Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia w urzędzie
Player.pl/Screen odcinka "Ślub od pierwszego wejrzenia"
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Przemek miał dziewczynę zgłaszając się do programu?!

Po 3. odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w komentarzach wybuchła prawdziwa burza. Widzowie zarzucają Przemkowi brak szczerości. Do dyskusji włączyła się uczestniczka poprzedniej edycji!

Ósma edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wzbudza ogromne emocje w widzach, którzy uważnie słuchają oraz analizują każde słowo uczestników. Falę zaskoczenia wywołała Marta, która jest samotną mamą. Początkowo to na niej internauci skupili całą swoją uwagę, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. Tym razem to Przemek jest na celowniku uważnych widzów, którzy zarzucili mu kłamstwo i zatajenie informacji o poprzednim związku. Ku zaskoczeniu internautów do dyskusji dołączyła również Agnieszka z poprzedniej odsłony miłosnego show TVN. 

15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie kulisy urodzinowej sesji z udziałem zwycięzców plebiscytów

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Przemek zataił informacje o poprzednim związku? 

W trzecim odcinku poznaliśmy pary 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", które na oczach tysięcy widzów powiedziały "tak" zupełnie obcej osobie. Już teraz wiadomo, że eksperci zdecydowali się połączyć Justynę i Przemka. Uczestnik show początkowo był jednym z najbardziej lubianych bohaterów obecnej edycji, a w komentarzach pojawiało się mnóstwo pozytywnych słów. 

Teraz jednak fani mają wątpliwości, czy intencje 28-latka są uczciwe. W sieci pojawiły się informacje, jakoby Przemek, zgłaszając się do "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miał być w związku ze swoją poprzednią partnerką. 

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Justyna i Przemek
Screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Fani gorzko o zachowaniu Macieja na ślubie! "Robienie z siebie pajaca"

Przemysław kilkukrotnie powtarzał, że życie singla przez jakiś czas bardzo mu się podobało. Teraz jednak jest już gotowy stworzyć trwałą relację, dlatego też zgłosił się do programu, aby poprosić o pomoc ekspertów. 

- Singlem jest być super, ale do czasu. Fajne jest to, że mogę spędzać czas w sposób, jaki chcę. Minus jest taki, że czasem nie mam z kim spędzić tego czasu - mówił w programie. 

Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przyznał również, że w przeszłości planował zaręczyny, a mieszkanie kupował z myślą o poprzedniej ukochanej. W sieci pojawiło się mnóstwo głosów od widzów, którzy stwierdzili, że Przemek nie zamknął poprzedniego rozdziału i w trakcie zgłaszania do programu był jeszcze w związku. 

- W streszczeniu na początku lektor powiedział, że Przemek w momencie zapisywania się do programu był w związku i miał przez to rozterki, co zrobić. Jak tak w ogóle można? Spotykasz się z kimś i jednocześnie zgłaszasz do programu, żeby ci znaleźli partnerkę... - napisała jedna z oburzonych internautek. 

W obronie Przemka stanęli inni widzowie. 

- To chyba chodziło o to, że w czasie rekrutacji z kimś się spotkał... Może w międzyczasie kogoś poznał - spekulują widzowie.

Przemek ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Instagram @pan_theera

Do dyskusji włączyła się również Agnieszka, która brała udział w 7. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Uczestniczka zdecydowała się stanąć w obronie Przemka. 

- Gdyby Przemka łączyło coś poważnego z inną dziewczyną, to by przecież nie wziął tego ślubu, by zrezygnował zanim dowiedział się o znalezieniu żony - napisała Agnieszka. 

Jak dotąd główny zainteresowany nie odniósł się do sprawy.

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 5": Laura i Karol szykują się do ślubu?! To zdjęcie ich zdradziło?

Ślub od pierwszego wejrzenia 7: Agnieszka podsumowuje- Zapomnieć te wszystkie chwile
Screen programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl

Ślub od pierwszego wejrzenia: Przemek
Instagram @pan_theera

"Ślub od pierwszego wejrzenia": uczestnicy
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Nie znaleźli miłości w programie, czy udało się po nim? 
Jak dzisiaj wyglądają, co robią i czy udało im się znaleźć partnerów? Mamy dla Was odpowiedzi na wszystkie te pytania!

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to wielki hit TVN7, który doczekał się już pięciu edycji. Do tej pory szczęście w programie znalazło tylko kilka par, bo większość małżeństw, niestety, zakończyła się rozwodem. Czy zatem po udziale w programie udało im się znaleźć prawdziwą miłość? Co słychać między innymi u Ewy, Agnieszki, Przemka czy Agaty? Zobaczcie, co robią i jak dziś wyglądają! Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Internauci swatają Asię z Marcinem. Uczestnik drugiej edycji odpowiada! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Jak wyglądają i co dziś robią bohaterowie poprzednich edycji eksperymentu? 1. Agnieszka  Agnieszka wystąpiła w 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" i niestety jej małżeństwo z Marcinem nie przetrwało. Dziś, patrząc na jej profil na Instagramie, jest jednak szczęśliwie zakochana i wciąż jest prawdziwą bizneswoman. Ponadto zapuściła włosy i wyraźnie zeszczuplała!          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Antosik (@aga_antosik) Agnieszka i jej partner są ze sobą już od kilku lat - łączą ich wspólne pasje i podejście do życia! Uczestniczka 2. edycji eksperymentu wygląda na bardzo szczęśliwą.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Agnieszka Antosik (@aga_antosik)...

Ślub od pierwszego wejrzenia- Wojtek i Agnieszka
Newsy
"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejny dowód na szczęście Wojtka i Agnieszki! Oto jak pan młody ocenia udział w programie
"Ślub od pierwszego wejrzenia": kolejny dowód na szczęście Wojtka i Agnieszki! Oto jak pan młody ocenia udział w programie

Wojtek i Agnieszka to najsympatyczniejsza para czwartej edycji " Ślubu od pierwszego wejrzenia" . Od razu było widać, że w pierwszej chwili wpadli sobie w oko. Za namową gości weselnych zdecydowali się nawet na pocałunek i to nie jeden! A to nie koniec miłych momentów, które wydarzyły się w ciągu doby po ślubie!  Czy Wojtek i Agnieszka są nadal razem? Czy są szczęśliwi? Na to wygląda! Zobaczcie, jak swój udział w programie podsumowuje Wojtek! Zobacz także:  Internauta krytykuje zachowanie uczestników "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Wojtek staje w obronie kolegów Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o udziale w programie. Jest szczęśliwy? Wojtek i Agnieszka są najaktywniejszą parą w sieci, jeżeli chodzi o bieżącą edycję "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Chętnie publikują materiały z weselnego odcinka na swoich profilach społecznościowych. W najśmielszych snach nie spodziewali się, że mogłoby ich łączyć tak wiele. Podczas weselnego przyjęcia okazało się nawet, że mają takie same tatuaże! Chodzi o wzór róży wiatrów.  O tym, jak Wojtek dobrze wspomina udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" świadczy również fakt, że sam postanowił ułożyć quiz dla swoich obserwatorów. Zadał pytania nie tylko o uczestników swojej edycji, ale również tych wcześniejszych. Wszystkich zaprosił do wspólnego rozwiązywania testów. Czyżby nawiązały się nowe przyjaźnie?  Fani już nie mogą doczekać się, aż poznają prawdę o tym, jak potoczyły się losy Wojtka i Agnieszki po programie. Czy wciąż są razem? Widzowie mają dobre przeczucia, na co naprowadzają ich drobne gesty pary oraz ich aktywność w sieci. Kibicujecie im?  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia":...

Uśmiechnięta Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w różowej kreacji
Party.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga komentuje nowy sezon programu! Broni Kasię?
Fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" porównują Kasię do Igi z poprzedniej edycji. Jak komentuje to sama Iga? Sprawdźcie, co powiedziała!

Iga z piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w rozmowie z mediami skomentowała zachowanie Kasi z szóstej edycji programu! Jak odniosła się do wpisów internautów, którzy porównują do niej Kasię, na którą wylała się fala hejtu? Sprawdźcie, co powiedziała Iga, jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek ze wszystkich edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"!  Iga ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspiera Kasię Iga wzięła udział w piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" , a eksperci połączyli ją w parę w Karolem. Niestety, chociaż początkowo wydawało się, że ich relacja ma szansę przetrwać, to w ich związku szybko pojawiły się pierwsze nieporozumienia. Niestety, w finale programu okazało się, że Karol chce zakończyć małżeństwo z Igą, a na dodatek zarzucił telewizyjnej żonie, że nim manipulowała i nagrywała potajemnie ich rozmowy. Na Igę wylała się fala hejtu. Zniesmaczeni fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ostro krytykowali Igę za jej zachowanie wobec Karola.  Niestety, dziś internauci również ostro oceniają Kasię z szóstej edycji programu TVN. Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Iga zdradziła nam, czy ma żal do ekspertów! "Usłyszałam dużo przykrych słów" Kasia występuje w szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" i tworzy małżeństwo z Pawłem. Niestety, Kasia wyraźnie dystansuje się od swojego męża.  I chociaż początkowo mówiła mu, że nie chce zbyt szybko jakichkolwiek bliskości, to ostatnio krytycznie oceniła Pawła mówiąc, że nie próbuje się do niej zbliżyć. Zachowanie Kasi nie podoba się fanom programu" którzy piszą wprost, że współczują Pawłowi. Pojawiły się...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik