Kłótnia Pauliny i Łukasza w finale "Rolnik szuka żony"
screen Rolnik szuka żony
1/4
Kłótnia Pauliny i Łukasza w finale "Rolnik szuka żony"
screen Rolnik szuka żony

 

Paulina wzięła udział w 5. edycji "Rolnik szuka żony". Dziewczyna miała nadzieję, że znajdzie miłość w show TVP1. W oko wpadł jej Łukasz, który początkowo również się nią zauroczył. Niestety, ta znajomość zakończyła się katastrofą. Łukasz potraktował ją w okrutny sposób. Paulina wygarnęła mu wszystko w finałowym odcinku "Rolnika". Dziewczyna nie załamała się jednak. Dalej zajmuje się swoją pasją, którą jest siłownia. Ostatnio Paulina pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciem sprzed 10 lat. W jej sylwetce zaszła ogromna zmiana! Zobaczcie naszą galerię i przekonajcie się sami!

 

POLECAMY: Agata i Łukasz z "Rolnik szuka żony" szykują się do ślubu?

2/4
Mat. prasowe

 

 

Paulina wiązała spore nadzieje z programem "Rolnik szuka żony". Łukasz od razu jej się spodobał. Urzekł ją jego uśmiech oraz słowa, które wypowiedział w swojej wizytówce. Rolnik również zauroczył się Pauliną. Podobno pisał do niej nawet w przerwie między zdjęciami, zanim dziewczyna przyjechała do jego gospodarstwa. Chwilę później... Łukasz chodził za rękę z Agatą! To był dla Pauliny cios w samo serce. Kobieta nie mogła zrozumieć, jak rolnik mógł z niej tak zadrwić. Oboje rozstali się w atmosferze skandalu. Paulina nawet na wizji nie szczędziła mu gorzkich słów. 

 

Zobacz także: Agata i Łukasz w pierwszym wspólnym wywiadzie. Odpowiadają na zarzuty Pauliny

 

Paulina stara się zapomnieć o przykrej przygodzie w programie "Rolnik szuka żony". Bez reszty oddała się swojej pasji, jaką są ćwiczenia na siłowni. Od kilku lat dziewczyna regularnie dba o swoją formę. Efekty są zaskakujące! Zobaczcie kolejny slajd, aby przekonać się, jak Paulina wyglądała 10 lat temu.

3/4
Instagram

 

Paulina z "Rolnik szuka żony" na starych zdjęciach

 

Paulina dołączyła do innych gwiazd, które wzięły udział w instagramowej zabawie #10yearschallenge. Chodzi w niej o to, aby opublikować w sieci porównanie swoich dwóch zdjęć: aktualnego oraz takiego, które zostało zrobione 10 lat temu. Paulina również pochwaliła się swoją starą fotografią. Musimy przyznać, że przez te lata wyrzeźbiła naprawdę piękne ciało! 

 

#10yearschallange Wszyscy wrzucają więc wrzucam i ja 😄😄 Bo chcieć to móc! 💪😉Moja transformacja nadal trwa 😉 #gymgirl #gymlife #motivation #passion#love #strongwoman - napisała pod zdjęciem Paulina.

 

Podoba wam się jej metamorfoza? 

 

Zobacz także: Paulina z "Rolnik szuka żony" odsłania kulisy show!

4/4
Mat. prasowe

 

 

Czy Łukasz słusznie postąpił wybierając Agatę? A może powinien być z Pauliną?

Więcej na temat Rolnik szuka żony