AKPA
Nowy "Rolnik" już jesienią!
1/4
AKPA

 

Marta Manowska po raz kolejny ruszyła w Polskę, aby spotkać się z rolnikami, którzy marzą o wielkiej miłości. W Wielkanoc stacja TVP1 wyemitowała pilotażowy odcinek 5. edycji programu "Rolnik szuka żony". Rolnicy oraz rolniczki opowiadali w nim o sobie i o tym, czego oczekują od partnera. Potencjalni kandydaci i kandydatki mieli kilka tygodni na to, aby wysłać list do osoby, która wpadła im w oko i ich oczarowała. Niedawno odbyły się pierwsze spotkania. Dziewczyny i chłopaki tłumnie przybyli z całej Polski, aby poznać rolników i rolniczki, do których napisali listy. Kogo ostatecznie zobaczymy w programie? Jak prezentowały się kandydatki? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: TYLKO U NAS! Justyna z "Rolnika" zdradziła nam, jak zmieniło się jej życie po programie. Nowa praca, nowy kraj i... nowa miłość!

2/4
AKPA

 

Kandydatki dopisały! Dziewczyny tłumnie przybyły na spotkanie z rolnikami. Wcześniej kobiety wysłały listy do tych, którzy je oczarowali. Program "Rolnik szuka żony" połączył już wiele par. Na ślubnym kobiercu stanęli między innymi Anna i Grzegorz Bardowscy oraz Agnieszka i Robert Filochowscy. Czy tym razem również możemy liczyć na jakiś happy end?

3/4
AKPA

 

Kobiety zadbały o każdy szczegół: idealną kreację, perfekcyjny make up oraz uśmiech, któremu rolnik nie będzie mógł się oprzeć! Czy któraś z tych dam pojawi się w 5. edycji programu "Rolnik szuka żony"? Zobaczymy już jesienią!

4/4
AKPA

 

W 4. edycji programu "Rolnik szuka żony" byliśmy świadkami wielu zaskakujących zwrotów akcji. Rozstania, namiętne pocałunki i łzy smutku. Tylko jedna para zdołała przetrwać. Chodzi o Małgorzatę Sienkiewicz i Pawła Borysewicza. Choć piękna rolniczka nie dawała chłopakowi wielkich nadziei, on walczył o jej względy od pierwszego dnia! Tym sposobem zdobył jej serce, a ich najwierniejsi fani liczą na to, że niebawem para stanie na ślubnym kobiercu! My również trzymamy za nich kciuki!

 

POLECAMY: Finał "Rolnik szuka żony 4": Kasia i Piotr jednak będą mieli dziecko! Czy udział w show to dobry sposób, by znaleźć miłość?