Jessica z Rolnik szuka żony Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Jessica z Rolnik szuka żony
Imponujące!
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony

 

Jessica to uczestniczka 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Pochodząca z Leszna dziewczyna niemal natychmiast skradła serca widzów. Fani pokochali ją za szczerość oraz oryginalny styl. Jessica kocha bowiem mocny makijaż, długie paznokcie i modne ciuszki. Krzysiek, o którego serce walczy, początkowo miał co do niej pewne obiekcje. Chłopak bał się, że Jessica nie poradzi sobie na wsi. Mimo wszystko zaprosił ją do swojego gospodarstwa.

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnik szuka żony" nie zawiodła! Po ostatnim odcinku o kandydatce Krzysztofa dowiedzieliśmy się więcej! I te cytaty...

 

Jessica z dnia na dzień staje się coraz większą gwiazdą. Co więcej, doczekała się już nawet swojej pierwszej okładki! Jaka gazeta postanowiła ją tak wyróżnić? Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Pamiętacie kontrowersyjną uczestniczkę "Rolnik szuka żony 4"? Emilia przeszła sporą metamorfozę! ZDJĘCIA

2/4
Mat. prasowe

 

Jessica z "Rolnik szuka żony" na okładce gazety

 

Jessica Miemiec (bo tak nazywa się dziewczyna), pojawiła się na okładce lokalnej gazety pt. "Panorama Leszczyńska". W środku ukazał się także tekst o gwieździe programu "Rolnik szuka żony". Dowiadujemy się z niego między innymi o tym, że Jessica kocha zwierzęta i mieszka z dwoma psami oraz kotem. Dziewczyna dorabia sobie robiąc paznokcie oraz wykonując zabiegi kosmetyczne.

Jessica zdradziła również, jak radziła sobie na wsi. Czy gospodarstwo to miejsce, gdzie czuje się dobrze? A może miała dosyć wiejskiego życia? Zobaczcie kolejny slajd!

3/4
Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

 

Choć Jessica na pierwszy rzut oka w ogóle nie pasuje do pracy na gospodarstwie, całkiem nieźle sobie radzi. Jak dziewczyna wspomina pobyt w gospodarstwie Krzyśka?

 

- (...) nie podobało mi się wczesne wstawanie i pyły unoszące się w powietrzu i w oborze, przez które miałam czerwone oczy. Mogłabym tam zamieszkać, ale musiałabym wprowadzić zmiany - stwierdziła Jessica.

 

Zobacz także: Taniec na rurze i różowe kajdanki oburzyły fanów "Rolnik szuka żony"? Takich słów się nie spodziewaliśmy!

4/4
Mat. prasowe

 

Jak myślicie, czy Krzysiek ostatecznie zdecyduje się wybrać Jessikę? Chłopak twierdzi, że jego faworytką jest Kasia, ale serce potrafi spłatać figle...

 

POLECAMY: "Fałszywa dziewucha" Widzowie już wybrali najmniej sympatyczną uczestniczkę "Rolnik szuka żony"? Komentarze mówią wszystko

Więcej na temat Rolnik szuka żony