Rolnik szuka żony 8 wszystkie pary
Facebook Rolnik szuka żony/ screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 3
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Kandydaci kandydatki ruszyli do pracy: "My mamy z metra płacone?"

W sieci pojawił się zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Kandydaci i kandydatki mają dość już po pierwszym dniu na wsi?

Już w najbliższą niedzielę, 17 października, telewizyjna Jedynka wyemituje kolejny odcinek "Rolnik szuka żony". W najnowszej odsłonie uwielbianego przez widzów programu zobaczymy jak kandydaci i kandydatki rolniczek i rolników radzą sobie z pracą na wsi. Kamil, Stanisław, Krzysztof, Elżbieta i Kamila pokazali im, jak wygląda ich życie na gospodarstwie. Kandydaci Elżbiety będą mieli dość?

"Top Model": Metamorfoza Olgi to efekt kłótni z Michałem Pirógiem? Marcin Tyszka komentuje

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W minioną niedzielę fani "Rolnik szuka żony" zobaczyli, jak rolniczki i rolnicy witają w swoich domach wybranych kandydatów i kandydatki. Jak już wiemy, Elżbieta była rozczarowała się zachowaniem Ryszarda, a fani programu ostro skrytykowali kandydatki Kamila. Teraz widzowie będą mogli dowiedzieć się, jak wyglądała pierwsza noc i poranek w domach uczestników ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz wszyscy będą musieli zabrać się do ciężkiej pracy! 

"Nie ma śniadania, idziemy do pracy"- komentował jeden z kandydatów pięknej rolniczki, Kamili. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Stanisław zyskał zaskakujący przydomek! Nie uwierzycie, jak nazwali go fani!

Kandydaci Kamili z
Mat. promocyjne/TVP

Na Facebooku pojawił się zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony", a w którym znów nie zabraknie wielkich emocji.

Życie na wsi to wprawdzie nie sama tylko praca, ale stanowi ona ważną część wiejskiego życia.

Jak poradzą z nią sobie nasi przyjezdni?- czytamy na portalu społecznościowym.

Zobaczcie sami, co wydarzy się w kolejnej odsłonie hitu TVP!

Zobacz także: Jessica była jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd "Rolnik szuka żony". Co dziś robi?

W materiale wideo widać jak m.in. kandydaci Elżbiety ciężko pracują, a w tym czasie rolniczka korzysta z pięknej pogody i wypoczywa.

My mamy z metra płacone?- zastanawiali się kandydaci Elżbiety.

Myślicie, że Elżbieta odpowie na komentarz swojego kandydata? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę o godzinie 21:15! Będziecie oglądać nowy odcinek "Rolnik szuka żony"? My z pewnością. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci już wiedzą, którzy kandydaci jako pierwsi pojadą do domu!

Elżbieta, uczestniczka
Mat. promocyjne/TVP

 

Rolnik szuka żony 7: Kogo zaprosił Dawid?
Newsy
"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"
"Rolnik szuka żony": pierwszy konflikt u Dawida? Szczere wyznanie kandydatki rolnika! "Zaczyna zgrzytać"

Między kandydatkami Dawida pojawił się konflikt? Kandydatki rolnika są o siebie zazdrosne? Patrząc na zwiastun najnowszego odcinka "Rolnik szuka żony" wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się nerwowo. A co słychać u pozostałych rolników i ich kandydatek? Spójrzcie tylko na TO nagranie. W sieci pojawił się gorący zwiastun programu TVP! Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani niestety nie zobaczyli nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Emisja programu została odwołana ze względu na mecz reprezentacji Polski w piłce nożnej. Na szczęście już w najbliższą niedzielę, 18 października, Telewizyjna Jedynka pokaże premierową odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Co tym razem wydarzy się w programie? Kandydatki i kandydaci Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida zobaczą, jak wygląda codzienność na wsi. Czy zobaczymy, jak między rolnikami a ich faworytkami rodzi się uczucie?  Wszystko wskazuje na to, że w domu Dawida zrobi się gorąco! Zaczyna zgrzytać - przyznała kandydatka Dawida . A co wydarzy się u pozostałych uczestników siódmej edycji "Rolnik szuka żony".  Magda zaciągnie swoich kandydatów do ciężkiej  pracy,  Józef zaproponuje swoim kandydatkom wspólny trening, a Paweł wybierze się na romantyczną randkę z Natalią! Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Będziecie oglądać? My z pewnością! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Joanna z szóstej edycji wspiera ciężarną Małgosię Borysewicz! Sama była ofiarą hejtu!  Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony". Kolejna odsłona show już 18 października w TVP.  

Uczestnicy 7. edycji Rolnik szuka żony
Facebook
Newsy
Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP
Rolnik szuka żony: Łzy Dawida i kolejna randka Pawła! Jest zwiastun nowego odcinka hitu TVP

W sieci pojawił się gorący zwiastun nowego odcinka  "Rolnik szuka żony"! Co tym razem wydarzy się w programie o poszukujących miłości rolnikach? Jak potoczą się dalsze losy Magdaleny, Macieja, Pawła, Józefa oraz Dawida? Spójrzcie tylko na TO nagranie! U Dawida wydarzy się coś, co doprowadzi go do płaczu! Zwiastun "Rolnik szuka żony" W najbliższą niedzielę, 25 października, Telewizyjna Dwójka wyemituje najnowszy odcinek siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Już za kilka dni zobaczymy, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki Magdaleny radzą sobie na wsi i czy między uczestnikami hitu TVP pojawiły się już uczucia. Patrząc na zwiastun programu wszystko wskazuje na to, że najwięcej emocji przyniesie nam wątek Dawida. Rolnika czeka poważna rozmowa z Agnieszką, która już w poprzednim odciniu nie ukrywała, że jest na niego wściekła za to, że zbyt długo rozmawiał z Martyną. (...) Wczoraj po wyjeździe kamer na początku było miło, a później tak właśnie między Martynką a Dawidem zawiązywały się jakieś pakty, gdzie my z Magdą czułyśmy się takie odtrącone- mówiła przed kamerą w poprzednim odcinku. Niedojrzałość Dawida sprawiła, że ja jutro wyjadę po prostu- dodała później kandydatka rolnika. Teraz w zwiastunie widzimy zdenerwowane kandydatki Dawida i samego rolnika, który nie mógł powtrzymać łez!  A co wydarzy się u pozostałych uczestników programu? Paweł wybierze się na kolejną randkę, kandydatki Józefa będą ostro walczyć o uczucia rolnika, a u Magdy ciąg dalszy rywalizacji międy Adamem, Mateuszem i Pawłem.  Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Zobacz także:  Rolnik szuka żony. Marlena ścięła drastycznie włosy. Już tak nie wygląda! Zwiastun...

Marta Manowska z uczestnikami 7. edycji "Rolnik szuka żony"
Facebook Rolnik szuka żony TVP
Newsy
Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony"! Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka programu! 
Zmiana w emisji "Rolnik szuka żony"! Za tydzień nie zobaczymy nowego odcinka programu! 

Ważna informacja dla wszystkich fanów  "Rolnik szuka żony"!  Okazuje się, że za tydzień Telewizyjna Jedynka nie wyemituje kolejnego odcinka programu. Dlaczego? Kiedy zobaczymy najnowszą odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach? Niestety, widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość! Co zastąpi "Rolnik szuka żony" w niedzielny wieczór 11 października?  Zmiana w emisji nowego odcinka "Rolnik szuka żony" W minioną niedzielę fani programu "Rolnik szuka żony" mogli zobaczyć, jak kandydatki i kandydaci rolników i rolniczki przyjeżdżają do ich domów. Teraz Magdalena, Maciej, Paweł, Józef i Dawid będą mieli okazję ich  bliżej poznać. Jak kandydaci uczestników siódmej edycji programu poradzą sobie na gospodarstwie? Niestety, za tydzień się tego nie dowiemy! Okazuje się bowiem, że Telewizyjna Jedynka zmieniła datę emisji nowego odcinka "Rolnik szuka żony". W najbliższą niedzielę, 11 października, nie zobaczymy premierowej odsłony programu. Dlaczego? Wszystko ze względu mecz Reprezentacji Polski w piłce nożnej. TVP wyemituje bowiem spotkanie Polska-Włochy. W przyszłą niedzielę wszyscy jesteśmy kibicami 🙂- czytamy na Facebooku. Kiedy więc zostanie wyemitowany nowy odcinek "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że dopiero za dwa tygodnie! Premierową odsłonę hitu zobaczymy w kolejną niedzielę, 18 października. Fani programu o rolnikach nie ukrywają, że nie są zachwyceni zmianami w emisji.  - Pewnie, że obejrzymy, ale nie róbcie więcej takich numerów, że trzeba 2 tygodnie czekać:/ - nie jestem kibicem i chcę Rolnika👎🏼 - jakby meczu nie można było dać na TVP 2 😕- komentują fani na Facebooku. - Z drugiej strony ile związków ratujemy, zapobiegając wojnie o...

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner