Kamila z "Rolnik szuka żony 8" w programie niestety nie znalazła miłości. Nie udało się to jej także po programie. Uczestniczka cieszy się stanem wolnym i mimo że wciąż nie ma przy sobie drugiej połówki, zapewnia, że jest bardzo szczęśliwa. Jej najnowsze zdjęcia z wypadu w góry z przyjaciółkami pokazują, że jednak wciąż nie przestała rozglądać się za miłością...

Reklama

"Rolnik szuka żony 8": Kamila wciąż szuka uczucia!

Kamila to zdecydowanie jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci 8. edycji "Rolnik szuka żony". Piękna uczestniczka długo nie mogła się zdecydować, którego z panów wybrać. Gdy w końcu zdecydowała, że chce budować relację z Adamem, szybko się z tego wycofała w efekcie zakańczając program wciąż jako singielka. Kamila nie raz powtarzała, że tej decyzji nie żałuje i że zdecydowanie lepiej jest jej w relacji z Adamem opierającej się jedynie na koleżeństwie.

Mimo nieudanej próby znalezienia miłości Kamila wciąż się nie poddaje. Widzowie bardzo kibicują uczestniczce i z ciekawością śledzą, co u niej słychać. Gdy ostatnio Kamila pokazała zdjęcie z przystojnym mężczyzną, dostała mnóstwo gratulacji. Szybko jednak wyszło na jaw, że ów przystojniak to brat rolniczki, a nie jej nowa miłość. Kamila zresztą ma bardzo duży dystans do samej siebie i śmieje się z podobnych pomyłek fanów. Teraz, jakby przekornie opublikowała zdjęcie z pobytu w Zakopanem, gdzie pojechała odpocząć w towarzystwie przyjaciółek i... szukać miłości?

- Hej! Góralu gdzie jesteś?????☀️???????? - pyta Kamila na swoim Instagramie, chwaląc się zdjęciem z serca polskich Tatr.

kamila.bos/Instagram

Widzowie od razu odpowiedzieli na żartobliwe pytanie Kamili, która jak widać, potwierdza, że wciąż szuka miłości! Jednocześnie internauci chwalą piękną urodę uczestniczki:

- A może warto między góralami, niech ❤️ zabije mocniej ????, Tego Ci życzę ????????????

- Cudna jak zawsze ????????❤️

- Gdzieś jest na pewno ???? Wyglądasz przepięknie - chwalą fani Kamilę.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Rolnik szuka żony": Kamila szczerze o szybkich zaręczynach Joanny i Kamila!

Zobacz także
Reklama

Nic dziwnego, że Kamila jak zwykle zebrała mnóstwo komplementów, a w komentarzach swoje awanse zaczęli czynić nawet niektórzy internauci. Kamila została przecież okrzyknięta najpiękniejszą rolniczką wszystkich edycji i osiągnęła rekord w ilości listów od kandydatów. Do uczestniczki napisało aż 500 mężczyzn! Mimo tego zainteresowania, Kamila nie znalazła jeszcze miłości, ale jak widać, jest na nią wciąż bardzo otwarta!

Mat. prasowe/TVP/Tomasz Radzik
Reklama
Reklama
Reklama