Rolnik szuka żony
Facebook

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony biorą ślub już dziś? Wszystko na to wskazuje!

Rolnik szuka żony
Facebook

Ania i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" biorą ślub. Wszyscy mówili, że w lipcu, ale okazuje się, że para nie chciała długo czekać i chcą się pobrać już 16 kwietnia. Na ślubie Agnieszki i Roberta, również z programupara zaczepnie zaprosiła już na swoje zaślubiny pisząc:

Pozdrawiamy państwa Filochowskich i pewnie niedługo zapraszamy do państwa Bardowskich - czytamy na Facebooku Grzegorza.

Fani "Rolnik szuka żony" wyśledzili, że zapowiedzi w kościele były i wszyscy wiedzą, że ślub i wesele Ani i Grzegorza zaplanowane jest na dziś.

 

Historia miłości Ani i Grzegorza

A pamiętacie jak zaczęła się ich historia? Para już w październiku była zaręczona! Czyli po czterech miesiącach znajomości i po poznawaniu się na wizji, Ania i Grzegorz byli pewni, że chcą spędzić ze sobą resztę życia.

 

Kim jest Grzegorz Bardowski? Ma 29 lat, pochodzi z Uniejowic pod Złotoryją. Ma wykształcenie wyższe i jest właścicielem ponad 100-hektarowego gospodarstwa. Pomaga też swoim rodzicom w prowadzeniu firmy transportowej. U kobiet ceni i zarówno wygląd, jak i charakter. Chętnie czyta książki związane z samorozwojem, uprawia sport i regularnie ćwiczy na siłowni. Lubi też dobrze się ubrać, ale nie znosi prasowania.

Silny, nieco szorstki, potrafiący złowić rybę w strumieniu albo zapolować na lisa, a przy okazji kochający rodzinę i serwujący obiad własnej roboty - mówi o sobie Grzegorz.

W jednym z odcinków powiedział, że:

Nie udawały mi się poprzednie związki. Niestety, dużo w tym było mojej winy. Dziewczyny, z którymi byłem emocjonalnie związany, próbowałem zmieniać, podporządkowywać sobie. Nie słuchałem ich, dlatego szybko odchodziły ode mnie - przyznał się rolnik.

Ania była idealną kandydatką na żonę dla Grzegorza!

Dlatego nic dziwnego, że idealną kandydatka była dla niego Ania - przedszkolanka. Ma 25 lat i pochodzi z Kotliny Kłodzkiej, od pięciu lat mieszka we Wrocławiu, gdzie studiuje i pracuje jako nauczycielka w przedszkolu, a dodatkowo prowadzi terapię pedagogiczną dla dzieci. Czas wolny Anna lubi spędzać na świeżym powietrzu – na spacerach, jeżdżąc rowerem lub pływając. Uwielbia swoją pracę, dużo satysfakcji daje jej też prowadzenie samochodu, gotowanie (lubi eksperymentować) i… załatwianie spraw urzędowych. Szukała mężczyzny konkretnego, który zna swoje cele i wie czego chce w życiu. I znalazła!

 

Po 10 miesiącach znajomości para powie sobie jutro "Tak" na całe życie! Nie możemy się doczekać zdjęć ze ślubu Ani i Grzegorza!

 

Zobacz także: Rolnik znalazł żonę! Robert i Agnieszka poznali się w show, a dziś powiedzieli sobie "TAK"!

 

Grzegorz razem z rodzicami czytali list od Ani razem.

Rolnik szuka żony
Facebook

 

Ania i Grzegorz i ich pierwsze spotkanie w programie - pili szampana.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook

 

Ania była sprawdzana  w programie czy będzie dobrą gospodynią. Tu z przyszła teściową robi obiad.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook

 

Grzegorz szybko pozbył się innych kandydatek z Rolnik szuka żony i spędzał czas tylko z Anią. Wiedział, że chce ją pojąć za żonę.

Ania i Grzegorz z Rolnik szuka żony
Facebook

Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52