Przed nami kolejny odcinek "Rolnik szuka żony". Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje najnowszą odsłonę hitu o poszukujących miłości rolnikach. Tym razem widzowie będą mogli zobaczyć, jak kandydaci i kandydatki przyjeżdżają do domów rolniczek i rolników. W programie nie zabraknie wielkich emocji i zaskakujących wyznań! Musicie zobaczyć gorący zwiastun "Rolnik szuka żony".

Reklama

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"

W minioną niedzielę uczestnicy ósmej edycji "Rolnik szuka żony" musieli zdecydować, kogo zaproszą do swoich gospodarstw. Jak już wiemy Stanisław zaprosił do siebie Teresę, Roksanę oraz Aleksandrę, Krzysztof wybrał Svetlanę, Bogusię i Katarzynę, Kamila zaprosiła do domu Adama, Tomasza i Janka, Kamil wybrał Izę, Joannę oraz Justynę, a w domu Elżbiety pojawią się Marek, Stanisław i Ryszard.

Teraz przed rolnikami i rolniczkami pierwsze spotkania z kandydatami we własnych domach.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Fani o dziewczynach Kamila: "Znalazł perfekcyjną Małgosię Rozenek"

Mat. prasowe

W sieci pojawił się już zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony" i wszystko wskazuje na to, że w programie TVP będzie się działo!

Zobacz także

Zabawa się skończyła i zaczęło się robić poważnie!
Już w niedzielę kandydatki i kandydaci się wprowadzają! - czytamy na Facebooku.

W zwiastunie możemy usłyszeć, że Kamila jest przerażona przyjazdem swoich kandydatów, a Joanna, kandydatka Kamila, jest już gotowa na ślub.

- Ja już mam suknię ślubną wybraną- wyznała Joanna.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila komentuje swój wybór. Żałuje?

Mat. prasowe

Zobaczcie gorący zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony"! Coś czujemy, że dopiero teraz zaczną się prawdziwe emocje w programie!

Zobacz także: "Rolnik szuka żony 8": Internauci porównują jedną z kandydatek Stanisława do Anny Bardowskiej! Podobne?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama