Halina z Sanatorium miłości w czerwonej kurtce
Facebook Sanatorium miłości TVP

Sanatorium miłości: Halina popłakała się na randce z Wiesławem. Mówiąc to, nie mogła ukryć łez!

Halina z Sanatorium miłości w czerwonej kurtce
Facebook Sanatorium miłości TVP

Producenci "Sanatorium miłości" pokazali w sieci fragment nowego odcinka programu! Okazuje się, że w kolejnej odsłonie hitu TVP Halina wybierze się na kolejną randkę z Wiesławem. Jak zakończy się ich spotkanie? Pani Halina nie mogła powstrzymać łez przed kamerami! Zobaczcie sami.

Halina płacze na planie "Sanatorium miłości"

W ostatnim odcinku "Sanatorium miłości" Halina wybrała się na randkę z Wiesławem. Kobieta była zachwycona, że kolega z programu właśnie z nią chciał spędzić wspólne chwile. Niestety, szybko się okazało, że Wiesław bardzo polubił Halinę ponieważ przypomina mu jego mamę. Uczestnik hitu TVP głośno przyznał, że polubił Halinę ale może zaoferować jej jedynie przyjaźń. Teraz okazuje się, że Halina i Wiesław wybiorą się na kolejną randkę- tym na randkę w ciemno! 

W sieci pojawił się przedpremierowy fragment nowego odcinka "Sanatorium miłości" a w nim randka Haliny i Wiesława. Uczestnicy programu wybrali się na wspólne gotowanie, a pani Halina nie potrafiła ukryć łez, mówiąc o swojej samotności.

Na pewno bym chciała takiego mężczyznę, który by mnie wspierał, który by mi pomógł bo wiadomo nie jestem już w młodym wieku, tylko już człowiek coraz starszy - pani Halina mówiła przed kamerami.

Internauci są zachwyceni panią Haliną. Pod fragmentem nowego odcinka na Facebooku pojawiło się sporo bardzo pozytywnych komentarzy.

- Przekochana osoba... Pani Halinko, jest Pani cudowna kobieta i na pewno znajdzie Pani fajnego Pana. 😘😘😘😘😘😘 z całego serca życzę 😘💋💋💋💋
- Pani Halinka ❤️❤️❤️ wielkie serce 💓💓💓 Oby znalazła przyzwoitego Pana , żeby dbał o nią bo ona na pewno nim się zaopiekuje ❤️❤️❤️ trzymam kciuki za Panią Halink∑ 💓💓💋💋💋
- Pani Halinka ulubienica wszystkich widzów dobra sympatyczna życzę jej wszystkiego najlepszego zasługuje na szczęście powodzenia 👍
- Pani Halinko zasługuje pani na mężczyznę który doceni pani wielkie serce i wrażliwość - komentują fani.

Wszystko wskazuje na to, że widzowie pokochali panią Halinę! Musimy przyznać, że my również ją uwielbiamy :)

Zobaczcie wzruszający fragment "Sanatorium miłości"!

Zobacz także: Władysław z "Sanatorium miłości" odczytał list do zmarłej żony. Ten fragment programu porusza do łez 

Halina i Wiesław wybrali się na randkę w ciemno.

My cały czas kibicujemy pani Halinie, żeby znalazła swoje szczęście.

Sanatorium Miłości
Instagram

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48