Stało się! Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" wzięli ślub. Właśnie dziś, w sobotę 5 sierpnia, zakochani ślubowali sobie miłość i wierność małżeńską. Piękna uroczystość odbyła się w zamku w Niepołomicach, gdzie jakiś czas temu się zaręczyli. W sieci pojawiły się już pierwsze kadry ze ślubu Iwony i Gerarda!

Reklama

Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" powiedzieli sobie tak

Iwona i Gerard poznali się na planie drugej edycji "Sanatorium miłości". Senior od samego początku nie ukrywał, że jest zauroczony najmłodszą uczestniczką hitu TVP, jednak dopiero po zakończeniu zdjęć okazało się, że połączyło ich prawdziwe uczucie. W 2020 roku okazało się, że Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" zamieszkali razem i oficjalnie potwierdzili swój związek. Po jakimś czasie doszło do zaręczyn, a dziś zakochani powiedzieli sobie "tak"!

Tylko spójrzcie, jak Iwona i Gerard z "Sanatorium miłości" prezentowali się na swoim ślubie.

Zobacz także: Katarzyna Zielińska z mężem obchodzą 10. rocznicę ślubu. "Jestem szczęśliwa, że spotkała mnie ta miłość"

Filip Radwański/AKPA

Była uczestniczka programu o poszukujących miłości seniorach zachwyciła swoim wyglądem w długiej, kremowej sukni z mocno zdobionym gorsetem. Gerard z kolei zadał szyku w klasycznym granatowym garniturze. Razem wyglądali pięknie! Relacja z uroczystości została opublikowana na profilu programu TVP na Instagramie.

Zobacz także

Zobacz także: Krzysztof Skiba wybrał garnitur ślubny: "Nigdy bym nie przypuszczał, że w garniaku będę się czuł dobrze"

Instagram @sanatorium_milosci_tvp
Reklama

Iwonie i Gerardowi serdecznie gratulujemy!

Instagram @sanatorium_milosci_tvp
Reklama
Reklama
Reklama