Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się figurą po ciąży. Była uczestniczka randkowego hitu Telewizyjnej Jedynki zaledwie kilka dni temu urodziła syna, a teraz pokazała w sieci zdjęcie na którym pozuje w krótkiej sukience, która podkreśliła jej szczupłą figurę. Aż trudno uwierzyć, że dopiero co po raz drugi została mamą!

Reklama

Marta Paszkin w świetnej formie po porodzie

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami dokładnie 18 czerwca. Na świecie pojawił się wówczas wymarzony syn pary, mały Adaś. Radosną wiadomość za pośrednictwem Instagrama przekazał wówczas świeżo upieczony tata, który pokazał również pierwsze zdjęcie dziecka. Kilka dni po porodzie Marta Paszkin z "Rolnik szuka żony" wyszła ze szpitala i razem z Adasiem wróciła do domu.

Teraz młoda mama opublikowała w sieci nowe zdjęcie z synem i córką z poprzedniego związku. Marta Paszkin razem z Adasiem odprowadziła Stefanię na zakończenie roku szkolnego.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Luksusowy dom Bardowskich prawie gotowy! Zachwyca nawet... widok z okna

Instagram @marta_paszkin

Marta Paszkin na zakończenie rolu szkolnego córki wybrała krótką różową sukienkę, która odsłoniła jej zgrabne nogi. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" zaledwie kilka dni po narodzinach syna wygląda naprawdę świetnie! Zgadzacie się z nami?

Zobacz także

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Małgorzata Borysewicz w zestawie z Sinsay. Kupicie go na wyprzedaży za 34 zł!

Oglądaliście siódmą edycję "Rolnik szuka żony" z udziałem Marty Paszkin i Pawła Bodziannego? Spodziewaliście, że tak potoczą się losy pary, której uczucie narodziło się na oczach milionów widzów? My od samego początku mocno im kibicujemy!

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Paweł Bodzianny świętuje pierwszy Dzień Ojca. Pozuje z synkiem i dziękuje żonie

Instagram / marta_paszkin
Reklama
Reklama
Reklama