Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4" Małgorzata i Paweł z Rolnik szuka żony 4 Rolnik szuka żony
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe
1/4
Małgorzata i Paweł z "Rolnik szuka żony 4"
Materiały prasowe

 

Małgorzata Sienkiewicz i Paweł Borysewicz to uczestnicy 4. edycji programu "Rolnik szuka żony". Śliczna blondynka do tej pory nie miała szczęścia w miłości. Dlatego zdecydowała się wziąć udział w show TVP1. Małgosia ma mocny i zdecydowany charakter. Rolniczka wie, czego chce od życia i od przyszłego męża. Wbrew pozorom jej silny charakter nie odstraszył potencjalnych kandydatów do jej serca. Wręcz przeciwnie, Małgosia otrzymała naprawdę wiele listów od mężczyzn, których urzekał jej wizytówka wyemitowana na antenie TVP1 w święta.

 

Zobacz także: Uczestnicy 5. edycji "Rolnik szuka żony" poznali swoje kandydatki! "Aż ciarki mi przeszły"

 

Paweł od początku wiedział, że Małgosia jest tą jedyną. Młodszy od rolniczki chłopak ze spokojem wykonywał kolejne zadania, które wymyślała dla swoich kandydatów Małgosia. Po kilku tygodniach dziewczyna uznała, że to właśnie Paweł będzie tym, z którym spróbuje zbudować stały związek. Wygląda na to, że się udało. Ostatnio Małgosia i Paweł świętowali rok swojej znajomości. Zgrało się to z urodzinami Borysewicza. Małgosia uczciła je w wyjątkowy sposób. Jaki? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Tego w telewizji nie zobaczycie! Marta Manowska pokazała zdjęcia z planu 5. edycji "Rolnik szuka żony"!

2/4
Małgorzata i Paweł z Rolnik szuka żony 4
Facebook

 

Małgosia i Paweł wciąż pielęgnują swoją miłość! Chłopak, który do tej pory pracował za granicą, postanowił spędzać ze swoją ukochaną więcej czasu. Paweł zamknął wszelkie sprawy poza Polską i skupił się tylko tym, co ma tutaj. A ma naprawdę bardzo wiele! Małgosia rozpieszcza go, ponieważ jest świetną kucharką. Paweł odwdzięcza się jej pomagając w gospodarstwie. Małgosia jest z niego bardzo dumna, ponieważ świetnie sprawdza się jako gospodarz. Na jej Instagramie nie brakuje nagrań oraz zdjęć, które świadczą o tym, że Paweł nadaje się na rolnika. Ostatnio jednak Małgosia opublikowała zdjęcie, które zaskoczyło jej fanów. Sprawdźcie sami!

3/4
Instagram

 

Z okazji urodzin Pawła, Małgosia opublikowała na swoim Instagramie naprawdę słodkie zdjęcie swojego ukochanego z dzieciństwa! Paweł był rozkosznym dzieciakiem! 

 

Sto lat Kochanie!#happybirthday#słodkimisio🐻#stylowo#urodzinowo#takodpiatku - napisała Małgosia Sienkiewicz. 

4/4
Rolnik szuka żony

 

Fani programu "Rolnik szuka żony" z niecierpliwością czekają na moment, aż Małgosia i Paweł ogłoszą, że są już po zaręczynach. Czy odbędzie się to jeszcze w tym roku? Trzymamy za nich kciuki!

Więcej na temat Rolnik szuka żony