Roksana i Stanisław z Rolnik szuka żony w finale
screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12
TV-Show

"Rolnik szuka żony": Aleksandra komentuje nowy związek Stanisława i zdradza imię partnerki rolnika

Po emisji finałowego odcinka "Rolnik szuka żony" Stanisław pokazał zdjęcie ze swoją partnerką i zareagował na przytyki Aleksandry w programie. Teraz była kandydatka rolnika odpowiedziała! "Przepraszam, ale to znak..."

Aleksandra z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories udostępniła zdjęcie Stanisława i skomentowała jego nowy związek! Co była kandydatka rolnika sądzi o jego relacji z nową partnerką? Zobaczcie zaskakujący wpis Aleksandry. Uczestniczka ósmej edycji programu Telewizyjnej Jedynki  zdradziła imię ukochanej Stanisława!

"Rolnik szuka żony": Klaudia zaskoczyła wyznaniem o Dodzie. Tego się nie spodziewacie

Aleksandra z "Rolnik szuka żony" szczerze o nowej partnerce Stanisława

Ósma edycja "Rolnik szuka żony" przeszła do historii. W minioną niedzielę widzowie zobaczyli ostatni odcinek programu, w którym tym razem miłości szukali: Elżbieta, Kamila, Stanisław, Krzysztof i Kamil. W finałowym odcinku rolniczki i rolnicy opowiedzieli, jak potoczyły się ich dalsze losy i zdradzili, czy dziś są w związkach.

W minioną niedzielę fani "Rolnik szuka żony" dowiedzieli się, że Stanisław, który nie wybrał żadnej z kandydatek, znalazł miłość poza programem. 

Nie wracałem do listów, raczej myślałem o tym czy podjąłem dobry wybór, nie wybierając nikogo. Późniejsze doświadczenia, bo pojawiła się nowa osoba w moim życiu, utwierdziły mnie, że to był dobry wybór- zdradził Stanisław.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław wspomina o ślubie z nową partnerką! Fani: "Cel osiągniety"

Stanisław z Rolnik szuka żony 8 o nowej dziewczynie
Mat. prasowe Rolnik szuka żony

W programie Stanisław znów spotkał się ze swoimi kandydatkami z programu. Kobiety żartowały z rolnika, a Aleksandra przy przywitaniu zwróciła mu uwagę, że przytył. 

Przytyłeś! Powodzi ci się!- powiedziała do rolnika.

Po emisji odcinka Stanisław odpowiedział Aleksandrze publikując w sieci nowe zdjęcie.

Dzięki @aleksandracio. #Najpierw masa potem rzeźba- napisał Stanisław.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Stanisław pokazał nową dziewczynę! Fani: "Była już przed programem?"

Kandydatki żartują ze Stanisława Rolnik szuka żony
screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12

Teraz Aleksandra udostępniła reakcję Stanisława i przeprosiła za swój komentarz w programie. Przy okazji skomentowała nowy związek rolnika i zdradziła imię jego partnerki.

@pytlarzsta przepraszam, ale to znak, że Ania jest odpowiednią kobietą na odpowiednim miejscu! - napisała Aleksandra. 

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Szokujące słowa Marka o Elżbiecie: "Ciało nastolatki a twarzy zrób botoks" 

Aleksandra z Rolnik szuka żony zdradziła imię partnerki Stanisława
Instagram @aleksandracio

Stanisłąw z Rolnik szuka żony na gospodarstwie
Mat. promocyjne
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Stanisław zdradził, jak poznał swoją partnerkę. Spotkali się już po programie?
Rolnik odpowiedział na pytania internautów. Stanisław z "Rolnik szuka żony" wyznał, gdzie zabrał swoją partnerkę na pierwszą randkę!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" podczas relacji na InstaStories zdradził, kiedy i jak poznał swoją partnerkę. Rolnik, który wzbudził ogromne emocje w ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" odpowiedział na pytania internautów! Czy nowa partnerka Stanisława jest jedną z kobiet, które napisały do niego list po emisji zerowego odcinka "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz rolnika! Stanisław z "Rolnik szuka żony" o swoim związku Ósma edycja "Rolnik szuka żony" już za nami. W ostatniej odsłonie wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki wziął udział m.in. Stanisław. Młody rolnik poszukiwał prawdziwej miłości, a do swojego domu zaprosił trzy kandydatki: Teresę, Roksanę i Aleksandrę. Stanisław przez cały program nie mówił, która z dziewczyn jest jego faworytką, a fani "Rolnik szuka żony" byli rozczarowani jego zachowaniem. W dniu wyborów Stanisław zaskoczył wszystkich i ogłosił, że nie chce stworzyć związku z żadną z kandydatek.  W finałowym odcinku, który został wyemitowany w niedzielę, 5 grudnia, Stanisław ogłosił, że w jego życiu pojawiła się inna kobieta.  Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Stanisław ma nową dziewczynę! Potwierdził to w finale Tuż po wielkim "Rolnik szuka żony" Stanisław opublikował w sieci zdjęcie z nową partnerką. Pewnego dnia spotyka się osobę, dzięki której rozumiemy dlaczego nie wychodziło nam wcześniej. Niby słyszałem to wcześniej, ale zrozumiałem niedawno 😊 #love❤️- napisał wówczas rolnik. Teraz Stanisław postanowił odpowiedzieć na pytania internautów i zdradził, kiedy poznał swoją partnerkę! Po jakim czasie od kręcenia programu poznałeś swoją partnerkę? - Niecałe 2msc- odpisał Stanisław.  Zobacz...

Produkcja Rolnik szuka żony o nieprzystępności Stanisława
Mat. prasowe
TV-Show
"Rolnik szuka żony 8": Stanisław znika z sieci po finale show! Miał konflikt z produkcją?
Stanisław zdradził również, czy żałuje udziału w "Rolnik szuka żony". Rolnik zapowiedział, że wkrótce zakończy swoją aktywność w internecie!

Stanisław z "Rolnik szuka żony" postanowił odpowiedzieć na pytania dotyczące jego udziału w programie. Rolnik zdradził czy żałuje, że zgłosił się do wielkiego hitu Telewizyjnej Jedynki i dlaczego, jego zdaniem, został pokazany tak negatywnie. Stanisław podczas Q&A odpowiedział również na zarzut, że wziął udział w "Rolnik szuka żony" dla sławy. Sprawdźcie, co napisał! Stanisław żałuje udziału w "Rolnik szuka żony"? Stanisław z ósmej edycji "Rolnik szuka żony" od samego początku wzbudzał ogromne emocje wśród internautów. Początkowo głośno zrobiło się o pięknym zamku, w którym mieszkał w czasie nagrywania programu. Szybko okazało się, że wielka posiadłość należy do rodziców Stanisława, a on sam przeprowadził się do innego budynku, który wciąż remontuje. O serce rolnika walczyły trzy kandydatki: Teresa, Aleksandra i Roksana. Niestety, dziś wiemy już, że rolnik nie wybrał żadnej z dziewczyn, a swoją wielką miłość spotkał dopiero po programie.   Fani "Rolnik szuka żony" bardzo krytycznie oceniali Stanisława i twierdzili, że zachowuje się bardzo chłodno wobec swoich kandydatek w programie. Teraz rolnik postanowił odpowiedzieć na pytania internautów i zdradził, dlaczego został tak pokazany w hicie TVP i czy w ogóle żałuje, że się do niego zgłosił. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony": Aleksandra komentuje nowy związek Stanisława i zdradza imię partnerki rolnika Stanisław podczas relacji na InstaStories chętnie odpowiadał na pytania internautów o jego udział w programie. Rolnik zapewnił, że nie żałuje udziału w "Rolnik szuka żony" i zdradził, że nie miał żadnego konfliktu z producentami. Dlaczego w programie przedstawiono Cię w taki sposób, czy...

Stanisław odpowiada Aleksandrze po finale Rolnik szuka żony 8
Mat. prasowe screen Rolnik szuka żony 8 odc. 12
TV-Show
"Rolnik szuka żony" 8: Stanisław odpowiada na przytyki Aleksandry w finale. Wymowne zdjęcie!
Aleksandra w finałowym odcinku "Rolnik szuka żony" wbiła szpilę rolnikowi, mówiąc: "Przytyłeś"! Teraz Stanisław odpowiada i pokazuje wymowne zdjęcie. Udowodnił, że jednak ma poczucie humoru?

Stanisław z "Rolnik szuka żony" po finale 8. edycji odniósł się do przytyków Aleksandry, która nie szczędziła mu ich w ostatnim odcinku sezonu. Rolnik opublikował na Instastory wymowne zdjęcie i żartobliwie podszedł do tematu. To nie wszystko! Stanisław pokazał też swoje pierwsze zdjęcie z partnerką. Wyglądają na bardzo zakochanych... Kandydatki Stanisława żartowały z niego w finale "Rolnik szuka żony". Jest jego odpowiedź! Finał 8. edycji "Rolnik szuka żony" wzbudził mnóstwo emocji. Elżbieta potwierdziła swoje rozstanie z Markiem i wspomniała o przykrych słowach, jakie od niego usłyszała. Kamil oświadczył się Joannie na antenie , a Justyna zdradziła, że żałowała odejścia z programu. Z kolei kandydatki Stanisława mówiły wprost, że nie mają żalu do rolnika, ale jego dystans wobec nich nie do końca im się podobał. Teresa zdradziła, że nawet miała sama zrezygnować z pobytu w gospodarstwie rolnika. Roksana, Aleksandra i Teresa, które zaprzyjaźniły się w programie w finałowym odcinku wprost żartowały ze Stanisława , a Ola swoje powitanie z rolnikiem zaczęła od słów: Przytyłeś! Powodzi ci się! - powiedziała wprost do rolnika. Przed kamerami dodała jeszcze: Zmienił się, przytył, opalił się na wakacjach był to znaczy, że dobrze. Zobacz także:   "Rolnik szuka żony" 8: Kandydatki Stanisława żartują z rolnika w finale! "Przytyłeś!"  Stanisław odniósł się do słów Aleksandry i w relacji na Instastory opublikował wymowne zdjęcie z uśmiechem na twarzy i napisał: Dzięki @aleksandracio. #Najpierw masa potem rzeźba  W ten sposób po raz kolejny Stanisław udowadnia, że ma poczucie humoru i prywatnie nie jest tak poważnym i zdystanowanym człowiekiem, jak został pokazany w programie....

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik