Joanna z Rolnik szuka żony zdradziła szczegóły ślubu
Instagram @joasia.wielgosz
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Joanna zdradziła termin ślubu z Kamilem! Para planuje wielkie wesele

Była uczestniczka "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania o ślub z Kamilem. Joanna zdradziła, ile osób zaproszą na uroczystość!

Joanna z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na pytania o ślub z Kamilem! Była uczestniczka wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki do tej pory wyznała jedynie, że uroczystość odbędzie się w 2023 roku, ale teraz zdradziła nieco więcej szczegółów! Ile osób Joanna i Kamil zaproszą na ślub i czy wśród gości pojawią się inni uczestnicy i prowadząca "Rolnik szuka żony"? Sprawdźcie, co napisała narzeczona rolnika!

"Hotel Paradise": Marietta i Patryk na pierwszy taniec wybrali utwór z "Rolnik szuka żony"! Wiemy, dlaczego

Joanna z "Rolnik szuka żony" zdradza szczegóły ślubu

Joanna i Kamil wzięli udział w ósmej edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo inna kandydatka była faworytką rolnika, ale po jej odejściu z programu między Joanną a Kamilem narodziło się prawdziwe i szczere uczucie. Para nie ukrywała, że świetnie czuje się w swoim towarzystwie i chce być razem. W wielkim finale Kamil z "Rolnik szuka żony"  oświadczył się Joannie, a po emisji ósmej edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że para już planuje ślub. Zakochani zapowiedzieli, że powiedzą sobie "tak" w przyszłym roku. Teraz z kolei fani zapytali Joannę o szczegóły uroczystości, a Joanna zdradziła, w jakim miesiącu będzie ślub i ile gości się na nim pojawi. Okazuje się, że ceremonia jest zaplanowana na wrzesień 2023 roku.

Wstępnie mamy ustalone ok. 160 osób- wyznała Joanna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 9: Zaskakujące porównania Krzysztofa do byłego uczestnika! "Sobowtór..."

Rolnik szuka żony: Joanna odpowiedziała na pytania o wesele
Instagram @joasia.wielgosz

Fani chcieli dowiedzieć się przy okazji, czy na ślubie Joanny i Kamila pojawią się inni uczestnicy lub prowadząca "Rolnik szuka żony". Okazuje się, że para chce zaprosić kilka osób związanych z programem! Wśród gości nie zabranie Teresy, byłej kandydatki Stanisława z ósmej edycji i Dawida z siódmego sezonu hitu TVP. Joanna z "Rolnik szuka żony" zdradziła, że chce zaprosić również Martę Manowską, a gwiazda TVP zareagowała!

Dziękuję. Czuję się zaproszona- napisała Marta Manowska.

Zaproszenie wyślemy pocztą albo wręczymy osobiście!- odpisała Joanna z "Rolnik szuka żony".

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Anna Bardowska zdradziła, kto podejmował decyzje podczas budowy domu

Rolnik szuka żony: Joanna i Kamil zaproszą Martę Manowską na wesele
Instagram @joasia.wielgosz

Joanna z "Rolnik szuka żony" już jakiś czas temu pokazała, jaki model sukni podoba się jej najbardziej, ale teraz wyznała, że wciąż nie wybrała tej jedynej kreacji. 

Masz już suknię ślubną?- pytali internauci.

- Jeszcze nie. Może uda mi się przytyć do tego czasu to będzie lepiej wybierać mi suknię- odpowiedziała narzeczona rolnika.

My już nie możemy doczekać się ślubu Joanny i Kamila! 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Kamila teraz wybrałaby innych kandydatów? "Panowie nie odważyli się wystąpić w programie"

Pierścionek zaręczynowy Joanny z Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony: Joanna i Kamil
Screen/ROLNIK SZUKA ŻONY TVP1
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil zdradzili, kiedy odbędzie się ich ślub! 
Para, która poznała się w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" powie sobie "tak"! Joanna pochwaliła się swoim szczęściem. Sprawdźcie, co napisała narzeczona Kamila.

Ale wiadomość! Joanna z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories zdradziła, kiedy weźmie ślub z Kamilem! Okazuje się, że para, która poznała się w ósmej edycji wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki podjęła bardzo ważną decyzję w sprawie wspólnej przyszłości. Joanna i Kamil chcą powiedzieć sobie "tak"! Kiedy odbędzie się uroczystość? Sprawdźcie, co napisała ukochana rolnika. Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" planują ślub! Miłość w związku Joanny i Kamila kwitnie w najlepsze! Para wzięła udział w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" i to właśnie w programie narodziło się między nimi prawdziwe uczucie, które trwa do dziś. W wielkim finale hitu TVP rolnik oświadczył się swojej partnerce z którą spotyka się już od pięciu miesięcy. Po emisji ostatniego odcinka Joanna pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym, a fani zaczęli pytać o ślubne plany. Narzeczona Kamila wyznała wówczas, że nie wie jeszcze, kiedy odbędzie się uroczystość.  Teraz jednak okazuje się, że Joanna i Kamil już zdecydowali, kiedy powiedzą sobie "tak"! Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Justyna przyznała, że żałuje, że zrezygnowała z Kamila! Co na to Joanna? Joanna podczas relacji na InstaStories odpowiedziała na kilka pytań internautów. Fani "Rolnik szuka żony" znów próbowali dowiedzieć się, czy razem z Kamilem zastanawiali się nad terminem ślubu. Joanna szczerze odpowiedziała! Okazuje się, że zakochani już ustalili, kiedy odbędzie się uroczystość.  Za dwa lata. Dokładnej daty nie mamy, ale jeśli chodzi o miesiące to czerwiec lub sierpień - zdradziła narzeczona Kamila. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony 8": Joanna wzruszająco o Kamilu! Pokazała niepublikowane...

Pierścionek zaręczynowy Joanny z Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil wyznaczyli datę ślubu? Jest komentarz! 
Uczestniczka ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na pytania o jej związek z Kamilem. Joanna zdradziła, w którym miesiącu najlepiej zorganizować ślub!

Wkrótce usłyszymy o ślubie Joanny i Kamila z "Rolnik szuka żony"? To pytanie już od kilku tygodni zadają sobie chyba wszyscy fani programu Telewizyjnej Jedynki. Para poznała się na planie randowego hitu i to właśnie na oczach widzów narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Teraz fani pytają Joannę, czy razem z Kamilem zastanawiali się już nad ślubem i datą uroczystości. Ukochana rolnika odpowiedziała!  Joanna z "Rolnik szuka żony" odpowiada na pytanie o ślub z Kamilem Joanna i Kamil to zdecydowanie jedna z najsympatyczniejszych par ze wszystkich edycji "Rolnik szuka żony".  Joanna i Kamil wzięli udział w ósmej edycji programu TVP i jak już wiemy, zakochali się w sobie i do dziś tworzą szczęśliwy związek. W wielkim finale Kamil zaskoczył swoją partnerkę i poprosił ją o rękę.  Nie przeczuwałam nic - mówiła szczęśliwa partnerka rolnika.  Po emisji finałowego odcinka Joanna pokazała w sieci piękny pierścionek zaręczynowy, a Justyna zaczęła wspominać o jej ślubie z Kamilem. Teraz z kolei internauci zapytali narzeczoną rolnika, czy zastanawiali się już nad datą uroczystości. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Justyna przyznała, że żałuje, że zrezygnowała z Kamila! Co na to Joanna? Joanna z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories odpowiedziała, kiedy jej zdaniem najlepiej zorganizować ślub w czerwcu lub sierpniu, ale jak przyznała, jeszcze nie ustalili z Kamilem dokładnej daty uroczystości. Nie mamy jeszcze dokładnej daty ślubu - napisała Joanna.  Co jeszcze zdradziła narzeczona rolnika? M.in. jaki jest idealny miesiąc na ślub. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Joanna o najpiękniejszym momencie w życiu! Gratulacje od uczestników wszystkich edycji Joanna...

Asia i Kamil z Rolnik szuka żony 8 o ślubie
Facebook Rolnik szuka żony
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Joanna i Kamil zdradzają, dlaczego zdecydowali się na ślub za dwa lata. Mają ważny powód
Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" niedawno zaskoczyli informacją, że planują ślub, ale dopiero za dwa lata. Skąd tak odległy termin? Rolnik zdradził powody, bo jest ich kilka...

Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" zorganizowali swój pierwszy live na Instagramie, gdzie wspólnie odpowiedzieli na pytania internautów. Rolnik po raz kolejny został zapytany o swoją faworytkę, zdradził, że po programie przytył 12 kilogramów i wyjaśnił, dlaczego zdecydowali się na ślub dopiero za dwa lata. Jak się okazuje Joanna i Kamil mają kilka powodów... Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" szczerze o ślubie Joanna i Kamil z "Rolnik szuka żony" zaręczyli się na oczach milionów widzów w finale ósmej edycji programu. Para szybko zamieszkała razem z obawy, że relacja mogłaby nie przetrwać z racji dzielącej ich odległości, a jest to ponad 650 kilometrów. Po zakończeniu udziału w programie Joanna stała się bardzo aktywna w mediach społecznościowych i nie ukrywa, że ma też plany na kanał w serwisie YouTube, który chciałaby prowadzić z Kamilem. Niedawno narzeczona rolnika zdradziła, że zdecydowali się zaplanować swój ślub, który miałby się odbyć dopiero za dwa lata: Za dwa lata. Dokładnej daty nie mamy, ale jeśli chodzi o miesiące to czerwiec lub sierpień - zdradziła narzeczona Kamila. Internauci już od jakiegoś czasu pytają parę w komentarzach, dlaczego zdecydowali się na tak odległą datę, a teraz Joanna i Kamil podczas live'a na Instagramie poinformowali o powodach tej decyzji. Okazuje się, że w przyszłym roku ślub bierze siostra Kamila , ale to nie jedyny powód. Para bardzo poważnie podchodzi do tematu ślubu i chce spokojnie zaplanować ten dzień, a nie będzie to łatwe ponieważ oboje mają duże rodziny, a odległość, jaka dzieli ich rodzinne domy mocno utrudnia zadanie. To nie będzie łatwe zadanie! Za rok ślub ma siostra Kamila, a po drugie chcemy wszystko na spokojnie zaplanować. Dodatkowo kwestie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik