Stanisław z „Rolnik szuka żony” 8 budzi ogromne emocje nie tylko za sprawą swojego dystansu wobec swoich kandydatek, ale zainteresowanie fanów powoduje też jego dom, który Internauci nazywają wprost „pałacem”. Okazuje się, że jest to zabytkowy dworek położony w malowniczej okolicy w Złotnikach Wielkich w gminie Żelazków. Zobaczcie sami, jak mieszka rolnik!

Reklama

Stanisław z „Rolnik szuka żony” 8 zdaniem internautów mieszka w prawdziwym pałacu! Co za wnętrza...

Stanisław z „Rolnik szuka żony” 8 ma 26 lat i zajmuje się ogromnym gospodarstwem liczącym 300 hektarów, które prowadzi w Wielkopolsce. Rolnik zajmuje się przede wszystkim uprawą warzyw, pszenicy oraz kukurydzy, a jego największą pasją jest lotnictwo. Od jednej z kandydatek dostał nawet złote spinki w kształcie samolotów. Co ciekawe już po wizytówce Stanisław wzbudził ogromne zainteresowanie i otrzymał aż 160 listów od kandydatek, co wyraźnie go ucieszyło, jednak po powitaniu trzech kobiet w swoim gospodarstwie wyraźnie widać, że jest wobec nich mocno zdystansowany.

W programie "Rolnik szuka żony" uwagę zwraca nie tylko sam rolnik, ale również jego dom. Zdaniem internautów to prawdziwy pałac!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zyskał zaskakujący przydomek! Nie uwierzycie, jak nazwali go fani!

Dom Stanisława z "Rolnik szuka żony" 8 otoczony jest imponującym ogrodem. Dworek prezentuje się doskonale, a uwagę zwracają szerokie schody i duże okna oraz ogromny hol.

Zobacz także
fot. screen "Rolnik szuka żony"

Dworek Stanisława usytuowany jest w malowniczej okolicy i widać, że jest oddzielony niewielkim lasem od pozostałej części wsi.

fot. screen "Rolnik szuka żony"

Uwagę w dworku zwraca ogromny hol ze stylowymi drewnianymi schodami w ciemnym kolorze i ogromnym żyrandolem.

fot. screen "Rolnik szuka żony"

W domu Stanisława z "Rolnik szuka żony" nie sposób pominąć kuchni. Jest ona urządzona w stylu prowansalskim, a drewniane meble w kremowym kolorze idealnie komponują się z kamiennymi blatami.

mat. prasowe TVP

Stanisław po pierwszych odcinkach programu niestety nie wzbudził sympatii widzów, a w sieci internauci spekulują, że nie wybierze żadnej z zaproszonych kobiet, bo poznał kogoś poza programem.

mat. prasowe TVP

W ogrodzie wokół domu Stanisława nie brakuje też miejsca, gdzie spokojnie można odpocząć po pracy. To tam rolnik rozmawiał ze swoimi kandydatkami, ale do tej pory nie określił, która z kobiet jest jego faworytką.

fot. screen "Rolnik szuka żony"

Tak Stanisław z 8. edycji "Rolnik szuka żony" zaprezentował się w wizytówce do programu!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama