Mat. prasowe
1/6
Mat. prasowe

 

Emilia Pawłowska to uczestniczka 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Dziewczyna starała się o serce Piotra. Emilka od początku zwracała na siebie uwagę. Mocny makijaż, seksowne, kuse kreacje, wysokie obcasy - rolnik zastanawiał się, czy dziewczyna poradzi sobie na wsi. Przypomnijmy, że takie same wątpliwości w obecnej edycji miał Krzysztof w stosunku do Jessiki, która w mgnieniu oka stała się ulubienicą widzów!

 

Zobacz także: Taniec na rurze i różowe kajdanki Jessiki oburzyły fanów "Rolnik szuka żony"? Takich słów się nie spodziewaliśmy!

 

Mimo wszystko Piotr postanowił zaryzykować i zaprosił Emilkę na wieś. Jednak po krótkim czasie chłopak uznał, że to był błąd... Pamiętacie historię Emilii Pawłowskiej w "Rolnik szuka żony 4"? Jesteście ciekawi, jak teraz wygląda i czym się zajmuje? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Tak wyglądał ślub Mikołaja z "Rolnik szuka żony"! Mamy DUŻO ZDJĘĆ

2/6
Rolnik szuka żony 4 odcinke 3 Randki Piotra
Mat. prasowe

 

Pochodząca z Brodnicy Emilka wysłała list do Piotra z nadzieją, że to właśnie ją zaprosi na wieś. Dziewczyna miała sporo rywalek. Piotr wydał się im bowiem dobrą partią. Przystojny, zaradny, bez skomplikowanej przeszłości... Marta Manowska nie nadążała z pakowaniem listów do rolnika. Ostatecznie chłopak zaprosił do swojego gospodarstwa trzy kobiety: Emilię, Kasią oraz Monikę. Jednak bardzo szybko pożałował tej decyzji. Szczególnie w stosunku do dwóch pierwszych kobiet. W przypadku Emilki chodziło o jej przeszłość, która nie spodobała się Piotrowi...

 

Zobacz także: Fani podejrzewają, że "Rolnik szuka żony 4" jest ustawiony! Mamy komentarz produkcji

3/6
Rolnik szuka żony 4 Piotr rozmawia z Emilią
Mat. prasowe

 

Emilia Pawłowska z "Rolnik szuka żony 4": dlaczego odpadła?

 

Piotr w trakcie programu dowiedział się o przeszłości Emilii. Okazało się, że dziewczyna brała już udział w podobnym show w konkurencyjnej stacji. Emilię Pawłowską widzowie mogą kojarzyć z programu "Kto poślubi mojego syna" emitowanego na TVN-ie. Piotr uznał, że dziewczyna wcale nie chce znaleźć miłości w show TVP1, ale zgłosiła się do niego, ponieważ marzy o karierze i sławie. Ostatecznie chłopak podziękował jej za wspólną zabawę i odesłał do domu.

 

Co obecnie robi Emilia Pawłowska i jak wygląda? Zobaczcie kolejne slajdy! 

 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Piotr wcale nie jest rolnikiem?! Zaskakujące słowa jego byłej dziewczyny

4/6
Instagram

 

Emilia Pawłowska na razie usunęła się z show-biznesu. Dziewczyna jest za to bardzo aktywna w social mediach. Na Instagramie podała informację, że obecnie mieszka w Warszawie. Zdjęcia, które tam zamieszcza sugerują, że nie przyjaźni się już z Kasią, z którą poznała się w gospodarstwie Piotra. Jej przyjaciółką została za to inna bohaterka programu "Rolnik szuka żony". Która? Zobaczcie kolejny slajd! 

 

Zobacz także: Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony 4" zostali rodzicami! Historia ich miłości nie była łatwa...

5/6
Instagram

 

Emilia Pawłowska zaprzyjaźniła się z Sarą, która również wzięła udział w 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Obie panie mieszkają w Warszawie, dlatego łatwiej wygospodarować im czas na wspólne spotkania. Sara starała się o względy Karola. Choć na początku wydawało się, że tych dwoje lgnie do siebie, ostatecznie rolnik nie wybrał żadnej z uczestniczek. Sara przyjaźni się też z inną uczestniczką show TVP1, Justyną. 

6/6
Instagram

 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Emilii Pałowskiej nie można oprzeć się wrażeniu, że dziewczyna sporo schudła. Tęsknicie za to? Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakimś show?

Więcej na temat Rolnik szuka żony