Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?
1/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Najbardziej emocjonującym momentem finału 5. edycji programu "Rolnik szuka żony" było oczywiście spotkanie Pauliny i Łukasza! Jak pamiętamy - rolnik odrzucił piękną uczestniczkę, zerwał znajomość na randce, co doprowadziło do wielkiej awantury w jednym z odcinków. Nic więc dziwnego, że podczas finałowego spotkania padło wiele gorzki słów, zwłaszcza ze strony Pauliny. Niektórzy uważają, że mocno przesadziła! Zobaczcie dokładnie, co się stało i jak oceniają jej zachowanie widzowie!

 

Zobacz: Czas podsumować 5. edycję "Rolnik szuka żony"! Jak uważnie ją oglądałeś? Sprawdź się w naszym QUIZIE!

 

2/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Paulina opowiedziała, jak wyglądała jej znajomość z rolnikiem i dlaczego jest na niego tak zła:

On zaczął dawać mi nadzieję dużo, dużo wcześniej niż na gospodarstwo trafiłam. Łukasz opiera się jedynie na tym, co się działo na gospodarstwie, a nie bierze pod uwagę tego co się działo między nagraniami. Te telefony, rozmowy... Zapewniał mnie, że tak przyjeżdżam już do niego "nawet weź więcej ciuchów na zapas już żeby było, bo pójdziemy na tą i na tą imprezę". Także w każdej wiadomości było zapewnienie "tak ty jesteś tą wybranką i ty już u mnie zostaniesz"- zdradziła Paulina. 

A czy te zapewnienia się urwały w trakcie pobytu twojego na gospodarstwie? - dopytywała Manowska.

Dzień przed przyjazdem na jego gospodarstwo, jeszcze wtedy do mnie dzwonił i pisał. A gdy przyjechałam pierwszego dnia, to jest tak jakby odciąć wszystko. 

3/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Łukasz próbował się bronić:

Nie. Paulina napisała do mnie pierwsza. Powiedziała, że jej się podobam, że możemy rozmawiać, że mogę jej zaufać. Paula nalegała na ten kontakt, nie odmówiłem jej, po prostu nie odmówiłem jej i teraz żałuję. Nie byłem obojętny na jej wdzięki...

Paulina ostro zareagowała na wyznanie rolnika. 

Poleciałeś na d... po prostu i byłeś wielce zakochany w Agatce już od pierwszego dnia to po cholerę do mnie pisałeś? Bo byłam piękna? Bo się nie mogłem oprzeć jej urokowi? I co? I że zdradzałeś w ten sposób już mentalnie Agatę? Jesteś słaby facet i  lubisz słabe kobiety dlatego wybrałeś jak wybrałeś, bo ty się boisz kobiet takich jak ja...- mówiła zdenerwowana Paulina.

Nie obrażaj mojej Agaty! Nie obrażaj mojej kobiety!- protestował rolnik.

 

Ja nikogo nie obrażam, ty nie masz jaj po prostu - odpowiadała Paulina. 

 

Każdy kto Pauliny nie wybierze to widocznie zasługuje na krzywdę z jej strony - ocenił rolnik.

Co działo się dalej?

 

4/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Łukasz zapewnił, że jest w jej stanie spojrzeć prosto w oczy i wybaczyć, Paulina - zdecydowanie nie! Ma mu za złe, to że ją oszukał! 

Do tej pory widzowie mocno bronili Pauliny, a atakowali Łukasza. Choć nadal tak jest, w sieci pojawiła się cała masa krytycznych głosów w stosunku do uczestniczki. Niektórzy widzowie twierdzą, że mocno przesadziła i nie ma klasy!

A ja powiem tyle. Paulina to jest dziewucha bez klasy, to że się ubrać potrafi, to nie wszystko. Nie potrafi pogodzić się z tym, że jej nie wybrał. A rolnik po prostu tak jak sam powiedział.........wybrał sercem. Widać że jest mu dobrze ze swoją wybranką. I życzę im szczęścia, a Paulinie życzę, żeby znalazła dobrego psychiatre, który jej pomoże znieść gorycz porażki.

 

Żenada. Trochę wszystkich zaślepiło, jeśli naprawdę uważacie, że tak zachowuje się "silna i z klasą" kobieta ;) Powinna podejść z większym dystansem, bo szczerze to wygląda jak rozstanie po latach, a nie rozczarowanie kilkutygodniową znajomością. Obrażanie innej dziewczyny, całkowicie niewinnej w tej chwili to zrównanie się poziomem z Łukaszem. Dziecinada.

 

Mówcie co chcecie, ale Łukasz miał sporo też racji w tym co powiedział, nic dziwnego że Paulina dalej niema faceta jak tak się zachowuje po nieporozumieniu

 

Jezu jaka laska bez klasy... Szok, nawet jeśli on jets dupkiem to sorry ale miał prawo umawiać się, pisać i filirtować z połową Polski bo takie są reguły programu. A ta... Żenada, napaliła się jak młoda siksa i teraz pluje jadem... Nie ładnie dziewczyno...

Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

5/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Oczywiście są też tacy, którzy mocno bronią Pauliny, atakując Łukasza i Agatę!

Paulina klasa, a ten dupek słaby psychicznie mały człowieczek. Paula w 100% racja

Ten facet jest niemożliwy, masakra, On nadal się wybiela, człowieku, to Ty zachowaj minimalną klasę w tym programie...Nie ostrzegaj mężczyzn przed Pauliną, tylko kobiety przed Tobą...

Agata była chyba w szoku słuchając tego co mówi Paulina, widzi w co się wpakowala. A on żałosny, jak zwykle nie widzi swojej winy.

6/6
Paulina zaatakowała Łukasza i obraziła Agatę?

 

Co o tym wszystkim sądzicie?

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony