Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przed studiem DD TVN
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta w zaawansowanej ciąży trenuje ze sztangą

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie rezygnuje z intensywnych treningów nawet w ciąży. Fani nie kryli zaskoczenia, gdy zobaczyli co robi młoda mama!

Aneta i Robert, uczestnicy 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", już niedługo zostaną rodzicami. Termin porodu zbliża się wielkimi krokami, ale to niczego nie zmieniło w życiu młodej mamy. Aneta z wielką radością opisywała swoim fankom jak fantastycznie czuje się w czasie ciąży i że nie ma zamiaru rezygnować ze swoich codziennych przyzwyczajeń, w tym oczywiście aktywności fizycznej. Ćwiczenia z gumami czy sztangą są codziennością Anety, a fani nie mogą się nadziwić! Czy to nie za trudne treningi jak na zaawansowaną ciążę?

"Ślub od pierwszego wejrzenia 7": Agnieszka gorzko o wyprowadzce Kamila. "To nie było tak, jak to przedstawili!"

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6" Aneta chwali się ćwiczeniami w ciąży

Małżeństwo Anety i Roberta było wyjątkowe od samego początku. Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" nie mogli oderwać oczu od pary, która poznawszy się na ślubnym kobiercu zakochała się w sobie niemal od pierwszego wejrzenia. Każdy kolejny odcinek miłosnego eksperymentu utwierdzał widzów w przekonaniu, że tych dwoje po prostu znalazło miłość życia! Uwieńczeniem udziału w programie były urocze zaręczyny pary. Po tak emocjonującej emisji programu na widzów czekała kolejna wspaniała wiadomość. Aneta i Robert przyznali, że spodziewają się dziecka i wyjawili, że będzie to synek. Zakochani codziennie więc chwalą się wspólnymi zdjęciami, a Aneta chętnie opowiada o swojej ciąży.

Uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia 6" przyznała nie raz, że swój wyjątkowy stan znosi naprawdę nadzwyczajnie, bo niemal bezobjawowo. Aneta przyznała, że czuje się świetnie, nie cierpi na żadne mdłości, hormonalne zawirowania czy huśtawki nastrojów. Przyszła mama prowadzi więc taki styl życia, jak przed ciążą, odżywia się zdrowo i sporo trenuje. Co ciekawe, Aneta nie tylko wykonuje ćwiczenia, ale także biega i śmieje się, że różnicą jest tylko to, że w osobistych maratonach musi jej teraz dla bezpieczeństwa towarzyszyć jej mąż. Deklaracje na temat dbałości o zdrowie fizyczne nie zmieniają się wraz z rosnącym brzuszkiem uczestniczki. Najnowsze zdjęcia Anety zaskoczyły fanów!

Aneta ze ślubu od pierwszego wejrzenia pokazała się tuż po treningu
aneta_zuchowska/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała wózek dla syna. Ale limuzyna!

Przyszła mama trenuje z życiem przeróżnych pomocy. Jak przystało to profesjonalną trenerkę sportową Aneta korzysta z gum, a także... sztangi! Nawet w tym stanie uczestniczka nie rezygnuje z porządnego treningu z obciążeniem!

Pomoce treningowe, których używa Aneta ze ślubu od pierwszego wejrzenia
aneta_zuchowska/Instagram

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Robert nie będzie przy narodzinach syna? Aneta zabrała głos 

Widzowie nie raz już pytali Anetę, czy aby na pewno robi słusznie trenując w ciąży. Uczestniczka zaznaczyła kategorycznie, że nie ma zamiaru rezygnować ze swoich przyzwyczajeń, skoro ciążę przechodzi łagodnie i czuje się bardzo dobrze. 

- Każdy robi to, co uważa, że będzie dla niego najlepsze, tak? Ciąża to nie choroba. Trenowałam całe życie, nie przestałam w ciąży i tak zostanie do dnia porodu- wyznała podczas jednej ze swoich relacji na InstaStories. 

Poród zbliża się wielkimi krokami, a Aneta zapewnia, że niczego się nie boi. Uczestniczka jest wzruszona tym, co ją spotkało. Na swoim Instagramie przyznała ostatnio:

- Nie pomyślałabym nigdy o tak pięknym zakończeniu. Ba, dałabym sobie rękę uciąć, że tak nie będzie, że to niemożliwe... Nie miałabym dziś jednej ręki. Słuchajcie, wszystko jest możliwe, wszystko - wzrusza się Aneta.

Jesteście zaskoczeni, że tak potoczyły się losy tej pary?

Aneta ze ślubu od pierwszego wejrzenia
aneta_zuchowska/Instagram

Aneta i Robert ze Ślubu od pierwszego wejrzenia przed studiem DD TVN
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta o treningach w ciąży. "To nie choroba"
Uczestniczka ostatniej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dodała jednak, że teraz podczas biegania w plenerze musi towarzyszyć jej Robert. Dlaczego? Sprawdźcie, co napisała Aneta!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaledwie kilka dni temu ogłosili, że zostaną rodzicami. Uczestniczka ostatniej edycji kontrowersyjnego eksperymentu TVN pokazała wówczas spory, ciążowy brzuszek i potwierdziła, że za kilka miesięcy zostanie mamą. Teraz Aneta podczas relacji na InstaStories poruszyła temat treningów w czasie ciąży. Żona Roberta wyznała, że pomimo rosnącego brzuszka nie zamierza rezygnować z aktywności sportowej. Sprawdźcie, co napisała! Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" trenuje w ciąży Aneta i Robert to jedyna para z szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która postanowiła kontyuować swoje małżeństwo. Para od samego początku nie ukrywała, że jest sobą zachwycona i nic nie wskazywało na to, żeby coś w tej kwestii miało się zmienić. Po emisji finałowego odcinka, który był nagrywany kilka miesięcy temu, Aneta i Robert potwierdzili, że wciąż są razem.  (...) Dziś w końcu z serduszkiem przepełnionym miłością chciałabym tylko krótko powiedzieć, że u nas wszystko ok☺️ Kolejne miesiące po programie, kiedy kamery już zgasły, były (jeśli to możliwe) jeszcze piękniejsze... Utwierdziły nas tylko w przekonaniu, że 'to jest to'. Dalej tak 'nudno' jak w programie;) i na spokojnie brniemy sobie przez życie razem🥰 i jeśli to było nudne...to mam nadzieję na taką nudę do końca swoich dni😅🙏😉- pisała Aneta.  Zobacz także:   "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert o życiu przed finałem show: "Byliśmy wytykani palcami" Kilka dni później zakochani zaskoczyli swoich fanów i zdradzili, że spodziewają spodziewają się dziecka. Aneta pochwaliła się sporym ciążowym brzuszkiem, który do tej pory ukrywała pod luźnymi stylizacjami. Uczestniczka...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała zdjęcia z wakacji. W okularach odbija się Robert?
Screen Player.pl , Instagram @anetczajkowska
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała zdjęcia z wakacji. W okularach odbija się Robert?
Aneta z 6. edycji "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokazała zdjęcia z urlopu, a fani wciąż szukają potwierdzenia, że udała się tam z Robertem. Miał ich zdradzić jeden szczegół!

Aneta i Robert to zdecydowanie faworyci 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". I choć na początku swojej znajomości oboje z dystansem podchodzili do społecznego eksperymentu TVN i wybranego przez specjalistów partnera, to z czasem ich relacja zaczęła się coraz bardziej rozwijać. Nic więc dziwnego, że fani tej dwójki niemal na każdym kroku doszukują się przesłanek świadczących o tym, jak potoczyły się losy małżonków po zakończeniu programu. Na instagramowym profilu Anety właśnie pojawiły się zdjęcia z rajskich wakacji, a internauci bacznie przyglądają się odbiciu w jej okularach przeciwsłonecznych. Czyżby widać w nim było... Roberta? Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia". Anita z trzeciej edycji wbija szpilę obecnym uczestnikom? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert są razem po programie? Najnowsza, 6. edycja  "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  od samego początku serwuje widzom mnóstwo emocji. Niestety, pomimo iż sympatycy miłosnego show na początku sezonu  mieli same dobre uczucia, gdy poznali uczestników , szybko  stracili zaufanie w szczególności do Kasi , która po płomiennych pocałunkach podczas wesela z Pawłem, nagle postanowiła się od niego odciąć. Wielkim zaskoczeniem dla widzów jest również relacja Julii i Tomasza, który nie kryje rozczarowania figurą swojej małżonki . I choć to właśnie na początku sezonu te dwie pary były uznawane przez widzów za najlepiej dobrane, to czarnym koniem edycji okazał się związek Anety i Roberta. Ich relacja rozwija się bardzo powoli, jednak w przeciwieństwie do pozostałych par, u tej dwójki rodzi się duchowa i fizyczna bliskość . W programie możemy więc podziwiać nie tylko ukradkowe spojrzenia małżonków, czułe gesty, troskę o...

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta przed finałem sugeruje, że rozstała się z Robertem?! 
Screen Programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta przed finałem sugeruje, że rozstała się z Robertem?! 
Przed nami wielki finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Czy Aneta i Robert powiedzą sobie tak, a może się rozstaną?  Zaskakujący komentarz uczestniczki.

Finał 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. 14 grudnia poznamy decyzję trzech, skojarzonych ze sobą par, które na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, stanęły ze sobą na ślubnym kobiercu. Czy faworyci show - Aneta i Robert - zdecydują się pozostać w związku, a może zażądają rozwodu? Wymowny komentarz uczestniczki sprawił, że w sieci zawrzało! "Ślub od pierwszego wejrzenia": związek Anety i Roberta nie przetrwał próby czasu? Pomimo iż na początku 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" widzowie TVN odbierali Anetę za wycofaną, dystansującą się, a nawet wyniosłą, szybko zmienili zdanie na jej temat. Atrakcyjna brunetka, w mgnieniu oka zyskała w oczach sympatyków społecznego eksperymentu. Czułe gesty, wymowne spojrzenia i namiętne pocałunki, jakimi obdarowywała swojego telewizyjnego męża sprawiły, że Aneta i Robert z "najgorzej dopasowanej" pary awansowali na ulubieńców widzów. I podczas, gdy Tomasz oczekuje od swojej żony schudnięcia , a Kasia zamiast rozmawiać z mężem,   potrafi wykonać nawet 20 telefonów dziennie do swojej mamy , relacja Anety i Roberta coraz bardziej się rozwija. Już we wtorek, 14 grudnia, stacja TVN wyemituje finałowy odcinek 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". To właśnie wtedy dowiemy się, które pary postanowiły kontynuować swoją relację, a które podjęły decyzję o rozstaniu. Podczas, gdy widzowie wręcz żądają rozwodu Pawła i Julii , a w sieci pojawiły się plotki, jakoby Kasia pozwała Pawła o alimenty , sympatycy miłosnego hitu TVN są przekonani, że jedyną parą, jaka postanowi pozostać w małżeństwie po zakończeniu programu będą Aneta i Robert. Tymczasem zaskakujący komentarz uczestniczki, tuż przed finałem "Ślubu od...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner