Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show Jessica z "Rolnik szuka żony"- jak wyglądała w przeszłości? Jessica z "Rolnik szuka żony"- jak wyglądała w przeszłości?
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne
To naprawdę ona?!
1/4
Jessica z Rolnik szuka żony 5 na planie show
Mat. promocyjne

Nie uwierzycie, jak w przeszłości wyglądała Jessica z programu "Rolnik szuka żony"! W sieci pojawiły się zaskakujące zdjęcia uczestniczki piątej edycji show, która walczy o względy Krzysztofa. Jessica od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów hitu o poszukujących miłości rolnikach. Jej znak rozpoznawczy to długie, czarne włosy i bardzo mocny makijaż- początkowo nawet Krzysztof nie ukrywał zaskoczenia wyglądem swojej kandydatki i zapytał jej wprost, czy mogłaby się mniej malować... W ostatnim odcinku Jessica przekonywała, że wzięła sobie słowa rolnika do serca i postanowiła robić skromniejszy makijaż. Fani programu są jednak dla niej bezlitośni i mocno krytykują jej zachowanie w programie. 

Czy ostatecznie Krzysztof zakocha się w Jessice? Tego dowiemy się za kilka tygodni. Zanim jednak zobaczymy, jak potoczą się jej losy w programie, zobaczcie, jak kandydatka Krzysztofa prezentowała się przeszłości! Będziecie w szoku! 

 

Zobacz także: "Jestem rozrywkowa, czytam dużo książek" - Jessica z "Rolnik szuka żony" przekona do siebie Krzyśka? Internauci są bezlitośni!

2/4
Mat. prasowe

Jessica jest jedną z kandydatek Krzysztofa. Po ich pierwszym spotkaniu rolnik nie ukrywał, że był zaskoczony jej wyglądem. 

Na zdjęciach wyglądała bardziej naturalnie niż w rzeczywistości- przyznał rolnik. 

A jak Jessica wyglądała w przeszłości? Jak informuje portal wp.pl Jessica w przeszłości próbowała swoich sił jako modelka! 

Zobaczcie STARE zdjęcia Jessiki! 

Zobacz także: POPEŁNIA JE PRAWIE KAŻDA Z NAS! POZNAJ 5 BŁĘDÓW, KTÓRE SPRAWIAJĄ, ŻE DODAJESZ SOBIE LAT

3/4
Jessica z "Rolnik szuka żony"- jak wyglądała w przeszłości?
screen strefa-hostess.pl

Zdjęcia Jessiki możecie znaleźć na stronie strefa-hostess.pl. Jak widać w przeszłości miała bardzo jasne włosy. 

Zobaczcie KOLEJNE zdjęcie Jessiki z "Rolnik szuka żony"! 

Zobacz także: TUTAJ COŚ ZDECYDOWANIE POSZŁO NIE TAK... TO NAJWIĘKSZE WPADKI MAKIJAŻOWE, JAKIE WIDZIAŁYŚMY!

4/4
Jessica z "Rolnik szuka żony"- jak wyglądała w przeszłości?
screen strefa-hostess.pl

Waszym zdaniem bardzo się zmieniła? My jesteśmy w szoku! 

 

Mat. prasowe

Więcej na temat Rolnik szuka żony