja na antenie TVN7 będziemy mogli zobaczyć 12. odcinek programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" . Będzie to już przedostatni odcinek 4. edycji eksperymentu! Uczestnicy mają więc ostatnie chwile na spędzenie ze sobą czasu i podjęcie najważniejszej decyzji - czy pozostają w małżeństwie, czy biorą rozwód. Niestety u jednej par znowu pojawi się kryzys. Widzowie będą mogli liczyć na wielkie emocje! Zobaczcie! Zobacz także:  Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazała się bez makijażu. Wygląda olśniewająco! "Ślub od pierwszego wejrzenia": co wydarzy się w przedostatnim odcinku 4. edycji eksperymentu? Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wszedł już w decydującą fazę. Już 22 maja poznamy ostateczne decyzje uczestników eksperymentu! To właśnie wtedy dowiemy się kto pozostanie w małżeństwie, a kto być może zdecyduje się na rozwód. Jednak zanim to nastąpi, zobaczymy ostatnie chwile par przed podjęciem tej poważnej decyzji. Co zatem wydarzy się w 12. odcinku eksperymentu?  Jak już wiadomo, Agnieszka bardzo szybko podjęła decyzję o przeprowadzce do Wojtka. Porzuciła pracę w Łodzi i już zaczęła szukać nowego stanowiska w Krakowie. W 12. odcinku dowiemy się, że pierwsza rozmowa kwalifikacyjna dziewczyny jednak zakończy się fiaskiem. Na szczęście to niepowodzenie nie załamie Agnieszki! Widać, że bardzo jej zależy na swoim mężu - w końcu przemeblowała dla niego całe swoje życie niemalże natychmiast. Czy ta decyzja nie będzie jednak zbyt pochopna?  Z kolei Oliwia i Łukasz spędzili ostatnio czas w rodzinnym mieście chłopaka. Wygląda na to, że po lekkim kryzysie w ich związku nie ma już śladu! Co więcej dziewczyna przyzna, że w swoim mężu odkryła... uczuciową stronę! Przypomnijmy, że w poprzednim odcinku Łukasz "oświadczył...

Instagram
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia zaliczyła małą wpadkę na swoim ślubie! "Moja sukienka wyglądała jak po wojnie"
Oliwia Ciesiółka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opowiedziała na Instagramie o swojej wpadce na ślubie!

Nowa edycja programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nabiera tempa! Uczestnicy poznali już swoje drugie połówki i są już po swoich weselach. Parą, która niewątpliwie wzbudza największe zainteresowanie widzów jest Oliwia i Łukasz. Dziewczyna postanowiła podzielić się na Instagramie swoją małą wpadką z tego dnia. Co takiego się wydarzyło?  Zobacz także:   Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" będą mieć drugie dziecko! Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspomina swoją weselną wpadkę Znamy już wszystkie pary utworzone w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Niewątpliwie najwięcej zainteresowania wśród fanów eksperymentu wzbudzają Oliwia i Łukasz. Chociaż obydwoje są bardzo młodzi, to jednak postanowili powierzyć ekspertom dobór partnera. Para bardzo spodobała się sobie wizualnie, jednak dopiero teraz będziemy się przekonywać, czy Oliwia i Łukasz znajdą wspólny język i pozostaną w małżeństwie.  Oliwia dała się poznać jako bardzo otwarta osoba, która nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów z nowo poznanymi osobami. Szybko zyskała sympatię widzów, a jej profil na Instagramie już śledzi prawie 21 tys. osób. Ostatnio bohaterka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzieliła się z obserwatorami swoją małą wpadką, którą zaliczyła właśnie na swoim weselu.  [...] O wpadkach ślubnych słów kilka 😄 Różne historie zdarzają się na ślubach. Czasem nawet dekoracje sali weselnej mogą być groźne dla delikatnego tiulu. Nierzadko zdarzy się, że w tańcu suknia zaplącze się pod czyimś butem i dziura gotowa 😄 Po weselu moja sukienka wyglądała jak po wojnie 💣 Ale chyba właśnie w tej całej nieprzewidywalności tkwi urok wesel:) Zgadzacie się ze...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner