Uczucie Bogusi i Krzysztofa w "Rolnik szuka żony" 8 kwitnie. W ostatnim odcinku para wybrała się na randkę, a gdy przed wyjściem pokazali pierścionek, internauci zaczęli snuć domysły, że zaręczyny już za nimi.. W drodze na romantyczne spotkanie było naprawdę gorąco! Krzysztof najpierw trzymał rękę na kolanie Bogusi, ale przez moment pozwolił sobie na trochę więcej, na co kobieta szybko zareagowała i przystopowała partnera. Internauci szeroko komentują ten fragment odcinka i żartują z "przekroczenia czerwonej linii"...

Reklama

"Rolnik szuka żony": Krzysztof pozwolił sobie na intymny gest przed kamerami

Bogusia i Krzysztof z "Rolnik szuka żony" to pierwsza para w 8. edycji, która wprost mówi o swoich uczuciach. W ostatnim odcinku Krzysztof otwarcie deklarował, że Bogusia może się wprowadzić do niego już za tydzień, a bliscy rolnika uważają, że odkąd wybrał kobietę jest bardzo szczęśliwy i wyraźnie się zmienił. Para ostatnio wybrała się na randkę i nie szczędzili sobie czułości, a Krzysztof pozwalał sobie na coraz odważniejsze gesty i cały czas trzymał rękę na nogach Bogusi. Kiedy kobieta zareagowała stało się to pretekstem do intymnej rozmowy:

- Może się skup na tym kawałku drogi, bo przekraczasz linie czerwoną. - powiedziała Bogusia
- Po prostu chce być miły, nie chce Cię skrzywdzić. Nic na siłę. - dodał Krzysztof
- Cieszę się, że tak mówisz
- Wszystko w swoim czasie
- Dokładnie - skwitowała Bogusia

Przed kamerami para jeszcze raz poruszyła temat bliskości i oboje przyznali, że te drobne czułości są bardzo miłe. Bogusia nie ukrywa, że lubi, kiedy Krzysztof okazuje jej uczucia:

Coś pięknego te dotyki i w ogóle, jakieś takie malutkie geściki, no wiadomo o co chodzi - wyznała Bogusia przed kamerami.

Z kolei Krzysztof nie ukrywa, że ich relacja nabiera rumieńców i bardziej bezpośrednio powiedział:

Będzie taki moment, że przekroczę tą czerwoną linię, zresztą widzę, że i Bogusia tego chce, ale na razie jeszcze nie można, bo za wcześnie

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 8: Internauci piszą o ślubie Bogusi i Krzysztofa, zdradzają datę ceremonii

Zobacz także

Po randce w sieci zawrzało! Internauci widzą, że między parą iskrzy:

- Już myślałam, ze w tej edycji "starszy" Pan po raz pierwszy powstrzyma emocje, ale jednak rączki chodziły ????
- Iskrzy ❤️????
- Po czerwonej linii to już śladu nie ma

Do niedawna w sieci dominowały komentarze, że relacja pary stała się zbyt poważna, ale teraz internauci piszą wprost, że między Bogusią i Krzysztofem widać uczucie i kibicują im. Tymczasem w sieci pojawia się coraz więcej sugestii, że jeszcze w listopadzie para ma wziąć ślub.

- Ot tak, spotyka się dwoje ludzi i po prostu wiedzą czego chcą. Tu się kwitnące uczucie wylewa z każdej strony. Starsi i doświadczeni, a szybciej ogarnęli temat niż młody, dla mnie ciągle niewiedzący czego chce Stanisław.
- Widać miłość, szczerość, zaangażowanie. Bogusia jest otwarta fajna. Pan Krzysztof, promienieje Boże jakie to cudowne!!! Są najlepszym przykładem miłości.

screen "Rolnik szuka żony" 8 odc. 9
Reklama

Już podczas pierwszego dnia pobytu w gospodarstwie Krzysztof pozwalał sobie na drobne czułości wobec swoich kandydatek. Bogusia była zachwycona, kiedy otrzymała kwiaty i całusa od rolnika.

Mat. promocyjne/TVP
Reklama
Reklama
Reklama