Bogusia i Krzysztof z Rolnik szuka żony razem
Facebook / Rolnik szuka żony TVP
TV-Show

"Rolnik szuka żony 8": Bogusia i Krzysztof są parą? Internauci nie mają wątpliwości i piszą: "Wybrał ją"

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" 8 cieszą się coraz większą sympatią! Tymczasem w sieci coraz więcej sugestii, że nadal są razem. To trzeba przeczytać!

W 8. edycji "Rolnik szuka żony" walka o serce Krzysztofa staje się coraz ostrzejsza! Początkowo wszystkie kandydatki wydawały się tak samo zaangażowane, ale po ostatnim odcinku to Bogusia jest faworytką i pozostałe kobiety zaczynają to odczuwać. Swieta i Kasia pozwalają sobie na żarty i komentowanie zachowania Bogusi, ale ona ripostuje i zdaje się nie przejmować uszczypliwościami pozostałych kandydatek. Widać, że Krzysztof lubi przebywać w obecności Bogusi i widzowie im kibicują, a w sieci już pojawiły się komentarze, że "Krzyś jest z Bogusią"...

"Rolnik szuka żony" 9: Klaudia, Michał, Tomek i Kasia znów razem! "Nigdy się nie spodziewałem, że tutaj będę"

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" 8 są parą?

Codzienność na wsi zaskoczyła kolejne kandydatki, które zamierzały walczyć o serce rolników. Widać to doskonale w gospodarstwie Krzysztofa i Kamila z "Rolnik szuka żony" 8, gdzie zarówno Swieta, jak i Justyna nie do końca zamierzają przystosować się do warunków, jakie panują na wsi i nie po drodze im z obowiązkami w gospodarstwie. Przeciwieństwem jest Bogusia, która żadnej pracy się nie boi i partneruje Krzysztofowi. To nie podoba się niektórym widzom, którzy sugerują, że kobieta za wszelką cenę dąży do celu, ale wyraźnie ujmuje Krzysztofa, który mówi wprost:

Czuję, że Bogusia też coś czuje do mnie. To, że ja jej to okazuję, to ona też to okazuje, interesuje się mną, moją osobą. [...] Widzę, że coś tu zaiskrzyło - mówił w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Krzysztof.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauci ostro o faworytce Kamila! "To jakaś pomyłka"

Internauci trzymają kciuki za parę i mocno im kibicują, a tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej komentarzy od internautów, którzy nie mają wątpliwości, że Bogusia i Krzysztof są parą po programie. 

Wybrał akurat ją to wiem

Krzyś jest z Bogusią

Na ostateczne potwierdzenie tych spekulacji musimy poczekać do końca emisji, ale już teraz widać, że para doskonale się czuje w swoim towarzystwie!

Bogusia i Krzysztof z Rolnik szuka żony razem sugestie internautów
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

Po ostatnim odcinku nikt nie ma wątpliwości, że Bogusia staje się faworytką Krzysztofa i widać, że rolnik coraz chętniej spędza czas w jej towarzystwie, a nawet pozwalają sobie na drobne czułości...

Bogusia zaimponowała Krzyśkowi pracą na gospodarstwie w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Pozostałe kandydatki widząc zaangażowanie Bogusi pozwalają sobie na uszczypliwe komentarze pod jej adresem!

W 100% wróciłaś do XVIII wieku, a my z XXI wieku nie nadajemy się do kosy - mówiła Kasia 
Ja się odnajdę i w XVIII i w XXI - odpowiedziała wprost Bogusia 

Zdaniem internautów najbardziej zazdrosna o kobietę jest Kasia. 

Widzowie Rolnik szuka żony krytykują zachowanie uczestniczek względem Bogusi
Mat. prasowe

 

Bogusia jest faworytką Krzysztofa w Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Swieta i Kasia dokuczają Bogusi: "Wróciłaś do XVIII wieku"
Bogusia wyrasta na faworytkę Krzysztofa w "Rolnik szuka żony 8". Uczestniczki mają do niej coraz mniej sympatii w przeciwieństwie do widzów: "Kaśka to z zazdrości aż purpurowa się robi"

Za uczestnikami i rolnikami z 8. edycji "Rolnik szuka żony" pierwsze wspólne dni na gospodarstwach. Bogusia swoją pracowitością i podejściem do życia na roli zaskarbiła sobie uwagę Krzysztofa, co nie do końca spodobało się Swiecie i Kasi, które również walczą o jego serce.  On już ma swoją faworytkę - zawyrokowały przed kamerami.  Widzom nie do końca podoba się zachowanie koleżanek wobec Bogusi. Śą zauroczeni osobowością uczestniczki, jednak boją się, że Krzysztof może ją skrzywdzić... Dlaczego? Zobacz także:  "Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu! "Rolnik szuka żony 8": Bogusia ulubienicą widzów: "Oby im się udało" Bogusia, Swieta i Kasia goszczą na gospodarstwie Krzysztofa w " Rolnik szuka żony ". Chociaż rolnik stara się obdarzać zainteresowaniem wszystkie kandydatki, to podczas ostatniego odcinka bezsprzeczną faworytką do jego serca okazała się być Bogusia . Uczestniczka zasłużyła na podziw rolnika swoim zaangażowaniem nie tylko w pomoc na gospodarstwie ale również w budowanie relacji pomiędzy nimi.  Czuję, że Bogusia też coś czuje do mnie. To, że ja jej to okazuję, to ona też to okazuje, interesuje się mną, moją osobą. [...] Widzę, że coś tu zaiskrzyło - mówił Krzysztof          Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp) Bogusia nie tylko świetnie odnalazła się w pracy przy bydle ale również podczas malowania płotu czy...

Bogusia, kandydatka Krzysztofa z "Rolnik szuka żony 8"
Mat. promocyjne/TVP
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Zachowanie Bogusi podzieliło internautów. Kandydatka Krzysztofa przesadziła?
Do tej pory internauci zachwycali się Bogusią, ale teraz w sieci pojawiło się kilka bardzo krytycznych komentarzy. "Nie wiem, co wy wszyscy w tej Bogusi widzicie" komentują fani "Rolnik szuka żony".

W "Rolnik szuka żony" trwa zacięta walka o serce Krzysztofa. W ostatnim odcinku wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki widzowie mogli zobaczyć, jak Swieta, Kasia i Bogusia próbują oczarować rolnika. Szybko okazało się, że najbardziej zaangażowana we wszystkie prace jest Bogusia, co nie umknęło uwadze pozostałym kandydatkom i samemu Krzysztofowi. Rolnik był zachwycony Bogusią i nie ukrywał, że to właśnie ona jest jego faworytką. Niestety, zachowanie Bogusi nie wszystkim fanom "Rolnik szuka żony" przypadło do gustu. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze! Internauci ocenili zachowanie Bogusi z "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani "Rolnik szuka żony"  zobaczyli, jak Krzysztof pokazuje swoim kandydatkom, jak wygląda jego codzienność na wsi. Rolnik poprosił panie, żeby pomogły mu m.in. pomalować płot i nakarmić krowy. We wszystkich pracach najlepiej radziła sobie Bogusia, a to nie spodobało się jej rywalkom, które zaczęły jej dokuczać. Internauci byli zszokowani zachowaniem Swiety i Kasi, które zauważyły, że Bogusia wyrasta na faworytkę Krzysztofa. Fani "Rolnik szuka żony" do tej pory bronili Bogusi, jednak teraz okazuje się, że nie wszyscy doceniają jej walkę o serce rolnika. Część internautów ostro skrytykowała kandydatkę Krzysztofa. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Kamila popłakała się przez kandydatów?! "Sprawili mi przykrość" Po emisji ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony" pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci kibicują Bogusi, jednak nie wszyscy wierzą w szczerość kobiety.  - A mnie osobiście Bogusia się niezbyt podoba , taka jakaś nachalna jest jednak… Ja osobiście nie przepadam za takim typem osób, ale pewnie są tacy którzy to lubią. Złośliwie...

Bogusia, kandydatka Krzysztofa z "Rolnik szuka żony 8"
Facebook/rolnikszukazony/
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Fani o relacji Bogusi i Krzysztofa. "mężczyzna nie powinien tak postąpić..."
Widzowie trzymają kciuki za Bogusię, ale nie podoba im się zachowanie rolnika wobec pozostałych kandydatek! Porównują je do innego uczestnika z poprzedniej edycji! O kogo chodzi?

W ostatnim odcinku 8. edycji "Rolnik szuka żony" ogromne emocje pojawiły się w gospodarstwie Krzysztofa. Już na początku okazało się, że rolnik poprzedniego dnia wybrał się na spacer z Bogusią, co nie spodobało się pozostałym kandydatkom. Kiedy poinformował o randkach, humor nieco im się poprawił, ale to nie trwało długo. Podczas wspólnego spaceru Krzysztof poinformował Swietlanę, że między nimi nie ma chemii i podziękował jej za przyjazd do jego gospodarstwa. Kiedy kobieta wyjechała Kasia, z którą zdążyła się zaprzyjaźnić była niepocieszona. Szybko okazało się, że Krzysztof zamiast spędzić czas z obiema kobietami, które zostały w jego gospodarstwie zabrał Bogusię na wspólne pływanie po stawie , a tymczasem Kasia została w domu sama! Po tym jak zobaczyła parę uśmiechniętą na rowerku wodnym, zdecydowała się wyjechać, czym zszokowała Krzysztofa, ale nie Bogusię, która skwitowała tylko: - Wiedziałam, że tak będzie Internauci piszą wprost, że skoro Krzysztof miał jedną faworytkę, powinien być szczery wobec pozostałych kobiet i podziękować również Kasi... Krzysztof z "Rolnik szuka żony" 8 w ogniu krytyki! Zachował się nie fair wobec Kasi? W gospodarstwie Krzysztofa w 6. odcinku "Rolnik szuka żony" było naprawdę ostro! Kasia mocno się zdenerwowała, kiedy zobaczyła, że rolnik ciągle znika z Bogusią , chodzą na spacery, przedstawia ją sąsiadom i ostatecznie, kiedy została pozostawiona sama w domu, zdecydowała się wyjechać!  Dziewczyna znalazła parę, pływająca na rowerku wodnym w doskonałych humorach i na koniec powiedziała kilka ostrych słów, a przy okazji niektóre z nich skierowała bezpośrednio do Bogusi. Jak wiadomo już wcześniej dość ostro atakowała konkurentkę ... - Nie ma sensu ta dyskusja. Ja wam życzę najlepiej. Także...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik