Ania Bardowska pokazała nowy dom i zdradziła, kiedy razem z rodziną będzie mogła się do niego przeprowadzić. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories pochwaliła się swoim gniazdkiem, ale my patrzymy widok z okna, który naprawdę może zaskakiwać. Spójrzcie tylko, co dzieje się na ich podwórku!

Reklama

Ania Bardowska pochwaliła się nowym domem

Ania i Grzesiek Bardowscy to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych par, które poznały się w "Rolnik szuka żony". Zakochani wzięli udział w drugiej edycji programu, a w tym roku minęło już sześć lat od ich ślubu. Fani pary z pewnością doskonale wiedzą, że Ania i Grzesiek Bardowscy na początku 2020 roku rozpoczęli budowę własnego domu. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" od samego początku chętnie pokazuje w sieci kolejne etapy budowy.

Dziś nowe gniazdko pary jest już prawie gotowe- ostatnio Ania Bardowska z "Rolnik szuka żony" pokazała piękną łazienkę w nowym domu, a teraz pochwaliła się kolejnymi kadrami. Ania Bardowska pokazała, jak prezentuje się jej nowy dom!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska wróciła z wakacji i pokazała niecodzienne zdjęcie...

Instagram @ania.bardowska

Ania Bardowska pokazała również relację z wnętrza nowego domu. Jak możemy zauważyć, podłogi są już gotowe, więc teraz chyba przyszła pora na meble i dodatki.

Zobacz także

Bardzo często pytacie kiedy się wprowadzimy. Obstawiam, że to będzie jesień tego roku- wyznała Ania Bardowska.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska będzie na weselu jednej z gwiazd programu?

Instagram @ania.bardowska

Dom Ani i Grześka Bardowskich robi wrażenie, ale nie da się ukryć, że widok z okna może zaskakiwać. Na podwórku przed domem widać góry piachu i cegieł. Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" uprzedzając komentarze internautów zapowiedziała, że podwórko wkrótce będzie wyglądać zupełnie inaczej.

Wszędzie, gdzie teraz jest ziemia, będzie kiedyś piękny zielony ogród- napisała w sieci.

Podoba się Wam nowy dom Ani i Grześka Bardowskich?

Reklama

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Ania Bardowska na komunii w sukience od Małgorzaty Rozenek!

Instagram @ania.bardowska
Reklama
Reklama
Reklama