Stanisław z "Rolnik szuka żony 8" w swoim domu
mat. prasowe TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zyskał zaskakujący przydomek! Nie uwierzycie, jak nazwali go fani!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 po ostatnim odcinku zszokował widzów zachowaniem wobec kandydatek, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Rolnik zyskał zaskakujące i bardzo wymowne przezwisko!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 wydaje się najmniej zadowolony ze swoich kandydatek. Choć piękne uczestniczki w sieci zbierają same komplementy, rolnik mocno dystansuje się wobec nich i jako jedyny zdecydował się na dość "oschłe" powitanie pań. Co więcej widzowie mogli usłyszeć nawet uszczypliwe uwagi np. wobec prezentu Roksany czy walizki Teresy. Po ostatnim odcinku Internauci nadali rolnikowi zaskakujący przydomek. Jest bardzo wymowny!

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Stanisław  z "Rolnik szuka żony" 8 zyskał zaskakujące przezwisko!

Uczestnicy 8. edycji "Rolnik szuka żony" przywitali w swoich domach wybrane kandydatki i kandydatów. Z wyborów w pełni zadowoleni wydają się być jedynie Kamila i Krzysztof. Pozostali uczestnicy już sugerują, kogo mogą odesłać do domu. Największe zaskoczenie wzbudził Stanisław, który powiedział wprost, że nie do końca może rozszyfrować intencje Roksany i być może nie uda im się w pełnym składzie dotrwać do końca pobytu. Tymczasem internauci w sieci dom Stanisława nazywają pałacem, a samego rolnika tytułują "książę Stanisław". 

Książę ...jak mu tam STANISŁAW...

książę Stanisław przed kamerami oschły, nieprzystępny, nudny, grymaśny a poza kamerami pokazał pazurki no no...

Bo On jest prawdziwy książę z pałacu, dlatego musi taki być....

Dom jak u Carringtonów

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu!

Internauci nie mają wątpliowści, że Stanisław nie wygląda na zainteresowanego żadną ze swoich kandydatek i powoli myśli o odsyłaniu ich po kolei:

On już jest znudzony tym wszystkim. Szkoda dziewczyn, olewa je koncertowo. Przykro się na to patrzy.

Dopiero pierwszy dzień i już mówi, że nie dotrwają chyba w komplecie ...dobrze, że im tego osobiście od razu nie powiedział 

Po minach dziewczyn widać, że się już domyślają, że z tego raczej nic nie będzie, a szkoda bo fajne dziewczyny 😉

Wśród komentarzy pojawiły się też zaskakujące sugestie na temat tego, że Stanisław już znalazł partnerkę po nagraniu odcinka zerowego. Niedawno w mediach pojawiło się nawet zdjęcie rolnika z egzotycznych wakacji, których nie spędzał sam, a tymczasem w sieci można przeczytać, że Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" jest zakochany w blondynce. 

Ale wiecie że on tylko teraz gra, bo między wizytówkami, a nagraniami poznał jakąś blondynkę. Teraz robi teatrzyk, bo jest związany umową, że ma zostać do końca programu. (...) - napisała jedna z Internautek i dodała, że skąd ma te informacje: od osób z jego okolic

Dom Stanisława z Rolnik szuka żony 8

Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Stanisław wywołał niemałe kontrowersje po dość oschłym powitaniu swoich kandydatek. W sieci nie ustają spekulacje na temat tego, że rolnik najprawdopodobniej nie wybierze żadnej z zaproszonych kobiet, a niektóre z nich widać, że zauroczyły się mężczyzną. 

Stanisław z
mat. prasowe TVP

 

Kandydatka Stanisława w Rolnik szuka żony 8
mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Stanisława do Anny Bardowskiej! Podobne?
Stanisław i Teresa z "Rolnik szuka żony 8" zdaniem internautów tworzyliby świetną parę. Kandydatka rolnika jest porównywana do Anny Bardowskiej z 2. edycji hitu TVP!

Rolnicy w 8. edycji "Rolnik szuka żony" wybrali już kandydatki, które zaproszą do swoich gospodarstw i okazało się, że ich wybory były dość oczywiste dla fanów. Stanisław zdecydował się zaprosić Teresę, Roksanę i Aleksandrę. Jedna z kandydatek rolnika zwróciła uwagę internautów i pojawiły się zaskakujące porównania do Anny Bardowskiej z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Czy Teresa i Stanisław powtórzą historię Anny i Grzegorza Bardowskich? Kandydatka Stanisława z "Rolnik szuka żony" porównywana do Anny Bardowskiej. O co chodzi? Stanisław z " Rolnik szuka żony " jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 8. edycji. Mężczyzna, który początkowo deklarował, że chce znaleźć miłość w hicie Telewizji Polskiej nie wykazuje zbyt dużego zainteresowania swoimi kandydatkami. W sieci pojawiają się s pekulacje, że Stanisław już kogoś poznał i dlatego nie chce się angażować, a tymczasem serca widzów zdobyła jedna z kobiet, które zaprosił do swojego gospodarstwa. Chodzi oczywiście o Teresę! Młoda dziewczyna o delikatnej urodzie od razu wzbudziła zainteresowanie internautów i pojawiły się zaskakujące porównania.  Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Uczestnik jednym zdaniem zaimponował Kamili! Jest faworytem!  Internauci są zachwyceni jedną z kandydatek Stanisława i piszą wprost, że piękna brunetka z uroczym uśmiechem przypomina Annę Bardowską z 2. edycji , która znalazła miłość w programie i dziś jest szczęśliwą żoną Grzegorza Bardowskiego i mamą dwójki dzieci: Liwii i Janka.  Tereska miła i ciepła jak Ania Bard owska. Tereska przypomina mi Anię Bardowska Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudza...

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 pokazał prawdziwe mieszkanie
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław tak naprawdę nie mieszka w pałacu! Pokazał prawdziwy dom
Stanisław z "Rolnik szuka żony" pokazał, gdzie tak naprawdę mieszka. Nie jest to 200-metrowy dworek, w dodatku rolnik twierdzi, że mówił o tym przed kamerami.

Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się opublikować zdjęcie swojego domu i zdradził, że wcale nie mieszka w pałacu , który widzowie hitu Telewizji Polskiej zobaczyli na ekranie. Zabytkowy dworek należy do rodziców rolnika, ale on sam przeprowadził się tam jedynie na czas remontu swojego mieszkania. Stanisław wyznał też, że wspominał o tym w programie, ale nie zostało to pokazane... Reakcja widzów na ten wpis była natychmiastowa! Przeczytajcie te komentarze... Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 zdecydował się pokazać swoje mieszkanie! Stanisław z "Rolnik szuka żony" 8 od początku wywołuje spore kontrowersje swoim zachowaniem. Na ekranie widać, że jest zdystansowany wobec swoich kandydatek i chłodno z nimi rozmawia , co wywołało falę krytyki w sieci. Okazuje się, że jednym wpisem na Instagramie powoli zmienia podejście widzów do swojej osoby! 26-letni rolnik zdecydował się na odważne wyznanie i zdradził, że wcale nie mieszka w białym pałacu . To nie wszystko pokazał, jak wygląda jego dom, który akurat remontuje. Co ciekawe Stanisław twierdzi, że wspominał o tym wielokrotnie przed kamerami, ale dotychczas nie zostało to pokazane na ekranie : #przeprowadzka🏠 Nie, nie mieszkam w tym białym domu🤪. Przeprowadziłem się ponad miesiąc temu do starego budynku, który aktualnie remontuje. Mówiłem o tym wielokrotnie przed 🎥 ale chyba nie chciała tego usłyszeć ;) Na swoim najlepiej! - napisał Stanisław na Instagramie. Jedna z Internautek zapytała wprost, dlaczego rolnik nie przyjmował kandydatek w swoim domu: Ale jak to nie twój dom to dlaczego przyjmowałeś tam dziewczyny ? Stanisław odpowiedział i napisał wprost:  dlatego, że w moim aktualnym trwał już remont :) Zobacz także:  "Rolnik szuka żony": Pałac Stanisława...

Stanisław z Olą w Rolnik szuka żony 8
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Aleksandra znalazła miłość! Nowy partner jest przystojniejszy od Stanisława?
Aleksandra z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się zdjęciem partnera i zdradziła, jak znalazła miłość!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" zaprosił do swojego gospodarstwa trzy wyjątkowe dziewczyny i choć nie wybrał żadnej, dwie z nich już pochwaliły się w sieci zdjęciami z nowymi partnerami. Niedawno Roksana pokazała zdjęcie z tajemniczym mężczyzną, a teraz Aleksandra opublikowała fotografię partnera. Wysoki, szczupły mężczyzna jest przystojniejszy od Stanisława? Aleksandra z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie! Stanisław z "Rolnik szuka żony" już od pierwszego odcinka wzbudzał mnóstwo emocji. Początkowo na widzach wrażenie zrobił piękny pałac, w którym rolnik mieszkał. Jeszcze w trakcie emisji programu okazało się, że to dom jego rodziców, a Stanisław mieszka w sąsiedztwie i aktualnie remontuje swoje mieszkanie . W programie Stanisław został pokazany jako niezdecydowany i zdystansowany wobec swoich kandydatek, co wywołało w sieci falę krytyki, a o randkach rolnika powstały nawet memy. Po zakończeniu przygody z programem zarówno Stanisław, jak i jego kandydatki układają sobie życie i wygląda na to, że niektórzy już znaleźli miłość. Najpierw Roksana pokazała chłopaka, a w sieci zawrzało, że to jeden z kandydatów Kamili , a teraz wyjątkowym zdjęciem partnera pochwaliła się Aleksandra. Znaleźliśmy się nawzajem - pisze wprost Aleksandra. Zobacz także:  "Rolnik szuka żony: Roksana i Stanisław dalej mają ze sobą kontakt?  Kandydatki Stanisława niedawno zdradziły, że podczas pobytu u rolnika wcale nie było tak nudno i nie żałują udziału w programie, bo poznały wyjątkowych ludzi i nadal utrzymują kontakt. - Nie!!! Na pewno gdyby był takim nudnym gościem to wyjechałabym wcześniej, dziewczyny na pewno też nie zostałyby do końca - wyznała Teresa jakiś czas temu w relacji na Instastory. Już 5 grudnia...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik