W 8. edycji "Rolnik szuka żony" walka o serce Krzysztofa staje się coraz ostrzejsza! Początkowo wszystkie kandydatki wydawały się tak samo zaangażowane, ale po ostatnim odcinku to Bogusia jest faworytką i pozostałe kobiety zaczynają to odczuwać. Swieta i Kasia pozwalają sobie na żarty i komentowanie zachowania Bogusi, ale ona ripostuje i zdaje się nie przejmować uszczypliwościami pozostałych kandydatek. Widać, że Krzysztof lubi przebywać w obecności Bogusi i widzowie im kibicują, a w sieci już pojawiły się komentarze, że "Krzyś jest z Bogusią"...

Reklama

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" 8 są parą?

Codzienność na wsi zaskoczyła kolejne kandydatki, które zamierzały walczyć o serce rolników. Widać to doskonale w gospodarstwie Krzysztofa i Kamila z "Rolnik szuka żony" 8, gdzie zarówno Swieta, jak i Justyna nie do końca zamierzają przystosować się do warunków, jakie panują na wsi i nie po drodze im z obowiązkami w gospodarstwie. Przeciwieństwem jest Bogusia, która żadnej pracy się nie boi i partneruje Krzysztofowi. To nie podoba się niektórym widzom, którzy sugerują, że kobieta za wszelką cenę dąży do celu, ale wyraźnie ujmuje Krzysztofa, który mówi wprost:

Czuję, że Bogusia też coś czuje do mnie. To, że ja jej to okazuję, to ona też to okazuje, interesuje się mną, moją osobą. [...] Widzę, że coś tu zaiskrzyło - mówił w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Krzysztof.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Internauci ostro o faworytce Kamila! "To jakaś pomyłka"

Internauci trzymają kciuki za parę i mocno im kibicują, a tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej komentarzy od internautów, którzy nie mają wątpliwości, że Bogusia i Krzysztof są parą po programie.

Wybrał akurat ją to wiem

Krzyś jest z Bogusią

Na ostateczne potwierdzenie tych spekulacji musimy poczekać do końca emisji, ale już teraz widać, że para doskonale się czuje w swoim towarzystwie!

Zobacz także
Facebook / Rolnik szuka żony TVP

Po ostatnim odcinku nikt nie ma wątpliwości, że Bogusia staje się faworytką Krzysztofa i widać, że rolnik coraz chętniej spędza czas w jej towarzystwie, a nawet pozwalają sobie na drobne czułości...

Mat. prasowe

Pozostałe kandydatki widząc zaangażowanie Bogusi pozwalają sobie na uszczypliwe komentarze pod jej adresem!

W 100% wróciłaś do XVIII wieku, a my z XXI wieku nie nadajemy się do kosy - mówiła Kasia
Ja się odnajdę i w XVIII i w XXI - odpowiedziała wprost Bogusia

Zdaniem internautów najbardziej zazdrosna o kobietę jest Kasia.

Mat. prasowe
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama