Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 wydaje się najmniej zadowolony ze swoich kandydatek. Choć piękne uczestniczki w sieci zbierają same komplementy, rolnik mocno dystansuje się wobec nich i jako jedyny zdecydował się na dość "oschłe" powitanie pań. Co więcej widzowie mogli usłyszeć nawet uszczypliwe uwagi np. wobec prezentu Roksany czy walizki Teresy. Po ostatnim odcinku Internauci nadali rolnikowi zaskakujący przydomek. Jest bardzo wymowny!

Reklama

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zyskał zaskakujące przezwisko!

Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" przywitali w swoich domach wybrane kandydatki i kandydatów. Z wyborów w pełni zadowoleni wydają się być jedynie Kamila i Krzysztof. Pozostali uczestnicy już sugerują, kogo mogą odesłać do domu. Największe zaskoczenie wzbudził Stanisław, który powiedział wprost, że nie do końca może rozszyfrować intencje Roksany i być może nie uda im się w pełnym składzie dotrwać do końca pobytu. Tymczasem internauci w sieci dom Stanisława nazywają pałacem, a samego rolnika tytułują "książę Stanisław".

Książę ...jak mu tam STANISŁAW...

książę Stanisław przed kamerami oschły, nieprzystępny, nudny, grymaśny a poza kamerami pokazał pazurki no no...

Bo On jest prawdziwy książę z pałacu, dlatego musi taki być....

Dom jak u Carringtonów

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu!

Internauci nie mają wątpliowści, że Stanisław nie wygląda na zainteresowanego żadną ze swoich kandydatek i powoli myśli o odsyłaniu ich po kolei:

On już jest znudzony tym wszystkim. Szkoda dziewczyn, olewa je koncertowo. Przykro się na to patrzy.

Dopiero pierwszy dzień i już mówi, że nie dotrwają chyba w komplecie ...dobrze, że im tego osobiście od razu nie powiedział

Po minach dziewczyn widać, że się już domyślają, że z tego raczej nic nie będzie, a szkoda bo fajne dziewczyny

Zobacz także

Wśród komentarzy pojawiły się też zaskakujące sugestie na temat tego, że Stanisław już znalazł partnerkę po nagraniu odcinka zerowego. Niedawno w mediach pojawiło się nawet zdjęcie rolnika z egzotycznych wakacji, których nie spędzał sam, a tymczasem w sieci można przeczytać, że Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" jest zakochany w blondynce.

Ale wiecie że on tylko teraz gra, bo między wizytówkami, a nagraniami poznał jakąś blondynkę. Teraz robi teatrzyk, bo jest związany umową, że ma zostać do końca programu. (...) - napisała jedna z Internautek i dodała, że skąd ma te informacje: od osób z jego okolic

Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Stanisław wywołał niemałe kontrowersje po dość oschłym powitaniu swoich kandydatek. W sieci nie ustają spekulacje na temat tego, że rolnik najprawdopodobniej nie wybierze żadnej z zaproszonych kobiet, a niektóre z nich widać, że zauroczyły się mężczyzną.

mat. prasowe TVP
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama