Aneta i Robert ze ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Aneta i Robert już się w sobie zakochali? "To jest magiczne"

Aneta i Robert sami są zaskoczeni tym, jak przebiegła ich podróż poślubna. Para nie szczędziła sobie pocałunków i dotyku. Czy między nimi doszło czegoś więcej?

Aneta i Robert do swoich małżeństw podchodzili bardzo otwarcie, jednak z dystansem. Oboje wiedzieli, czego oczekują po swoim udziale w programie, dlatego, gdy okazało się, że są do siebie bardzo podobni, dość szybko zaczęli się do siebie zbliżać, a ich wyjazd w podróż poślubną był pełen romantycznych chwil i radości z tego, że spędzają wspólnie czas. Widzowie byli zaskoczeni tym, jak para szybko się w sobie zakochuje, jednak nikt nie spodziewał się, że to uczucie jest tak silne. W najnowszym odcinku, małżeństwo zdecydowanie nie zachowuje się, jakby znało się kilka dni. Między tym duetem jest ogromna chemia i chęć tworzenia wspólnej przyszłości. Pytanie tylko, czy te piękne dni naprawdę przyniosą im gwarancję udanego związku i czy Aneta nie zrazi się tak dużym zaangażowaniem swojego męża?

"Rolnik szuka żony". Stanisław żałuje udziału w programie? "Będzie co wnukom opowiadać"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" Robert przygotował dla Anety niespodziankę. To dla niej za dużo?

Aneta i Robert zdecydowanie nie dali się poznać widzom programu jako romantycy. Oboje są rzeczowi, lubią konkrety, a stres przekuwają w żarty i pewność siebie. Dla tego małżeństwa tym większym szokiem było to, w jaki sposób potoczyła się ich relacja. Pierwszy wspólny poranek był już dla nich pełen czułości, zaś każdy kolejny dzień tylko ich do siebie przybliżał. Para wspólnie jadła, spędzała czas, spacerowała, żartując i będąc blisko jak naprawdę udane małżeństwo. Zachwycona Aneta dała się ponieść wszystkiemu, co zaproponował jej mąż. Para wykąpała się w gorącej bali pod niebem pełnym gwiazd, spacerowała po górach, bo Aneta uwielbia wspinaczkę i trasy górskie. Co prawda Robert nie był tak rozentuzjazmowany na wspólną wycieczkę w góry, ale z myślą o ukochanej nie pisnął nawet słowa skargi. 

Później para czytała wspólnie wiersze. Robert, który deklarował, że nie jest zbyt romantyczny, szeptał żonie poezję, a ona nie skrywała ogromnego wzruszania. To był pierwszy moment, gdy Aneta uzmysłowiła sobie, że to, co się dzieje, jest niezwykłe i bardzo magiczne.

Robert i Aneta czytają poezję
screen/Player.pl

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta pokazała zaskakujące nagranie! Czyżby dowód, że są razem? 

Każdą późniejszą chwilę para spędzała razem, nie szczędząc sobie bliskości i czułości. Skradzione pocałunki, gładzenie po twarzy, przytulenia, czy zwykłe trzymanie się za ręce spowodowało, że między parą każdego dnia rodziło się coraz większe uczucie. Nic więc dziwnego, że Robert coraz śmielszy w okazywaniu swoich uczuć, zorganizował żonie piknik-niespodziankę. Aneta nie kryła zaskoczenia i zawstydzenia, jednak mimo to pocałowała Roberta gorąco i nieśmiało usiadła do przygotowanego przez niego pikniku. Co wtedy czuła?

- Lubię niespodzianki, lubię, tylko chyba nie jestem przyzwyczajona do takowych. Dlatego tak wyszłam, dlatego tak zawstydzona byłam, nie umiałam chyba tego przyjąć. No kurczę, było romantycznie - przyznała szczerze Aneta. 

Robert i Aneta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia całują się
screen/Player.pl

Aneta i Robert sami nie wierzą w uczucia, które ich połączyły. Oboje zdają sobie sprawę, że podróż poślubna to bańka mydlana, w której ich związek nie zostaje poddany próbom codzienności. Jak na razie jednak wygląda na to, że para jest gotowa stawić czoło powrotowi do domu i rozpoczęciu życia razem. Eksperci jednak obawiają się, czy zauroczenie i romantyczne gesty Roberta nie zrażą Anety do tej relacji. 

A Wy jak myślicie? Czy zauroczenie, jakie pojawiło się między parą, może odbić się przeciwko nim?

Aneta i Robert podczas podróży poślubnej
screen/Player.pl

Robert i Aneta ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Idylla w małżeństwie Roberta i Anety! "Jest jakaś chemia"
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie spodziewali się, że ich związek tak szybko się rozwinie. Para spędziła swoją podróż poślubną wyjątkowo romantycznie.

Aneta i Robert podeszli do swojego udziału w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" z bardzo dużym luzem. Oboje przyznali, że nie stresowali się uroczystością z nieznajomym, a byli raczej ciekawi tego, co czeka ich w trakcie eksperymentu. Nikt z nich jednak nie spodziewał się, że tak szybko się na siebie otworzą, a między nimi pojawi się prawdziwe uczucie. Podróż poślubna małżeństwa zaskoczyła nawet ich samych: "To było jak randka". "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert zachowują się jak zakochani!  Aneta i Robert od samego początku poczuli, że z tego związku może być coś więcej. Uczestnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia"  zachowywali się niemal tak samo, a ich pierwsza rozmowa była pełna humoru i ogromnego zaskoczenia tym, jak świetnie się rozumieją. Przez cały ślub i wesele uczestnicy żartowali i pomału się poznawali, nie pozwalając sobie na przesadne czułości. Pierwszy wspólny ranek zaskoczył małżeństwo, bo tuż po przebudzeniu, zaczęli się do siebie przytulać i robić sobie wspólne zdjęcia. Widać, że między nimi bardzo zaiskrzyło! Pierwszą weryfikacją tej znajomości miał być pierwszy wspólny wyjazd. Para wybrała się w podróż poślubną do pięknego domku, położonego w górskim miasteczku. Oboje zachwycali się niezwykłymi widokami, a romantyczna i intymna aura pomogła parze jeszcze bardziej się na siebie otworzyć. Aneta i Robert w przeciwieństwie do innych par, nie mają kłopotu, by okazywać sobie czułość, by się przytulić i być ze sobą blisko. Rober wykorzystał ten fakt, i przygotował wodę w zewnętrznej bali, gdzie zaprosił swoją żonę do wspólnej kąpieli pod niebem pełnym gwiazd. Małżeństwo napiło się szampana z kieliszków i nie mogło oderwać od siebie wzroku. Tę uroczą randkę Aneta skwitowała:...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Pierwsze czułości Anety i Roberta! Fani w szoku
Aneta i Robert z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" tuż po weselu zaczęli się do siebie zbliżać! Pojawiły się czułe gesty i łzy wzruszenia!

Aneta i Robert z 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wspaniale bawili się na swoim weselu. Humory dopisywały, a goście wprost przyznawali, że ta dwójka naprawdę do siebie pasuje. Choć podczas wesela para nie była jeszcze skłonna do okazywania sobie czułości, to jednak już następnego dnia pomiędzy Anetą i Robertem pojawiły się pierwsze słodkie gesty! Aneta nie mogła ukryć łez wzruszenia, a Robert przyznał, że ich relacja świetnie się rozwija! Sprawdźcie szczegóły. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert przyłapani razem po programie?! Fanka: "Wiem, że wyszło" "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert zapatrzeni w siebie! Ich relacja przetrwa? Jak na razie wszystko wskazuje na to, że dobory par przez ekspertów "Ślubu od pierwszego wejrzenia" są jak najbardziej trafne - w szczególności jeśli chodzi o Anetę i Roberta. Para od początku złapała świetny kontakt , co zauważyli nie tylko oni sami, ale przede wszystkim ich najbliżsi. Mają podobne poczucie humoru, są piękni i pozytywnie nastawieni do życia. Nic więc dziwnego, że już podczas pierwszego wspólnego poranka, pojawiły się między nimi pierwsze czułości. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta komentuje ślub z Robertem! "Zgubne pierwsze wrażenie" Aneta i Robert niedługo po przebudzeniu, zaczęli trzymać się za ręce, przytulać i robić sobie wspólne zdjęcia. Nie mogli również oderwać od siebie wzroku! Radość malowała się na ich twarzach i pojawiły się nawet łzy szczęścia! - Nie wyobrażałam sobie, że będzie aż tak fajnie, aż tak dobrze, aż tak pięknie! To jest dla mnie duże zaskoczenie, bo ogólnie nie liczyłam na takie coś - powiedziała Aneta, która za chwilę ze łzami w oczach...

Ślub od pierwszego wejrzenia: Aneta i Robert pierwsze rozmowy
Screen/Player.pl
TV-Show
"Ślub od pierwszego wejrzenia": Fani znaleźli dowód, że Aneta i Robert się rozstali?!
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przez przypadek przyznała, że jest singielką? Fani mają dowody, że na wakacje pojechała jednak bez męża!

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" to para, w którą widzowie wierzą najbardziej. Od samego początku między małżeństwem czuć było chemię i pełne zrozumienie, a ich podróż poślubna zwiastowała szczęśliwą, wspólną przyszłość. To jednak wciąż nie jest zapewnieniem, że tych dwoje przetrwało i wciąż jest razem. Fani pilnie przyglądają się mediom społecznościowym zarówno Anety jak i Roberta, by znaleźć choć drobny szczegół świadczący o tym, jak potoczyły się losy tej pary. Tym razem internauci nie mają dobrych wieści. Czyżby to małżeństwo się rozpadło? "Ślub od pierwszego wejrzenia": Aneta i Robert nie są już małżeństwem?  6. edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia" od samego początku serwuje widzom mnóstwo emocji. Fani  mieli same dobre uczucia, gdy poznali uczestników najnowszej edycji, jednak szybko  stracili zaufanie w szczególności do Kasi , która wydawała się być taka szczęśliwa podczas ślubu z Pawłem, a teraz dystansuje się od męża. Z kolei między Julią a Tomaszem brakuje iskry zauroczenia, choć para bardzo się stara i pielęgnuje swoją relację. Tymczasem Robert i Aneta są niemal wzorowymi bohaterami programu. Od samego początku przypadli sobie do gustu - pierwszy wspólny poranek był pełen czułości, a podróż poślubna okazała się być bardzo romantycznym i udanym wyjazdem, pełnym randek , rozmów i zaskakującej czułości. Nic więc dziwnego, że fani są niemal pewni, że ta para przetrwała. Jednak to nie jest wcale takie oczywiste. Zobacz także:  "Ślub od pierwszego wejrzenia" Julia zapytała Tomasza o jego typ kobiety. "To błąd, że odpowiedział" Widzowie jeszcze nie mieli okazji zobaczyć, jak ta relacja rozwinęła się codziennym życiu, które...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner