Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Maciej
SCREEN/PLAYER.PL
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Fani gorzko o zachowaniu Macieja na ślubie! "Robienie z siebie pajaca"

Maciej z 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" już podpadł widzom. Wszystko przez to, jak zachowywał się podczas ślubu z Martą. Fani nie szczędzili mu słów krytyki!

Za nami odcinek "Ślubu od pierwszego wejrzenia", w którym dowiedzieliśmy się, jak zostały dobrane pary w 8. edycji eksperymentu. Wygląda na to, że na ten moment najwięcej emocji wzbudził związek Marty i Macieja. Choć to dopiero początek ich wspólnej drogi, to jednak internauci obawiają się, co może wyjść z tej relacji. Wszystko przez to, jak Maciej zachowywał się na ślubie - zaskoczył nie tylko Martę, ale nawet panią Burmistrz!

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Uczestnicy nie znają się i nie utrzymują kontaktu? Aneta: "Nie jesteśmy przeciwnikami, ale..."

"Ślub od pierwszego wejrzenia 8": Maciej w ogniu krytyki fanów

Poznaliśmy wszystkie pary 8. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Już wiemy, że w programie będziemy śledzić losy Justyny i Przemka, Marty i Patryka oraz Marty i Macieja. Ostatnia z tych par, zdaniem widzów, wydaje się być na ten moment najgorzej dobrana. Wszystko przez to, że Maciej ich zdaniem zachowywał się bardzo niestosownie podczas uroczystości. Niekontrolowany śmiech Macieja i rozglądanie się na wszystkie strony podczas przysięgi, zwróciły nawet uwagę pani burmistrz, która udzielała parze ślubu. Kobieta upomniała pana młodego, jednak ten w dalszym ciągu nie mógł opanować swojego "imprezowego" nastroju.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Maciej i Marta ślub
SCREEN/PLAYER.PL

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 3": Ciężarna Martyna trafiła do szpitala. "Pomódlcie się za nas"

Tuż po emisji odcinka, w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Widzowie nie ukrywają, że byli mocno zaskoczeni zachowaniem Maćka i nie szczędzili mu słów krytyki. Niektórzy jednak mają nadzieję, że takie zachowanie wywołał u niego po prostu stres.

- Maciek tragedia. Robienie z siebie pajaca i myślenie że to jest fajne... nie znoszę jak ktoś próbuje na siłę zwrócić na siebie uwagę 🙄

- Marta z dzieckiem tak trafiła, że pożal się „boże”. Stracił w moich oczach po tym odcinku. Co to za zachowanie dorosłego człowieka „po jednym już małżeństwie”. Nawet stres tego nie tłumaczy

- No porażka Maciej 🤦

- Ciekawe czy to reakcja na stres czy on zawsze taki. Bo jak zawsze to Marta będzie miała dwóch synów 🙈

- Myślałam że on poważniejszy, a tu lekki błazen😏

- O matko🙈 o ile Maćka na początku mogłam zrozumieć, że śmiech był ze stresu, to to zachowanie podczas przysięgi, te miny, patrzenie w sufit i wywracanie oczami masakra🙈 - piszą fani programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia 8 Maciej i Marta ślub 2
SCREEN/PLAYER.PL

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia 6": Aneta Żuchowska szczerze o drugim dziecku! "Będzie więcej..."

Również sama Marta przed kamerami nie ukrywała, że była zaskoczona zachowaniem swojego męża.

- Zaskoczyło mnie, że on się tak śmieje. Znaczy... ja lubię, że on jest wesoły, mi się to podoba, ale czasami nie wiedziałam, z czego on się śmieje. I ja później po prostu zrozumiałam, że to może ze stresu i się go nawet zapytałam, czy on czegoś nie palił przed tym ślubem - przyznała przed kamerami Marta.

A Wy, co sądzicie o całej sprawie?

Maciej ze Ślubu od pierwszego wejrzenia 8
Mat. prasowe Ślub od pierwszego wejrzenia

Marcin wyśmiewa się z Macieja ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
Instagram
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin krytykuje Macieja?! Wpis rozzłościł internautów i wywołał gorącą dyskusję
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin krytykuje Macieja?! Wpis rozzłościł internautów i wywołał gorącą dyskusję

Fanom " Ślubu od pierwszego wejrzenia " nie spodobał się komentarz Marcina z 2. edycji pod nowym zdjęciem Maćka. Co takiego napisał, że wywołał aż taką dyskusję, w którą musiał się włączyć Maciej, apelując o wzajemny szacunek? Poznajcie szczegóły!  Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" bardzo chętnie nawiązują znajomości z uczestnikami z poprzednich edycji. Bohaterowie pierwszych sezonów wspierają debiutujące pary i dzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem. W końcu kto może lepiej zrozumieć uczestników niż osoby, które w poprzednich sezonach przeżywały dokładnie takie same emocje? Jednak najnowszy komentarz Marcina Wichrowskiego z 2. edycji nie do końca przypadł go gustu widzom. Zobacz także:  „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Iza schudła 8 kilogramów i pochwaliła się nową sylwetką. Ale metamorfoza! "Ślub od pierwszego wejrzenia": Marcin krytykuje Macieja?  Widzowie uznali, że komentarz bohatera 2. sezonu jest uszczypliwy i nie na miejscu.  No proszę, jaki rajdowiec 😂 - napisał Marcin pod zdjęciem Macieja z rajdu. Na reakcję komentujących nie trzeba było długo czekać. Jedna z nich napisała:  proszę jaki pan sztywny i nudziarz - czytamy pod postem. Marcin ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił nie pozostawić tego przytyku bez komentarza:  Pani Małorzato, krytyka jest odbiciem lustrzanym braku własnej wartości, współczuje 😢 Odbiorcy na moim profilu mają odmienne zdanie. Pozdrawiam Internautka jednak nie odpuszczała:  pan pseudo celebryta Wichrowski śmieje się z Maćka, Maciek przynajmniej próbuje dogadać się z żoną, a pan MW w programie stroił fochy Marcin postanowił jeszcze raz odnieść się do sprawy podkreślając, że nie miał na...

Laura w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"
Mat. prasowe
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Laura mówi wprost: "Mam syna". Jak zareagował Maciej?! 
Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyznaniem o dziecku zszokowała męża. Maciej totalnie nie spodziewał się rozmowy o dzieciach... Wystraszył się?

Laura i Maciej to zdecydowanie najsympatyczniejsza para " Ślubu od pierwszego wejrzenia ". Pan młody nie potrafił przestać się uśmiechać i przyznał wprost:  Jestem szczęściarzem.  Szczęściem Macieja cieszą się również jego najbliżsi, nie mogąc uwierzyć w to, jak niesamowity wpływ ma na niego nowo poznana żona. Laura skrywała jednak swoją małą tajemnicę... Podczas przyjęcia weselnego wyznała, że... ma syna! Zobaczcie, jak zareagował Maciej!  Zobacz także:  Fani "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podstępem podpytali Igę o Karola. Pierwszy raz nawiązała do męża! Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o synu. Ma dziecko?  Laura ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemal natychmiastowo podbiła serca rodziny Maćka. Jego ojciec nie mógł uwierzyć, że ta para poznała się dopiero kilka godzin temu. Z kolei jego starszy brat jest totalnie zauroczony nową bratową. Okazuje się także, że Laura ma ogromne poczucie humoru, a to jak zawodowo wkręciła Maćka podczas wesela rozśmieszyło wszystkich do łez. - No nie powiedziałam Ci, bo...  mam syna . Na czterech łapach - Ale go zestresowałaś - śmiali się goście  Maciej przez chwilę zamarł, jednak chwilę później odetchnął z ulgą. Generalnie już jest ustalone, że A. wychodzisz rano z psem, mam nadzieję, że lubisz rano wstawać. Dwa wynosisz śmieci - śmiała się Laura, a Maciej nie protestował.  Przy okazji podjęli temat posiadania potomstwa. Laura przyznała, że marzy o trójce, z kolei Maciej zdradził, że w ankiecie napisał "przynajmniej dwoje" a trzecie... "już jest na czterech łapach". Laura i Maciej idealnie się uzupełniają! Jak potoczą się ich dalsze losy? Już się nie możemy doczekać, aż poznamy ich decyzję!  Zobacz...

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pisze o piękności. Kogo ma na myśli?
Instagram @macksiaz
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej wspomina dramat sprzed roku: "Byłem w trudnej sytuacji"
Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" pokazał dramatyczne zdjęcie: "Było to kolejne doświadczenie, które mnie kształtowało".

Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydował się na poruszające wyznanie. Opowiedział o wydarzeniach sprzed roku, które zmieniły jego życie. Wówczas brał udział w 5. edycji ślubnego show. Czy jego wspomnienia mają coś wspólnego z jego małżeństwem z Laurą?  Rok temu byłem postawiony w trudnej sytuacji życiowej... - zaczął swój wpis.  Poznajcie szczegóły.  Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Dramat u Wojtka i Agnieszki: "Dlaczego ludzie to robią?!" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Maciej wspomina wypadek Maciej ze " Ślubu od pierwszego wejrzenia " wrócił pamięcią do dramatycznej sytuacji ze swojego życia. Po raz pierwszy opowiedział o tym podczas finałowego odcinka 5. sezonu. Gdy produkcja odwiedziła go w jego domu w Katowicach, okazało się, że miał wypadek samochodowy.  Jakiś czas temu, chyba półtora tygodnia temu miałem wypadek samochodowy, ucierpiało moje czoło no i wyglądam, jak wyglądam - powiedział wówczas przed kamerami. Teraz postanowił wrócić pamięcią do tych trudnych momentów i napisał na Instagramie:  Rok temu byłem postawiony w trudnej sytuacji życiowej, to że żyję należy nazwać opieką Boską lub cudem. Za dużo przypadku w tym wypadku 🤯😅 Było to kolejne doświadczenie życiowe, które mnie kształtowało i było dla mnie nauką. Jestem przekonany, że jeszcze niejednokrotnie będę stawiany w takich sytuacjach. Są 2 wyjścia albo się załamać albo potraktować to jako cenne doświadczenie, które zaprocentuje dla nas w przyszłości 💪. Ja to potraktowałem w taki sposób 🙃 Naprawdę uważam, że nie ma przypadku i wszystko się dzieje po coś, w konkretnym celu... życzę powodzenia w stawianiu czoła...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik