Władysław z Sanatorium miłości w szarej bluzie
Facebook Sanatorium miłości TVP
TV-Show

Władysław z "Sanatorium miłości" odczytał list do zmarłej żony. Ten fragment programu porusza do łez 

Sanatorium miłości: Władysław o zmarłej żonie.

Poruszające sceny w najnowszym odcinku "Sanatorium miłości"! Już w najbliższą niedzielę, 24 stycznia, Telewizyjna Jedynka wyemituje kolejną odsłonę uwielbianego przez widzów programu w którym Władysław publicznie odczyta list napisany do zmarłej żony. Wyznanie uczestnika wzrusza do łez. Zobaczcie, co wydarzy się w nowym odcinku "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska wspomina Cezarego Mocka. Dziś mija pierwsza rocznica śmierci uczestnika "Sanatorium Miłości"

Władysław z "Sanatorium miłości" napisał list do zmarłej żony

Władysław to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych uczestników najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Po ostatnich dwóch odcinkach programu wszystko wskazuje na to, że Władysław bardzo polubił Jadwigę, dla której zerwał polne kwiaty i z którą wybrał się na randkę. Czy pan Władysław znajdzie swoje szczęście w programie? My cały czas trzymamy kciuki, żeby tak się stało. Zanim jednak zobaczymy kolejną odsłonę "Sanatorium miłości" zobaczcie poruszający fragment programu, w którym pan Władysław odczytuje list do zmarłej żony.

Kochana Ewuniu, zostawiłaś mi 14-letnią córkę Milenkę. Jest dzisiaj magistrem inżynierem ochrony środowiska. Udało mi się...- powiedział łamiącym głosem i nie potrafił powstrzymać łez. 

List Władysława poruszył internautów. 

- Ale się wzruszyłam 😪 Powodzenia życzę dla Pana
- Wspaniały człowiek , o bogatym wnętrzu , wrażliwy, kulturalny, miły . Na jego twarzy wymalowane jest ciepło , spokój, kultura .....❤️
- Najfajniejszy facet w tym programie bardzo mu kibicuje od samego początku
- Popłakałam się - komentowali internauci. 

Zobaczcie ten poruszający fragment nowego odcinka "Sanatorium miłości"!

Zobacz także: Sanatorium miłości. Pocałunki i romantyczne wyznania na randce Anny i Zbigniewa! Będą razem?

Pan Władysław odczytał poruszający list do zmarłej żony. 

 

W najnowszym odcinku programu nie zabraknie wzruszeń.

 

Mamy nadzieję, że pan Władysław znów będzie szczęśliwy.

Sanatorium Miłości
Instagram

 

Iwona z "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show
Kim z zawodu jest Iwona z "Sanatorium miłości"? Posłuchajcie sami, co nam opowiedziała
Kim z zawodu jest Iwona z "Sanatorium miłości"? Posłuchajcie sami, co nam opowiedziała

To, że Iwona jest jedną z barwniejszych postaci „Sanatorium miłości” wiedzieliśmy już od pierwszego odcinka. Kobieta ma niezwykłe doświadczenie. Ostatnio opowiedziała nam m.in. o stracie bliskiej osoby . Ale okazuje się, że gwiazda programu to kobieta ambitna zawodowo. A co wyznała przed kamerą "Party" o swoim wykształceniu. Posłuchajcie sami!  Zobacz także:  "Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi "Sanatorium miłości" TVP ma już wielu oddanych fanów. Śledzicie perypetie sympatycznych uczestników?

Wiesia z "Sanatorium miłości"
Newsy
"Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości"
"Jeszcze nam powiesz, że na seks pójdziemy!" Oto 4 najlepsze teksty Wiesi z "Sanatorium miłości"

Za nami pierwszy odcinek "Sanatorium miłości" . Na zdecydowaną ulubienicę już teraz wyrosła Wiesława, którą fani porównują do Ryszarda z pierwszej edycji programu. Jej teksty rozśmieszyły widzów niemal do łez. Oto 5 najlepszych tekstów Wiesi, dzięki którym wy również się w niej zakochacie! Zobacz także:  Marek i Małgorzata z "Sanatorium miłości" wrócili do siebie? Zobaczcie najnowsze zdjęcia! 1.  Od razu muszę ocenić, czy burak. Bo brukiew, to jeszcze można przerobić - mówiła przed przyjściem panów Wiesława. 2.  To się zebrali panowie najpiękniejsi z Polski, i najpiękniejsze panie - dodała Wiesława później. 3. Po tym jak Marta Manowska przygotowała pierwszą atrakcję dla uczestników, Wiesia wypaliła:  Może na seks pójdziemy? My już nie jesteśmy młode kobiety, to nam dwa dni trzeba poobserwować! 4. Kolejny moment, kiedy Wiesia zaskoczyła wszystkich, to rozmowa z innym uczestnikiem: Ile masz lat? - zapytała. A na ile wyglądam? - zwrócił się do Wiesi kolega. A to nieistotne - odpowiedziała. Czy Wiesia już teraz jest też waszą faworytką? Zobacz także:  Miał być ślub, a wyszło... rozstanie! Małgosia i Marek z "Sanatorium miłości" nie są już razem Przypominamy, następne odcinki "Sanatorium miłości" będziecie mogli oglądać w niedziele o godzinie 21.15 na antenie TVP1. Emeryci spotkają się w znanym już dobrze widzom Sanatorium Równica w Ustroniu. W programie bierze udział 12 uczestników. Są to:  Wiesława, Władysław, Iwona, Adam, Halina, Waldemar, Władysław, Wojtek, Bożena, Barbara, Stenia, Gerard . A wy, polubiliście już Wiesławę? Na razie Wiesława to zdecydowana ulubienica widzów.

Marta Manowska z uczestnikami 2. edycji "Sanatorium miłości"
Instagram
Newsy
Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań specjalnego odcinka "Sanatorium miłości"! 
Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"!

Marta Manowska przekazała świetną wiadomość dla wszystkich fanów "Sanatorium miłości"! Prowadząca hitowy program o poszukujących miłości seniorach opublikowała na Instagramie zdjęcia z planu i zdradziła, że ruszyły nagrania specjalnego odcinka z uczestnikami drugiej edycji "Sanatorium miłości"! W programie pojawi się m.in. uwielbiana przez widzów Wiesia oraz Iwona i Gerard. Kto jeszcze? Spójrzcie na te zdjęcia! Ruszyły nagrania specjalnego odcinka "Sanatorium miłości" Na początku marca br. zakończyła się druga edycja "Sanatorium miłości". Wszyscy fani mieli wówczas nadzieję, że podobnie jak było w przypadku pierwszej edycji, po kilku tygodniach zostanie wyemitowany odcinek specjalny, w którym poznamy dalsze losy uczestników programu. Niestety, jak już wiemy tak się nie stało- ze względu na pandemię koronawirusa nagrania świątecznego odcinka zostały odwołane. Marta Manowska obiecała wówczas, że kiedy tylko będzie to możliwe, spotka się z uczestnikami "Sanatorium miłości 2".  Dla mnie to też miał być najszybszy rok w życiu. Dlatego cały styczeń siedziałam w Azji, żeby nabrać sił (...) Cały luty nagrywać program „8 wspaniałych”, cały marzec pilot - nowe otwarcie 7 sezonu "Rolnik szuka żony" i piękny, puentujący, wielkanocny odcinek "Sanatorium miłości".  Nad morzem odwołano nas ze zdjęć. Nie powstał. Ale wiem, że powstanie. Będzie w maju, latem, kiedy będziemy mogli wrócić do normalności- Marta Manowska pisała na Instagramie.  Teraz okazuje się, że Marta Manowska wróciła już na plan i nagrywa właśnie specjalny odcinek "Sanatorium miłości"! W programie pojawią się uczestnicy drugiej edycji programu. (...) program #specjalny @sanatorium_milosci_tvp...

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner