Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5 Jessica z Rolnik szuka żony pokazała jak mieszka Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne
Zobacz zaskakujące komentarze internautów!
1/4
Jessica tańczy na rurze na planie Rolnik szuka żony 5
Mat. promocyjne

Jessica od samego początku wzbudza ogromne emocje wśród fanów programu "Rolnik szuka żony". Już po swoim debiucie w hicie TVP kandydatka Krzysztofa musiała się zmierzyć ze sporym hejtem - internauci wyśmiewali jej wygląd i zachowanie. Mogłoby się wydawać, że po ostatnim odcinku show, w którym Jessica zaprezentowała taniec na rurze i pokazała, jaki prezent przywiozła dla rolnika, internauci znów bardzo krytycznie ją ocenią, jednak okazuje się, że Jessica ma coraz więcej fanów. Internauci komentujący czwarty odcinek programu "Rolnik szuka żony" uważają, że to właśnie Jessica jest najsympatyczniejszą kandydatką na żonę Krzysztofa. 

Zobaczcie, jak internauci komentują zachowanie Jessiki po ostatnim odcinku "Rolnika"!

 

Zapraszamy do dyskusji na temat "Rolnik szuka żony" na naszej grupie na Facebooku!

 

Zobacz także: Jessica pokazała, jak tańczy na rurze! "Raz na wolno tak się kręcę, raz na szybko". Musicie zobaczyć to WIDEO

2/4
Jessica z Rolnik szuka żony pokazała jak mieszka
Facebook

Pod krótkim fragmentem programu z udziałem Jessiki, który został opublikowany na Facebooku, pojawiło się sporo komentarzy, w których internauci przyznają, że polubili kontrowersyjną uczestniczkę show. Co pisali?

Jessica przynajmniej jest sobą i jest milion razy lepsza od tych , które zapomniały , że od czasu zrobienia zdjęcia przytyły jakieś 80 kg.
Przynajmniej jest szczera i nikogo nie udaje.

 

Mowcie co chcecie, ale ona jest fajną, wesołą dziewczyną. Moze inteligencją nie grzeszy, ale w przeciwieństwie do reszty wybranek tego mlodego jest ok.

 

Ja tam lubie Jessi 🙂 poczciwa wesola dziewczyna. Fakt faktem ze intelektualistka nie jest, no ale czy kazdy musi byc?:) mam nadzieje ze Jessice wszystko dobrze sie ulozy, niezaleznie czy w programie, czy poza nim 🙂 kibicuje jej.

 

Jest śmieszna wesoła ale chyba jedyna kobieta która nie udaje nie kombinuje nie próbuje być madrzejszą niż jest 😉 uważam że jest nie szkodliwa i taka poprostu prawdziwa Jesica . a Kaśka to oj oj oj z dala od takich ludzi, fałszywa w pierwszych słowach

 

Zaczynam ja lubic. I tu zdecydowanie wyglada lepiej niz w poprzednich odcinkach. Dla mnie na plus - pisali fani programu.

 

Zobacz także: Jessica z "Rolnik szuka żony" przeszła ogromną metamorfozę! Musicie zobaczyć, jak wyglądała w przeszłości! ZDJĘCIA

 

3/4
Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Zgadzacie się z opinią internautów? Waszym zdaniem Jessica rzeczywiście jest najfajniejszą kandydatką Krzysztofa? 

W naszym plebiscycie na najsympatyczniejszą uczestniczkę 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" Jessica jest na wysokim, drugim miejscu! 

Zobacz: Wybierz z nami najsympatyczniejszą kandydatkę do serca rolników!

4/4
Jessica, kandydatka Pawła w Rolnik szuka żony
Mat. prasowe

Myślicie, że Jessica odnajdzie szczęście w programie "Rolnik szuka żony"? Waszym zdaniem pasuje do Krzysztofa? 

 

Zobacz także: Dopiero zaczęliście się spotykać – trzymaj się 7 żelaznych zasad